fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

72% 451 hlasů
komedie / drama / romantický, Španělsko/Portugalsko/Francie, , 109 min., od 13 let
Belle époque / The Age of Beauty

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ocenění: 1993, Oskar, Cizojazyčný film


Ukázka
02:01Příběh španělského dezertéra Fernanda, který se na jaře roku 1931 rozhodne pověsit vojenskou uniformu v královských barvách na hřebík. Uchýlí se na venkov do domu dona Manola. Tento malíř a milovník života však zběhovi nabídne útočiště jen do léta, kdy k němu přijedou jeho čtyři dcery. V den, kdy mají dívky přijet, stojí Fernando se sbaleným kufrem na nádraží provinčního městečka a sní o vzdálené Americe, kam hodlá odjet. Když však z vlaku vystoupí čtyři Manolovy dcery, je Fernando jejich krásou fascinován natolik, že se rozhodne pro návrat k malíři.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Příběh španělského dezertéra Fernanda, který se na jaře roku 1931 rozhodne pověsit vojenskou uniformu v královských barvách na hřebík. Uchýlí se na venkov do domu dona Manola. Tento malíř a milovník života však zběhovi nabídne útočiště jen do léta, kdy k němu přijedou jeho čtyři dcery. V den, kdy mají dívky přijet, stojí Fernando se sbaleným kufrem na nádraží provinčního městečka a sní o vzdálené Americe, kam hodlá odjet. Když však z vlaku vystoupí čtyři Manolovy dcery, je Fernando jejich krásou fascinován natolik, že se rozhodne pro návrat k malíři :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Krásný věk

Najde mladý dezertér v domě dobráckého starého venkovana a jeho čtyř dcer nejen úkryt, ale i pravou lásku? V napjaté politické situaci Španělska roku 1931 dezertuje mladý Fernando a na útěku přes celou zemi najde úkryt u starého venkovana Dona Manola. Chce v jeho velkém domě zůstat do léta, než přijedou z Madridu jeho čtyři dospělé dcery. Jenže vdova Clara, naivní Luz, lesbička Violeta a ctižádostivá racionální Rocío, i když jsou každá jiná, Fernanda na první pohled natolik okouzlí, že se rozhodne zůstat. Během léta se postupně do každé zamiluje, s každou prožije milostný románek a každou si chce vzít. Pokaždé však narazí na nečekanou komplikaci, která jeho záměr překazí.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 28. 11. 2020 Svátek má René
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz