fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

62% 800 hlasů
film / thriller, akční, dobrodružný, hororový, Austrálie, , 89 min.
Rogue

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:05Skupinka turistů v čele s kapitánkou lodě Radhou Mitchell a novinářem Michaelem Vartanem uvízne během vyhlídkové plavby australskou divočinou na ostrůvku uprostřed řeky. S nocí přichází příliv a stoupající hladina snižuje šance na přežití, neboť vkročit do vody znamená jistou smrt. Okolo ostrůvku krouží obrovský krokodýl...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Australská krajina a parta lidí kteří přijedou na poznavácí plavbu v menší lodi po řece aby viděly na vlastní oči krokodýli Jenže v této vodě žije maxi krokodýl který si chrání své terorium a má rád svůj klid a tak poté co uvidí výletní lod světlici vydá se do jeho teroteria kde to začne Mohutný krokodýl napadne a poničí loď Lidé uviznou na menším ostrůvku kde je přiliv a už to začíná krokodýl si pojídá jednoho za druhým bez zbraní,dynamitu jak asi tento konec skončí?Trapně novinář z Chicaga probodne na konci filmu dřevem krokodýlovi mozek.Zas další novější napodobenina vraždicích zvířat.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Krokodýl

Krvelačná bestie ohrožuje skupinu turistů na ostrůvku, který během několika hodin zmizí pod vodou. A to bude jejich konec. Na palubě výletní říční lodi se sejde různorodá skupinka, aby se vydala na vyhlídkovou plavbu australskou divočinou. Jsou mezi nimi cynický americký novinář Pete McKell, fotograf Simon, Mary Ellen s partnerem Everettem, Elizabeth, Sherry a jejich otec, místní pár Gwen a Russell a kapitánka lodi Kate Ryanová se svým psem Kevinem. Zprvu pokojnou plavbu sice zkomplikuje spor s místními muži Neilem a Colinem, to však není nic ve srovnání s tím, co je čeká na zpáteční cestě. Když Everett zahlédne v dálce světla, Kate k nim zamíří, aby zjistila, zda někdo nepotřebuje pomoc. O pár minut později objeví potápějící se loď a vzápětí něco narazí do jejich lodi a pod čárou ponoru prorazí velkou trhlinu. Kate musí okamžitě k nejbližší pevnině, a tou je malý ostrov uprostřed řeky. Turisté se pokoušejí vymyslet, jak se dostat ze svízelné situace, protože s přílivem stoupá hladina a ostrůvek za pár hodin zmizí pod vodou. Objeví se sice člun s Neilem a Colinem, i ten je však zničen a Colin zmizí pod hladinou. Neil přeplave řeku s lanem, je však napaden obrovským krokodýlem, který ho stáhne pod hladinu. A není obětí poslední. Krokodýl totiž krouží okolo ostrůvku a jednoho po druhém vyděšené trosečníky loví. Ti se sice snaží najít způsob, jak se dostat na břeh, jejich pokusy však jeden po druhém selhávají. Nakonec se Pete pokusí zváře odlákat na jednu stranu ostrova, aby ostatní mohli mezitím uniknout na břeh, během pokusu se však další obětí stane Kate. Záhy se ale ukáže, ještě není vše ztraceno. Na břehu totiž Pete učiní překvapivý objev.


Podobné filmy

Dej si pozor!
(Better Watch Out) Sedmnáctiletá Ashley právě dorazila do domu Lernerových, kde má za úkol...
dnes 23.40
Nova Cinema
Poslední lovec čarodějnic
(The Last Witch Hunter) Lovec čarodějnic Kaulder se střetne s královnou čarodějnic, která ...
zítra 01.25
Nova Cinema
Mamka a taťka
(Mom and Dad) Ryanovi jsou čtyřčlenná rodina, kde panují napjaté vztahy. A za této situace...
zítra 03.20
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 1. 6. 2023 Svátek má Laura
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz