fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

57% 1054 hlasů
film / komedie, akční, dobrodružný, Austrálie/USA, , 110 min., od 11 let
Crocodile Dundee II
DVD od 23.2.2004 Hollywood

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:43Nové dobrodružství krásné novinářky a neohroženého lovce aneb Útěk před mafií do australské buše.
Australský lovec Mick žije s novinářkou Sue Charletonovou v New Yorku. Byl by spokojen, kdyby se mu nestýskalo po buši anebo kdyby měl alespoň nějakou práci. Pomoc mu nabídne černoch Leroy, obyvateli považovaný za poněkud ostrého hocha. Když jde Mick vyřídit jeho zakázku do úřadu nalézajícího se v jednom z nejvyšších pater mrakodrapu, náhodou zachrání sebevraha, který se chystá skočit dolů. Vzápětí je Sue unesena zločinci, kteří po ní chtějí film se záběry svého bosse Ricka. Na co by jiný potřeboval slušný policejní oddíl, zvládne Mick takřka sám. Po osvobození Sue oba raději odjíždějí do australské buše, doufajíc, že je tam kromě nástrah tamní přírody nic nebezpečného nečeká. O jejich odjezdu se však samozřejmě dovídají i mafiáni, a vydávají se po jejich stopách...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Sequel příhod Mickea Dundeeho a Sue Charltonové přirozeně pokračuje v New Yorku, ale po tom, co se naskytne velmi vážný problém, jsou nuceni se vrátit do Austrálie. A tak je příběh opět rozdělen na dvě poloviny. První odehrávající se v New Yorku, druhá právě v tý Austrálii. Tento snímek je přirozeně oproti tomu předchozímu zcela jiný, byť to zpočátku ani tak nevypadá. Opět je tu snůška příjemného humoru s dobrou náladou, která se však změní ve vážnost. Je to zkrátka daleko akčnější a dobrodružnější, tudíž s předchozím snímkem naprosto nesrovnatelné. A je to dobře, neboť tu alespoň nejsou žádné ambice něco vykrádat. Svůj humor to však samozřejmě neztrácí, což při vážných momentech velmi odlehčuje. Pokračování se tedy povedlo a Paul Hogan spolupracující i na scénáři může být na tuto postavu náležitě hrdý.
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Krokodýl Dundee 2

<>Obrázek nenalezen<> Australský lovec Mick Dundee žije se svou láskou, novinářkou Sue, v New Yorku, stále více se mu ovšem stýská po buši a navíc nemá co na práci. O "zábavu" se mu však záhy postará nelítostný kolumbijský mafián Rico. Před časem ho totiž reportér Bob Tanner, spolupracující s protidrogovým úřadem, vyfotografoval při tom, když zastřelil jednoho muže. Dřív než ho Riko našel a zabil, stačil reportér negativ odeslat na adresu své bývalé ženy, Sue Charltonové. Zatímco obálku převzal nic netušící Mick, Sue je unesena do mafiánova luxusního sídla na Long Islandu, odkud ji padouch donutí Mickovi zatelefonovat. Lovec odbude Brannigana z protidrogového oddělení, z jeho podřízeného nevybíravě dostane potřebné informace o co vlastně jde a pak se vydá na schůzku s kolumbijskými zabijáky. <>Obrázek nenalezen<> Ti se ho sice pokusí zabít, Mick jim však s pomocí japonských turistů unikne. Když ve svém bytě narazí na dalšího Kolumbijce, svými neobvyklými metodami z nej dostane všechny potřebné informace, zejména pak místo, kde Riko vězní Sue. S partou mladých pankáčů a s velkým halasem se pak vydá k mafiánovu sídlu. Tady Mick využije toho, že pankáči a všichni, kteří se k nim přidali, aby před Rikovým sídlem uspořádali velkolepý mejdan, odlákali pozornost ochranky a pronikne do střeženého sídla, kde bez námahy přemůže stráže, najde Sue a unikne s ní dřív, než dorazí přivolaná policie. Fotografie jsou sice usvědčujícím důkazem, jenže Riko policii utekl a nyní je odhodlán se pomstít. Brannigan sice nabídne Sue a Dundeemu policejní ochranu, Mick si však o její účinnosti myslí své a raději svou lásku odveze do Austrálie, kde má uprostřed buše vysoko na skále chátrající srub. Riko, jeho zabijáci a jeho pravá ruka Miguel však společně s místními lotry unese Mickova přítele, starého Waltra Reillyho a obklíčí skálu se srubem. Zkušený Mick však padouchům i se Sue snadno unikne a postupně likviduje jednoho po druhém.


O filmu

Pokračování dobrodužně komediálního snímku Krokodýl Dundee natočil režisér John Cornell. Opětovně byli do hlavních rolí obsazeny jeho hvězdy (a ve skutečném životě partneři) Paul Hogan a Linda Kozlowská. Série o "krokodýlu" Dundeeem je pro oba zatím nepřekonaným vrcholem jejich kariéry - od té doby se ve filmech (tedy alespoň v těch uváděných i u nás) objevovali jen sporadicky. Podle nepsaného hollywoodského zákonu je ale již předem jisté, že třetí pokračování, které se již od tohoto měsíce natáčí, jim přinese kýžený comeback.

Podobné filmy

Už od ráje
Televizní komedie o sjezdu rodáků a jedné plánované svatbě... (1986). Hrají: L. Trojan, J....
dnes 14.45
ČT1
Solo: Star Wars Story
(Solo: A Star Wars Story) Necelých pět let poté, co se galaktická říše dostala k moci, žij...
dnes 15.05
Nova Cinema
Půlnoční běh
(Midnight Run) Bývalý policajt Robert De Niro převáží Charlese Grodina, který má na svědom...
dnes 23.25
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 22. 9. 2021 Svátek má Darina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz