fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

54% 64 hlasů
komedie / romantický / fantasy, USA, , 94 min., od 13 let
Curtain Call

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:15James Spader se kromě svatby bojí i dvojice duchů.
Na vrcholu životních úspěchů stojí nakladatel knih Stevenson Lowe, který ve svém soukromí příliš nehodlá měnit své mládenecké zvyky a spoléhá na toleranci své vyvolené dívky. Julia má se svým dlouholetým milencem neobyčejně velkou trpělivost a marně čeká, že se ke zpečetění jejich vztahu konečně jasně vyjádří. Všechno dostává nečekaně rychlé obrátky v okamžiku, když se Stevenson nastěhuje do starobylého domu v centru města. I tady je ale Julia tím druhým kolem u vozu. Popravdě řečeno - až třetím: dům totiž léta obývá dvojice duchů, kteří dokáží Spencera "zaměstnat" natolik, že nemá na nic jiného pomyšlení. Naštvaná a roztrpčená Julia dostane na svého vyvoleného pořádný vztek. Jistou naději na lepší život proto očekává v náručí politika a senátora Willyho Dodge. Do sebe zahleděný Stevenson musí projít "peklem lásky" a přitom se rozhodnout, co pro něj má největší cenu...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Příjemná romantická komedie s duchařskými prvky. James Spader jako obvykle podává slušný výkon. Sekretářka to ovšem není. Vtipný snímek veterána Petera Yatese se skvělým obsazením (Spader, Caine, Smithová) BTW - duchařské duo Ciane-Smithová je okouzlující. :thumbsup: Bavila jsem se dobře :thumbsup: Maggie Smithová a Michael Caine jsou znamenití herci. :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Láska až za hrob

obrazek
Mladý úspěšný muž Stevenson Lowe, pracuje jako editor v důstojném rodinném nakladatelství a současně patří k nejlepším vyhledávačům zajímavých projektů. Nedá se však říci, že by právě prožíval to nejlepší období. V práci má nad sebou nové vedení, které se rozhodlo dát přednost kvantitě před kvalitou a zvýšit prodej a zisk vydáváním knih, o jejichž kvalitě by se dalo s úspěchem pochybovat, jako třeba tiskoviny o zaručených dietách nebo kočkách a jejich jménech. Doma na Stevensona čeká dlouholetá přítelkyně Julie, která se ho stále důrazněji pokouší přesvědčit, že manželství by opravdu nemusel být tak špatný nápad.
obrazek
Jenže Stevenson je zarytý svobodný mládenec, který své zvyklosti nehodlá příliš měnit, a tak váhá se žádostí o ruku a raději spoléhá na téměř nadlidskou trpělivost své milé. Jenže ani ta není nekonečná. Když Stevenson bez předchozí porady s Julií koupí starobylý dům v centru města, aby si vyzkoušel, jestli mu to nedodá chuti do manželství a rodinného života, je to poslední kapka, kterou pohár přeteče. Svůj díl viny na tom mají i nečekaní obyvatelé domu, kteří nebyli v ceně _ duchové Maxe Galea a Lily Marlowové, manželského páru kdysi slavných divadelních herců, kteří tu ve třicátých letech minulého století žili a navzdory vzájemné lásce se hádali tak moc, že tu po smrti uvízli jako duchové.
obrazek
Svým věčným hašteřením a poučováním dokáží Stevensona natolik rozhodit, že toho má Julie, která na rozdíl od něj duchy nevidí, konečně plné zuby. Práskne dveřmi a odejde hledat štěstí do náruče atraktivního boháče, senátora Willyho Dodge. Ozvěna prásknutí dveří ještě ani nedozní a Stevenson si uvědomí, že mu Julie chybí, a že vlastně manželství zase není tak hrozná představa. Ale jak se zdá, už je pozdě. Stevenson ji však chce získat zpět, což ovšem nebude nic snadného, protože má po boku neodbytné duchy, kteří mu neustále vnucují nejrůznější dobře míněné rady, jak získat zpět ženu svého srdce a ještě se přitom stihnou neustále hašteřit a dohadovat.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 4. 6. 2023 Svátek má Dalibor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz