fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

78% 2343 hlasů
film / komedie, drama, romantický, USA, , 139 min., od 12 let
As Good As It Gets
DVD od 1.12.2002 , Blu-Ray od 24.4.2013 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ocenění: 1997, Oskar, Nejlepší mužský herecký výkon, Jack Nicholson
1997, Oskar, Nejlepší ženský herecký výkon, Helen Huntová
1997, Nominace na Oskara, Nejlepší film


V TV televize st. 16.6. Sky Movies Comedy HD 20.00, po. 14.6. Sony Movie 08.20
Sky Movies Comedy HD 20.00
Sony Movie 08.20
Ukázka
02:22I ten nejotravnější chlap bývá někdy neodolatelný.
Komedie od srdce studeného doslova jako psí čumák. Malvin je ochotný, snad i milý, a za všechno může číšnice z jeho oblíbené restaurace... Přeci ale, probůh, nezačne na strará kolena mít rád lidi!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Asi jsem divný nebo to prostě nebyl můj šálek čaje, ale příběh o otravném sousedovi není to co bych chtěl dvě hodiny sledovat. Podle mě to nemělo hloubku nebyla to ani komedie a celkové nemastné neslané. ( 8.1.16/MAC )
Všechny komentáře k filmu 32+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Lepší už to nebude

<>Obrázek nenalezen<> Hlavní postavou příběhu je spisovatel Melvin Udall, který žije osaměle v luxusním Manhattanském bytě a přestože napsal už více než šedesát úspěšných knih s příběhy plnými lásky, on sám je podivínským misantropem, který nenávidí všechno a všechny a navíc trpí řadou různých drobných obsesí. Je posedlý hygienou takže si do restaurace nosí vlastní plastikový příbor a myje se vždy nejméně dvěma mýdly, na ulici se vyhýbá jakékoli nerovnosti a nepřekračuje čáry, nesnáší tělesný dotyk a pečlivě zachovává desítky drobných denních rituálů. Ze škodolibosti hodí do šachty na odpadky malého psa svého homosexuálního souseda, malíře Simona Bishopa, ve své oblíbené restauraci neomaleně vyhodí od "svého" stolu mladý židovský pár a vzápětí hrubě urazí servírku Carol Connellyovou. Sympatická žena žije se sama se svým malým synem Spencerem, který trpí těžkou formou astmatu. <>Obrázek nenalezen<> Na počátku velkých změn v životě jmenovaných je banda, kterou Simon přistihne při vloupání do svého bytu. Lupiči ho surově zmlátí a utečou. Zatímco malíř skončí v nemocnici, jeho přítel Frank rázně donutí Melvina, aby se mezitím postaral o jeho psíka. Přes počáteční neshody si na sebe spisovatel a pes brzy zvyknou natolik, že když se Simon vrátí z nemocnice a pes se k němu neochotně vrátí, propadne Melvin depresi. Když navíc ve své oblíbené restauraci zjistí, že "jeho" servírka Carol musela zůstat kvli nemocnému synovi doma, ztropí scénu, po které ho majitel za potlesku ostatních hostů vyhodí na ulici. Melvin se vydá za Carol domů. Chce, aby se vrátila do práce, rozzlobená žena ho však vyhodí. Spisovatel ji však překvapí, když jí pro syna zajistí služby renomovaného lékaře, kterého si chudá servírka nemohla dovolit, a ještě hodlá léčbu platit. <>Obrázek nenalezen<> Simonovi se po návratu z nemocnice nevede dobře a znovu se s Melvinem pohádá. Frank se pak snaží v restauraci Melvina přesvědčit, aby zavezl Simona k jeho rodičům do Baltimoru. Melvin souhlasí, ale jen proto, aby mohl vzít na výlet Carol, po kterém servírka touží. Cestou se sice nerovná trojice začne sbližovat, Melvin však servírku opět urazí a ta zbytek cesty stráví raději ve společnosti Simona. Ten po návratu s překvapením zjistí, že Melvin mezitím nechal jeho věci přestěhovat k sobě a chce, aby bydlel v jeho velkém bytě. Přes toto gesto si však spisovatel na soužití s někým dalším zvyká jen těžce a navíc těžce nese, že se nepohodl s Carol. Simon tuší, co Melvin cítí a snaží se přimět, aby ženu navštívil a vyznal jí lásku.


Podobné filmy

Muž od Sněžné řeky
(The Man from Snowy River) Po otcově smrti musí mladý muž dokázat, že má právo na život v ...
dnes 13.25
Prima
Holka nebo kluk?
Adina Mandlová, od jejíhož úmrtí v těchto dnech uplynulo 30 let, se v přestrojení stává ad...
dnes 14.45
ČT1
Ve znamení lásky
(The Choice) Seznámení veterináře Travise a studentky Gabby neproběhne nejšťastněji, ale v...
dnes 14.55
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 12. 6. 2021 Svátek má Antonie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz