fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

48%
film / thriller, dobrodružný, drama, Švédsko, , 92 min., od 12 let
Horizon Line

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize so. 14.10. CineStar TV 2 19.50
CineStar TV 2 19.50
Ukázka
01:51Pár letící v malém letadle na svatbu na tropickém ostrově musí bojovat o život poté, co jejich pilot utrpěl infarkt.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Další snímek s daným námětem hodící se do balíčku s obdobnými na poli nejrůznějšího žánru. Mladý pár letí v malém sportovním letadle na svatbu a pilot cestou dostane infarkt. A je to. Boj o přežití může začít. Tohle tu bylo skutečně už tolikrát, že je děj předvídatelný až hanba. Tvůrci se však snažili neponechat nic náhodě a tak do vývoje děje naroubovali snad všechny nástrahy, jaké by mohly nastat. Nefunkční autopilot, šum ve vysílačce, i když se zpočátku někdo ozve, silná bouřková linie, absence paliva, nefunkční navigace i mobilní telefony, atd, atd. Na samém začátku příběhu se samozřejmě nejdříve seznámíme s hlavními postavami, ať víme co jsou zač a proč a kam letí. Po scenáristické stránce je všemu učiněno za dost, takže vše co se má stát se stane. A tak omšele lehká zábavná etuda nemusí zase zklamat svou levností každého. Pokud nad vším zapřemýšlíme, opravdu není o co stát. Každou další etudou je vše čím dál hloupější a dané řešení o to víc. V komiksovém zpracování by byl scénář daleko přívětivější. Vizuální efekty nejsou nic extra, ale postačí. Obzvlášť pokulhávají herecké výkony. Že by oba aktéři trnuli hrůzou se říct jedinkrát nedá. Všiml si někdo, jak se neustále Allison Williams jakoby skrytě pousmívá? No nic. Snímek shlédnutelný je, ale fungovat může snad jen v televizi a to ještě v pozdním vysílání.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Linie horizontu

Bývalý pár Sara a Jackson shodou okolností cestují na svatbu přítele, která se koná na ostrově Mauricius. Sara zmešká poslední loď na ostrov a podaří se jí sehnat pilota a přítele Freddyho Wymana s jednomotorovým letadlem. K jejímu překvapení do letadla nastupuje i Jackson. Sara si sedne k Freddymu, na místo druhého pilota, protože Jackson spí. Během letu dostane Freddy infarkt a zemře, čímž se letadlo dostane do volného pádu. Autopilot je poškozen, ti dva nemají ponětí, kde jsou a netuší, jak s letadlem přistát, i když má Sara nějaké základy, které ji naučil Freddy. Pod nimi jsou kilometry oceánu, nad nimi jen obloha a děsivá bouře, která se je chystá zahalit. Sara s Jacksonem mají jediný pokus a cesty zpět není.


Podobné filmy

Zakladatel
(The Founder) V roce 1954 dostal obchodní cestující Ray Kroc objednávku na šest mixérů na ...
dnes 05.25
Nova Cinema
Nahoru dolů
(Bounce) Reklamní agent Ben Affleck velkoryse přenechá svou letenku náhodnému známému ale ...
dnes 09.30
Nova Cinema
Popelka na farmě
(A Cinderella Story: Starstruck) Finlay žije v malém městečku Dreary na farmě, která její ...
dnes 14.05
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 5. 10. 2023 Svátek má Eliška
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz