fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

47% 442 hlasů
film / thriller, dobrodružný, drama, Švédsko, , 92 min., od 12 let
Horizon Line

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:51Pár letící v malém letadle na svatbu na tropickém ostrově musí bojovat o život poté, co jejich pilot utrpěl infarkt.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Další snímek s daným námětem hodící se do balíčku s obdobnými na poli nejrůznějšího žánru. Mladý pár letí v malém sportovním letadle na svatbu a pilot cestou dostane infarkt. A je to. Boj o přežití může začít. Tohle tu bylo skutečně už tolikrát, že je děj předvídatelný až hanba. Tvůrci se však snažili neponechat nic náhodě a tak do vývoje děje naroubovali snad všechny nástrahy, jaké by mohly nastat. Nefunkční autopilot, šum ve vysílačce, i když se zpočátku někdo ozve, silná bouřková linie, absence paliva, nefunkční navigace i mobilní telefony, atd, atd. Na samém začátku příběhu se samozřejmě nejdříve seznámíme s hlavními postavami, ať víme co jsou zač a proč a kam letí. Po scenáristické stránce je všemu učiněno za dost, takže vše co se má stát se stane. A tak omšele lehká zábavná etuda nemusí zase zklamat svou levností každého. Pokud nad vším zapřemýšlíme, opravdu není o co stát. Každou další etudou je vše čím dál hloupější a dané řešení o to víc. V komiksovém zpracování by byl scénář daleko přívětivější. Vizuální efekty nejsou nic extra, ale postačí. Obzvlášť pokulhávají herecké výkony. Že by oba aktéři trnuli hrůzou se říct jedinkrát nedá. Všiml si někdo, jak se neustále Allison Williams jakoby skrytě pousmívá? No nic. Snímek shlédnutelný je, ale fungovat může snad jen v televizi a to ještě v pozdním vysílání.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Linie horizontu

Bývalý pár Sara a Jackson shodou okolností cestují na svatbu přítele, která se koná na ostrově Mauricius. Sara zmešká poslední loď na ostrov a podaří se jí sehnat pilota a přítele Freddyho Wymana s jednomotorovým letadlem. K jejímu překvapení do letadla nastupuje i Jackson. Sara si sedne k Freddymu, na místo druhého pilota, protože Jackson spí. Během letu dostane Freddy infarkt a zemře, čímž se letadlo dostane do volného pádu. Autopilot je poškozen, ti dva nemají ponětí, kde jsou a netuší, jak s letadlem přistát, i když má Sara nějaké základy, které ji naučil Freddy. Pod nimi jsou kilometry oceánu, nad nimi jen obloha a děsivá bouře, která se je chystá zahalit. Sara s Jacksonem mají jediný pokus a cesty zpět není.


Podobné filmy

Dost
(Enough) Zdá se, že Jennifer Lopez má všechno, co chce - milujícího manžela, krásný domov ...
dnes 05.15
Nova Cinema
Éra Supermanů
(Reign of the Supermen) Po smrti Supermana všichni truchlí a neuvědomují si, že Země je te...
dnes 07.00
Nova Cinema
Habermannův mlýn
Život před válkou v pohraničí není jednoduchý a jen ti nejsilnější dokáží zůstat nad věcí....
dnes 11.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 27. 1. 2023 Svátek má Ingrid
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz