fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

55% 152 hlasů
film / thriller, akční, drama, USA, , 95 min., od 16 let
Logan's War: Bound by Honor

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:30Přísaha z něj udělala bojovníka, pomsta z něj může udělat zabijáka.
Logan Fallon byl obyčejný kluk - až do jednoho dne, kdy se jako desetiletý stal svědkem brutální vraždy celé své rodiny, která byla vlastně naplánovanou popravou. Nikdo však neví, kdo a proč vraždy spáchal. Tehdy Logan sám před sebou složil přísahu, že až dospěje, vypátrá vrahy a pomstí smrt své rodiny. Po patnácti letech se z Logana stal pod vedením jeho strýce Jakea vynikající bojovník a mistr bojových umění. Má odvahu, má sílu, má svůj cíl a je rozhodnut jít až do konce. Pronikne do podsvětí jako nájemný zabiják a infiltruje se do největšího zločineckého syndikátu v Chickagu. Zde se mu podaří získat důvěru bosse Alberta Talgorna, tedy muže, který dal vyvraždit jeho rodinu. Logan našel toho, koho hledal, a dodržet přísahu, kterou dal sám sobě, je pro něj věcí cti - i když je v sázce jeho život!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu tento film me opravdu zaujal fakt vymečna tato dvojka hercu a tato rodina tatka,syn,stryc taki bojovniki za spravedlnost. Skrižit takim cestu...rači ne
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Loganova válka: Čest zavazuje

Desetiletému Loganovi vyvraždí před zraky rodinu tři muži (Sal Mercado, Vinnie Keyes) zabijí otce, matku a sestru. Jeho otec byl státním zástupcem a chtěl dostat do vězení nebezpečného bohatého gangstera Alberta Talgorna, kterého by následující den dokázal dostat do vězení. Případ řeší agent FBI Jahn Downing, který donese malému Loganovi svou vizitku. Albert Talgorno je však propuštěn na svobodu. Logana si k sobě vezme jeho strýc Jake Fallon, vezme ho na svůj ranč v Texasu, kde ho učí jak bojovat a pracovat se svou schopností - Logan má zvláštní dar, dokáže vycítit nebezpečí. Když je Logan velký, tak se rozhodne jít do armády. Z armády se vrátí s vyznamenáním za statečnost. Po návratu se vrátí do Chicaga, aby mohl pomstít svou rodinu vyvražděnou před 15 lety. Jde do baru, kde přepere dva bodyguardy, představí se jako "Jimmy Tosta" a vyžádá si práci u Sala Mercada spojence Alberta Talgorna. Když ho chce Sel zastřelit, tak ho přepere a tím dokáže, jak skvělý bojovník je a práci získá. V hotelu, kde Logan bydlí, je i malý chlapec, kterého otčím mlátí. Logan učí chlapce bojovat. Sal chce, aby Logan zabil jednoho soudce. Logan kontaktuje agenta FBI Johna Downinga, který se zabýval vraždou jeho rodiny. V utajení ho seznámí se svým úkolem. Večer jde Logan k soudci domů. V noci vysílají v televizi, že byl soudce zastřelen. Ve skutečnosti byl odvezen mimo město. Večer uspořádá Sal hostinu na počest Logana "Jimmyho".


Podobné filmy

Evita
Píší se čtyřicátá léta a mladá Evita má hlavu plnou snů. Opouští svůj chudý vesnický domov...
dnes 05.15
Nova Cinema
Zamilovaný Shakespeare
(Shakespeare in Love) Joseph Fiennes se vášnivě zamiloval do mladičké Gwyneth Paltrow. S l...
dnes 07.15
Nova Cinema
Nákaza
(Contagion) Po celém světe se šíří smrtící, vzduchem přenosný vir, který nemocné zabíjí bě...
dnes 15.50
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 25. 10. 2021 Svátek má Beáta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz