fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    

68%
biografický / drama / krimi, Německo/Rakousko, , 90 min., od 12 let
The Robber

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:49Příběh velmi talentovaného muže Johanna Rettenbergera, jenž je běžec maratónu a úspěšný řadový bankovní lupič. Rozvážně a přesně si odměřuje srdeční tep, napětí, výdrž a výkonnost v průběhu běžecké přípravy, ale i bankovních nájezdů, ukrytý pod absurdní maskou a ozbrojen opakovačkou.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu ,,,,TEŠÍTE SE, ŽE PŮJDETE VEN? A NA CO SE TĚŠÍTE?“ ... ,,ŽE NEBUDU MUSET BĚHAT V KRUHU....“ ///

To, že běháním se nedělaj vydělat pořádný prachy, je kravina. To Johann Kastanberger věděl už v osmdesátejch letech. Běhat, loupit – no jasně, ale zajímá mě životopis? (znava opakuju – životopisy nééé!) Furt čekám, že to bude mít nějakej dramatickej náboj, něco.... prostě něco. Nastěhuje se k pipce,... jdou do kina... sex (aha, tak ne...ale jo...vlastně teda ne...). Kurva pojďme! (jako s filmem, píchání si nechte na pak...). Po 40ti minutách konečně(!) adrenalínek při akcičce. Hmm a co dál? Vobčas je to tak blbý, že se to fakt muselo opravdu stát. Film o uprchlíkovi, kterej (po vzoru Loly) běží o život je na svou dýlku často nuda. Slaboučký emoční sblížení a málo překvapivýho děje. Nechápu, proč(?) se každej snaží točit eposy, když má matroš na údernou povídku. Přesto dám filmu o osamělosti maratonskýho běžce (která nekončí na vězeňským dvorku, ale...) hvězdy 3. Za snahu (za výdrž rozhodně ne!).

/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Knihu ,,Der Räuber“, kterou napsal Martin Prinz v roce 2002 číst nebudu. 2.) Zrovna doma řešíme dilema běhat – neběhat nebo jestli loupit - neloupit. 3.) Thx za titule ,,smith22“ a ,,jvps“.

/// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Lupič

Johann Rettenberger je málomluvný, samotářský a úspěšný maratónský běžec... a sériový bankovní lupič-recidivista. Žije se svou nic netušící přítelkyní Erikou ve Vídni a stále znovu se plný vášně, lačnící po dobrodružství, pohybu a adrenalinu loupežných výprav vydává do ulic. Když je odhalen, utíká před mohutným policejním zátahem. Příběh hlavní postavy vychází ze skutečného neobvyklého případu "Pumguna-Ronnieho", který v osmdesátých letech vstoupil do dějin rakouské kriminalistiky a inspiroval Martina Prinze k napsání románu "Lupič".logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 20. 5. 2024 Svátek má Zbyšek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz