fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

drama, Československo, , 61 min.

Režie:
Herci: ,
Zuzana Bydžovská a Jaromír Hanzlík v komediálně laděném příběhu osamělé telefonistky a osamělého železničáře
Telefonistka Vrchlická překvapí nádražáka Bláhu svým neotřelým přáním, aby jí udělal dítě. Neznají se, nikdy se neviděli, Vrchlická sotva vidí, ale slyšela Bláhův hlas a rozhodla se, že se stanem otcem jejího syna. Ihned po prvním pokusu o zplození potomka se Vrchlická nastěhuje k Bláhovi. A zdá se, že bude u něj muset setrvat déle, neboť se jim stále nedaří na svět přivést kýžené dítě.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Chytrý scénář, jednoduchá výprava, unikátní smích Zuzany Bydžovské, Hanzlíkův úsměv a výborně odvedená práce všech, kteří na této inscenaci participovali, není toho až tak málo, aby měl člověk důvod se k filmu vracet.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Bláha a Vrchlická

Film autora M. Stiebera a režiséra D. Kleina, vypráví o telefonistce Marii a železničáři Antonínovi, dvou ztracencích, kteří se sejdou jen proto, aby "měli komu umřít". Příznačné je, že je to ona, kdo dá k celé akci podnět. Chce totiž, aby jí Antonín "udělal" dítě. Budete-li se nad jejich klopotným počínáním a možná až příliš sladkým koncem usmívat, mějte na paměti, že za tím vším je elementární lidská touha dvou osamělých duší. Někdo to nazývá láskou, jiný tragickým rozměrem lidské existence.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 22. 2. 2020 Svátek má Petr
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz