fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

70% 835 hlasů
drama / komedie / rodinný, Francie/Velká Británie/Německo, , 96 min., od 10 let
Son of Rambow
DVD od 28.1.2009 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:21Předstírat. Nebojovat.
Představivost, fantazii a nerozlučné dětské přátelství nabízí tato "srdeční záležitost". Když Will Proudfoot vymýšlí útěk z dusné atmosféry rodinného života, narazí na Lee Cartera, školního rváče. Vyzbrojí se videokamerou a filmem Rambo: První krev. Lee plánuje psát filmovou historii svým vlastním akčním počinem. Tito dva právě nalezení přátelé, přeměnění na filmaře, rychle dokáží, že jejich vynalézavá - a někdy trochu nešťastná - filmová dobrodružství mohou začít! Zábavné, povznášející a plné nostalgie. Malý Rambo "způsobí, že se budete cítit znovu jako dítě."
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hrozně mě to dojalo. Je to jeden z těch filmů, díky kterým se vracím do dětství, z něhož si toho jinak už moc nepamatuju. Filmy jsme netočili, ale že jsem to přežili, za to taky určitě vděčíme z velké části štěstí. Jeden kamarád se už navždy bude muset obejít bez oka, ale jinak se nám snad nikomu nic vážnýho nestalo. Přitom jsme byly děti ulice. Moji kluci vyrůstají úplně jinak, a za sebe musím říct, že bych s nimi neměnil. Dospělí byli hrdinové, když tehdy dávali dětem takový prostor. Tohle už je pryč, a to, že to tady vůbec kdy bylo, připomíná Malý Rambo málem jako dobový dokument. Krásný!
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Malý Rambo

Jednoho dne se při té příležitosti setká na chodbě s raubířem Leem Carterem, kterého za nevhodné chování vyhodila učitelka z vedlejší třídy. Aby mu předvedl, co chce natočit, vezme ho domů, kde mu pustí na videu první díl Ramba. V tom okamžiku se Willův život zcela změní. A není jich málo. Ať už je ho Leeho starší bratr Lawrence, kterému patří kamera, nebo náboženská pravidla matčiny církve. Mezi oběma zcela odlišnými chlapci se rodí přátelství, které roste stejně jako přibývá natočených scén. Situaci však nečekaně zkomplikuje školní výměnný program, v jehož rámci se ve škole objeví francouzský student Didier Revol. Na Willovo pozvání se totiž se svými přáteli přidá k malým filmařům, což Lee nevidí rád, protože postupně ztrácí nad natáčením kontrolu. Dřív než se kamarádi stačí nadobro pohádat, dojde při natáčení poslední scény k neštěstí, jehož vinou jeden z nich skončí v nemocnici. Lawrence zjistí, že jeho kamera je rozbitá, a Willova matka se dozví, že její syn hraje navzdory božímu přikázání hlavní roli v akčním filmu. Přesto oba chlapce čeká velké překvapení.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 22. 2. 2020 Svátek má Petr
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz