fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

42% 254 hlasů
film / drama, akční, Kanada, , 98 min., od 18 let
Detention / Détention
DVD od 5.1.2004 MagicBox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:49Téma dne: Přežít za každou cenu!
Hamiltonská střední není místo pro idealistické profesory.
Sam Decker své ideály dávno ztratil a svůj poslední den na "bojišti" státního školství tráví dozorem nad těmi největšími výtržníky, kteří za trest zůstali po škole. Školní budova se má ale brzy stát bojištěm skutečným.
Dobře organizovaná skupina zabijáků vyzbrojená zbraněmi a výbušninami vtrhne do školy v domnění, že je prázdná, a hodlá si v ní udělat základnu pro svou pečlivě naplánovanou loupež.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Masakr na stredni skole je presne ten typ filmu, kde sa cely cas caka na masaker, ktory sa NEDOSTAVI. 0 %
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Masakr na střední škole

obrazek
Sam Decker býval jedním z nejlepších členů speciální jednotky americké armády. Po úspěšném nasazení v Perském zálivu byl před deseti lety se svým komandem nasazen v Bosně, kde měl vyhodit do povětří budovu plnou teroristů. V budově však bylo i několik dětí a Sam se je pokusil dostat do bezpečí dřív než dojde k explozi. Podařilo se mu zachránit všechny až na jednu malou holčičku. Potom budova vybuchla a Sam zjistil, že se nedokáže se smrtí dítěte, kterou si klade za vinu, smířit. Opustil proto armádu a nastoupil na Hamiltonskou státní střední školu jako učitel dějepisu a tělocviku. Snažil se dát dětem to nejlepší, aby se tak pokusil napravit, co podle jeho názoru způsobil v Bosně. Ale znovu vidí, že jeho snahy jsou marné.
obrazek
Nejde o žádnou elitní školu a studenti pocházející především z chudších poměrů nemají o vzdělání příliš velký zájem. Rozčarovaný Sam se rozhodne dát výpověď, poslední den jeho školního působení ho však ředitel školy požádá, aby dohlédl na skupinu sedmi vzpurných poškoláků, kteří patří k největším výtržníkům ve škole. Je mezi nimi také chlapec na invalidním vozíku, těhotná dívka a frajírek se skateboardem. Banální školní situace se však změní v nečekaně nebezpečný boj o život. Školu totiž obsadí svérázné teroristické komando pod vedením psychopatického sadisty Chestera Lamba. V domnění, že je škola prázdná si tu chtěli vybudovat základnu pro pečlivě naplánovanou loupež kokainu v hodnotě téměř tří set milionů dolarů, které zabavila místní policie a hodlá je v pancéřovaném voze převézt na bezpečné místo.
obrazek
Nestojí o žádné svědky a Lamb nařídí studenty zlikvidovat. Nepočítají však s tím, že jejich učitel je bývalé vojenské eso, které se v boji o život svých studentů pokusí odčinit vinu z dávných let. Ve škole se rozpoutá boj na život na smrt, do kterého se postupně zapojí také studenti, kteří se postaví po bok svému učiteli. Bojují ve školních chodbách a třídách nejen proto, aby si zachránili život, ale také proto, aby lupičům překazili jejich plány. Dostanou se přitom na stopu spiknutí, které sahá nejen na místní policejní oddělení a podplacené policisty, ale dokonce až do vlády.


Podobné filmy

Hunger Games
(The Hunger Games) V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem. Poslušnost si...
dnes 13.05
Nova Cinema
Tažní ptáci
Volné pokračování televizního filmu Ikarův pád. Vladimír Menšík, od jehož úmrtí nedávno up...
dnes 14.45
ČT1
Skutečný přítel
(Our Friend aka The Friend) Matt je válečný korespondent a bývá často pryč z domova. Jeho ...
dnes 15.45
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 4. 6. 2023 Svátek má Dalibor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz