fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

71% 114 hlasů
film / drama, mysteriózní, romantický, Velká Británie/Německo, , 190 min.
Rebecca

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:00Bohatý stárnoucí vdovec Maxim se seznámí s krásnou mladou dívkou. Poté, co mezi nimi přeskočí jiskra, následuje svatba a stěhování do rodinného sídla. Novomanželka se v něm ale necítí dobře, služebná jí neustále dává najevo, že její první paní byla lepší. Co teprve když vyjde najevo, že nezemřela přirozenou smrtí.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tento film není vůbec zábavný.Sice jsem ho neviděla,ale jsem ho jen slyšela od známých a prostě nuďárna.A ke všemu je na pokračování.
Všechny komentáře k filmu 8+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Mrtvá a živá

obrazek
Když se bohatý šlechtic, vdovec Maxim de Winter, setká s bohatou Američankou Van Hopperovou, je okouzlen její společnicí na cestách. Mladá žena je o polovinu mladší než on, nevinná a nezkušená a jemu nedá příliš práce vzbudit v ní zájem a okouzlení. Netrvá dlouho a koná se svatba, po které mladá paní De Winterová prožije krátké období štěstí a opětované lásky. To však skončí po příchodu do Manderley, rodinného sídla de Winterů. Najednou se ve svém manželovi nevyzná a začíná o něm pochybovat, začíná pochybovat o jeho lásce, nedokáže se cítit jako paní domu, jako dívka pocházející z měšťanských kruhů se nevyzná ve společenských zvyklostech a etiketě aristokratické společnosti, ve které se nyní pohybuje. Stává se terčem klevet a spekulací společnosti a všude naráží na stopy Maximovy první ženy, záhadné a okouzlující Rebeccy, jejíž duch jakoby stále naplňoval Manderley a ovlivňoval všechny, kteří tu žijí. Hospodyně, paní Danversová, jí dokonce otevřeně dává najevo, že jedinou skutečnou vládkyní domu pro ni nadále zůstává Rebecca. Jde dokonce tak daleko, že navrhuje nové paní de Winter, aby spáchala sebevraždu a zachránila se tak před beznadějnou situací, do které se jako nástupkyně Rebeccy dostala.
obrazek
Znepokojená žena se začne o Rebeccu zajímat. Zjistí, že před rokem zahynula, když se za podivných okolností utopila. A navzdory oddanosti paní Danversové se zdá, že Maxim nebyl do své zesnulé manželky tak zamilován jak se jeho nová žena obává. Měl dokonce řadu důvodů svou bezcitnou cizoložnou manželkou pohrdat. Pod zákeřným vlivem paní Danversové, začne žena podléhat přesvědčení, že Maxim svou předchozí manželku zavraždil. To je ovšem jen začátek temného příběhu, který vrcholí obviněním Maxima z vraždy a také požárem Manderley, který zapálila paní Danversová dohnaná k šílenství svou oddaností k bývalé paní. Zbývá odpovědět na otázku ´Je Maxim vinný´? Nebo se stal obětí nějakého temného spiknutí? A podaří se manželům De Winterovým někdy vypudit ze svého vztahu a domu ducha Rebeccy?


Podobné filmy

Rocky I
(Rocky I) Neznámý mladík Rocky Balboa dosud boxoval jen v malém klubu pro zábavu. Teď se v...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Co by kdyby
(This Is Where I Leave You) Judd právě zjistil, že mu žena zahýbá s nejlepším přítelem a š...
dnes 21.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Dobrodruzi
(Aventuriers, Les) Lino Ventura, Alain Delon a Joanna Shimkusová – přátelství na život a n...
dnes 22.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 3. 7. 2020 Svátek má Radomír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz