fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

59%
film / animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, Španělsko, , 88 min., od 7 let
Mummies

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:00Příběh tří egyptských mumií, které žijí v podzemním tajném městě ukrytém ve starém Egyptě.
Film sleduje veselá dobrodružství tří egyptských mumií, které žijí v podzemním tajném městě ukrytém ve starověkém Egyptě. Trojici tvoří princezna, bývalý vozataj a jeho mladší bratr. Doprovází je také malý krokodýl. Díky sérii nešťastných událostí se mumie ocitnou v současném Londýně, kde se vydají na bláznivou a zábavnou cestu za hledáním starého prstenu patřícího královské rodině, který ukradl ambiciózní archeolog lord Carnaby.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Zajímavý animák s neokoukaným dějem, nicméně to celé kapku pokulhávalo. Pohádka nedosahuje kvalit Shreka, Doby ledové apod. I tak zajímavý počin letošního roku. Shlédnuto v Tap Airlines :-)
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Mumie

V animovaném dobrodružném filmu Mumie od španělského režiséra Juana Jesúse Garcíi Galochy z produkce Warner Bros. Pictures se vypravíme do Egypta, kde se v útrobách země, nachází 3000 let staré město mumií. Z císařského pověření se princezna Nefer musí provdat za Thuta, ale ani jednomu se do toho nechce: Nefer touží po svobodě a Thut je alergický na závazky. Přání bohů je však nevyhnutelné a Thut si bude muset Nefer vzít za pouhých sedm dní a přinést na svatbu starobylý prsten, který mu věnoval faraon. Mezitím na zemském povrchu lord Silvester Carnaby provádí archeologickou expedici, při níž poprvé najde něco podstatného: egyptskou hrobku, kde kromě několika trofejí najde i snubní prsten. Je to jeho příležitost zapsat se do historie a splnit si svůj sen, ale nepočítá s tím, že tento prsten už má svého majitele. Když Thut zjistí, že mu prsten někdo ukradl, nezbývá mu nic jiného než se vydat do světa lidí a proniknout do současného Londýna. Doprovází ho jeho mladší bratr Sekhem, osmiletý chlapec, který chce získat zpět Thutův status závodního hrdiny, a Krokodýl, mládě krokodýla a Sekhemův domácí mazlíček, a také Nefer, která využívá příležitosti utéct z manželství a jít za svými sny. Tři mumie se budou muset společně zorientovat v současném Londýně, získat zpět prsten, který ukradl lord Silvester Carnaby, a - což nebylo v plánech Thuta a Nefer - naučit se mít se rádi.


Podobné filmy

Matrix Revolutions
(The Matrix Revolutions) Stroje se snaží dobýt Sion a agent Smith se chystá zničit svět li...
zítra 01.00
Nova Cinema
Svůdnice na šest
Televizní komedie o tom, co může způsobit křížovkářská vášeň (1975). Hrají: I. Janžurová, ...
zítra 09.50
ČT1
Rezistence
(Insurgent) Z Tris a Čtyřky se během okamžiku stali psanci. Nikde není klid a bezpečno. Az...
zítra 10.15
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 4. 2024 Svátek má Evženie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz