fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

43% 460 hlasů
film / thriller, hororový, science fiction, USA, , 111 min., od 13 let
Species III

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:40Již potřetí se rozehrává souboj mimozemské rasy o přežití. Jedinou šancí cizího druhu je navázat kontakt s lidmi a zkřížit s nimi svůj genetický kód. Postarat se o to musí dokonalá Sára. Na záda jí ale dýchají vojáci ze speciálního komanda, kteří mají jediný úkol - zničit ji i její potomstvo...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Už druhý díl byl slabý. Za to třetí je opravdu výmaz. Poloamatérská vykradačkaprvního dílu, který je stále nepřekonán. Nuda bez atmosféry či pořádného děje. Pořád to samé dokolečka.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Mutant 3

Eve byla zabita a její tělo má být převezeno, ale během převozu Eve porodila dítě. Miminko unesl doktor Abbot, který se vydával za řidiče sanitky, která Eve převážela. Abbot ukryl dítě u sebe, ale holčička roste velmi rychle. Abbot ji pojmenoval Sára. Abbot má v plánu stvořit novou generaci mutantů, která nebude podléhat lidským nemocem jako ta poslední. Abbot potřebuje Sářina vajíčka. Abbot k výzkumu přibral studenta jménem Dean. Sára dospěla během pár dní, ale je tak dokonalá, že se může pářit jen s dalšími mutanty, lidé jí vůbec nezajímají, což se o její matce říct nedá. Abbot a Dean tedy pracují na výzkumu k rozmnožování mutantů, ale jejich práci přeruší útok mutanta, se kterým se Sára odmítla spářit, protože byl nemocný. Tento mutant Abbota zabil. Než Abbot zemřel, požádal Deana, aby oplodnil Sářina vajíčka, která jí odebral hned první noc poté, co dospěla. Dean to ale odmítá udělat. Deanovi se do cesty postaví další mutant. Jde o krásnou Amélii. Amélia rozeslala na všechny univerzity email, ve kterém požadovala určité informace. Deanův spolubydlící na email odpověděl, informace našel u Deana v notebooku. Amélia tedy za Hastingsem přijela a chtěla ho donutit oplodnit Sářina vajíčka. Než to Hastings stihl udělat, zastavili ho Dean a agent Wasach. Dvojice zneškodnila Amélii a spolu s Hastingsem a vajíčky se přesunuli k fúznímu reaktoru. Dean se rozhodl vajíčka v reaktoru zničit. Amélie se ho pokusila zastavit, ale Sára Deana bránila. Amélie zemřela a Sářina vajíčka také. Dean a Hastings získali poděkování americké vlády. Vše vypadalo tak, že Dean zastavil rozmnožování mutantů, protože všichni kromě Sáry podléhají nemocem. Hastings se pak ale dozvěděl, že Dean stvořil jednoho mutanta pro Sáru. Dean ho ale stvořil neplodným. Sára má tedy životního partnera a rozmnožování mutantů by mělo být zastaveno.


Podobné filmy

Město
(The Town) Ben Affleck stojí v čele bandy nelítostných bankovních lupičů a chlubí se tím, ...
dnes 21.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Pane, vy jste vdova!
Panovník sousedního státu přijíždí na státní návštěvu. Incident, který má za následek vážn...
dnes 21.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Overlord: Nacistické zombie
(Overlord) V předvečer dne D jsou američtí parašutisté vysazeni za nepřátelskými liniemi. ...
dnes 22.00
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 4. 12. 2020 Svátek má Barbora
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz