fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

66% 128 hlasů
drama / krimi / psychologický, USA, , 115 min., od 13 let
Men Don't Leave

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:56Komediální drama o ovdovělé matce dvou synů, která opustí malé město, aby v tom velkém našla toho pravého.
Smrt Johna Macauleyho zasáhla jeho ženu Beth nepřipravenou. Zůstala sama s dvěma syny Chrisem a Mattem a manželovými dluhy. Rodina se musela přestěhovat do jiného města, odejít z rodinného domu do malého bytu. Aby Beth uživila rodinu, našla si práci. Ani Beth a ani její dva synové si však naplno neuvědomovali, jak moc utrpěla jejich rodina, když ztratila otce. Každý z nich se s jeho ztrátou vyrovnával po svém. Museli projít jistými životnými úskalími, než opět našli cestu k sobě, ke své rodině.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Smrt Johna Macauleyho zasáhla jeho ženu Beth nepřipravenou. Zůstala sama s dvěma syny Chrisem a Mattem a manželovými dluhy. Rodina se musela přestěhovat do jiného města, odejít z rodinného domu do malého bytu. Aby Beth uživila rodinu, našla si práci. Ani Beth a ani její dva synové si však naplno neuvědomovali, jak moc utrpěla jejich rodina, když ztratila otce. Každý z nich se s jeho ztrátou vyrovnával po svém. Museli projít jistými životnými úskalími, než opět našli cestu k sobě, ke své rodině.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Muži neodcházejí

obrazek
Příběh začíná v malém americkém městečku, kde žije šťastně vdaná Beth Macauley, matka dvou synů _ dospívajícího Chrise a malého Matta. Tradiční pohodu, ke které neodmyslitelně patří dodávka na příjezdové cestě a večeře na stole, však tragicky ukončí nečekaná smrt manžela. Beth velmi brzy zjistí, že držet rodinu a současně vychovávat syny není vůbec jednoduché. Na malém městě není pro ženu, která byla dlouho v domácnosti, žádná práce. Beth to zkouší různě, ale nakonec si uvědomí, že jí nezbývá než prodat dům i dodávku a odstěhovat se do nepoměrně levnějšího bytu v Baltimore, kde se také dá mnohem snáze najít práce. Beth začne pracovat v lahůdkářství a seznámí se se sympatickým muzikantem Charliem.
obrazek
Také její syn Chris se tu seznámí s tou pravou dívkou, i když se tak starostlivé matce zpočátku příliš nejeví. Nejenže je ošetřovatelka Jody starší, ale už vůbec ji nelze označit za tuctovou dívku.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 22. 10. 2020 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz