fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

50% 1022 hlasů
film / komedie, USA, , 104 min.
High School Musical 2

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:48Ve volném pokračování slavného amerického snímku, který režíroval K. Ortega, se objeví Z. Efron, L. Grabeel, A. V. Hudgens , A. Tisdale a další.
Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu. Jejich společnou vášní je muzika a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže. Někteří ale začnou intrikařit a kamarádství na život i na smrt je rázem ohroženo...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Horší než jednička, hlavně proto, že příběh není tak silně poutavý a tenhle díl je dost kýčovitý. Písně jsou také o poznání horší, snad krom dvou (I Don't Dance, Everyday). Příběh se soustřeďuje spíše na Sharpay, která mi tam celkově dost vadí.
Všechny komentáře k filmu 28+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Muzikál ze střední 2

Na střední škole v Novém Mexiku začínají prázdniny. Troy se zastaví u Gabrielly, věnuje jí náhrdelník s přívěskem a všichni mluví o tom, že by potřebovali nějakou brigádu na léto. Kelsi vezme práci pro Sharpay a Ryana. Když Kelsi odejde, Sharpay se svěří Ryanovi, že by byli s Troyem skvělý pár. Léto je pro to perfektní... Troyovi zavolá pan Fulton a nabízí mu práci v resortu Lava Springs. Troy má radost. Ještě větší radost má, když vezmou i Gabriellu a s ní i ostatní kamarády. Sharpay s Ryanem přijíždějí do Lava Springs, je to místo jejich prázdnin. Sharpay se ujistí, zda byl přijat nový pracovník. Fulton ji ubezpečí, že ano. Sharpay leží na lehátku u bazénu a uvidí vcházet Troye. Na tváři se jí objeví úsměv. Ten ale rychle zmizí, když zjistí, na koho Troy mává. Nikoli na ni, ale na Gabriellu, novou plavčici... Sharpay si jde stěžovat. Pan Fulton jí ale vysvětlí, že její matce se to zdálo jako skvělý nápad, že tu Sharpay bude mít kamarády. Sharpay chce, aby je pan Fulton donutil odejít. Fulton všechny hodně zaúkoluje; postupuje podle Sharpayiných pokynů. Ale oni se nenechají odradit. Sharpay stále sleduje Troye s Gabriellou a vymýšlí, jak by se jí mohla elegantně zbavit... Pan Fulton přijde za Troyem a Chadem, dnes budou asistovat na golfovém hřišti. A komu jinému než Sharpay a její rodině. Sharpay Troye ihned seznámí se svým tátou a ten si ho zamiluje. Nakonec mu nabídne, aby se k nim přidal na večeři. Troyovi není ponechán prostor pro jinou odpověď než ano... Na večeři Sharpay řekne tátovi o Troyově pěveckém talentu a Troy je pak donucen slíbit, že si s Sharpay někdy zazpívá. Troy je následně povýšen - a bude dostávat 500 dolarů týdně za lekce golfu. Troy to nechápe, zase tak dobře golf nehraje. Fulton ho ubezpečí, že jde pouze o děti. Tedy jen do chvíle, než se na golfovém hřišti objeví jeho nová žačka - Sharpay. Troy se snaží myslet na peníze, Sharpay už mu totiž leze krkem. Ta mu hned připomene, že jí slíbil společnou píseň. Navíc na soutěži budou trenéři z univerzity.


Podobné filmy

Doktor Flastr
(Patch Adams) Robin Williams studuje v pokročilejším věku medicínu, aby mohl v praxi prosa...
dnes 10.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Mars útočí!
(Mars Attacks!) Stovky létajících talířů z Marsu míří k Zemi. Americký prezident a jeho tý...
dnes 12.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Lego příběh
(Lego Movie, The) Obyčejný stavební dělník Emmet se nečekaně stane součástí podivuhodného ...
dnes 14.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 24. 10. 2020 Svátek má Nina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz