fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

58%
film / drama, romantický, USA, , 106 min.
Bounce
DVD od 3.1.2002 SPI

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ocenění: 3 nominace na Blockbuster Entertainment Award.


Ukázka
01:55Záměna letenky, katastrofa a ...
Buddy je mladý, úspěšný a sebevědomý muž, jehož milují všechny ženy, s nimiž se setkává. Až do chvíle, kdy jedné prosincové noci uvízne kvůli sněhové bouři na letišti v Chicagu. Díky svým kontaktům sehnal letenku na jediný volný let. Má dvě možnosti: odletět nebo strávit větrnou noc se vzrušující kráskou Mimi. Samozřejmě zvolí druhou variantu a svou letenku nabídne za rodinou spěchajícímu Gregovi, se kterým se seznámil v odbavovací hale. Ráno se ale dozví šokující zprávu: letadlo, ve kterém měl původně sedět, se zřítilo a všichni lidé na palubě zahynuli. Buddy se rozhodne utišit výčitky svědomí a navštíví Gregovu vdovu. Tento nečekaný krok radikálně změní život dvojice, která by se za normálních okolností nikdy nesetkala.

První film v historii distribuovaný přes satelit
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Sebeobviňování, soucit a odpuštění. Citový příběh romantickým způsobem ukazuje vyrovnání se s osudem. A vznikne z toho láska, která, jako každá jiná, musí překonat jistou překážku. Ben Affleck se viditelně snaží, ale přesto se naskytnou chvilky, kdy mu to sklouzne do přehrávání. Ve scéně, kdy vše praskne a je vyhozen z domu, však jeho zakalené oči dojmou. Gwyneth Paltrow byla skvělá jako vždy. Její milá přirozenost upoutává zaujetí už od první chvíle. Příběh je vyprávěn pomalu a city jsou hlavním tahounem děje. Až bych řekl, že se to s tím přehání. Jakoby divák nějak nechápal,o co tu vlastně jde. Špatný snímek to však není a byť tam schází alespoň troška toho humoru, divák se u něj příjemně odpočine.
Všechny komentáře k filmu 8+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Nahoru, dolů

Sebevědomý mladý společník velké reklamní agentury Buddy Amaral uzavřel kontrakt s leteckou společností Infinity Air. Na letišti se seznámí v baru s atraktivní blondýnkou Mimi a scenáristou Gregem, jenž se vrací z neúspěšné premiéry své první divadelní hry. Greg všem vypráví o své rodině a také že spěchá domů. Jenže letenku sehnal až na další den. A tak se Buddy impulsivně rozhodne a přenechá mu svou. V noci však ke své hrůze zjistí, že letadlo, kterým měl letět, se zřítilo. Gregova manželka Abby je klidná, protože věděla, že má letenku až na další den. Druhý den ji však navštíví zaměstnanci letecké společnosti s tím, že na palubě byl pravděpodobně i její manžel. Když pak na letišti zjistí, že opravdu byl mezi oběťmi, zhroutí se. Ani Buddy se nedokáže s Gregovou smrtí smířit a čím dál víc pije. Nepřidává mu ani fakt, že letecká společnost ve své kampani zneužívá soucitu s mrtvými a jejich rodinami. Nakonec se zhroutí a stráví několik měsíců v protialkoholní léčebně. Alkoholu se sice zbaví, s Gregovou smrtí se však stále nevyrovnal. A tak vyhledá Abby, která pracuje jako realitní agentka, vydává se za zákazníka a dohodí jí výhodnou zakázku. Stráví spolu příjemné odpoledne, když ho Abby pozve na baseball, ale dál už se s ní vídat nechce. Má špatný pocit, že jí tají pravdu. Jeho asistent Seth se však postará, aby se znovu setkali. Dvojice se postupně sbližuje. Buddy jí vypráví o svých problémech s alkoholem, ztrátě sebedůvěry a pocitu viny, Abby zase jemu o manželovi a jeho smrti, s níž se nemůže vyrovnat. Seznámí ho dokonce se svými syny, pětiletým Joeyem a osmiletým Scottem. Buddy se konečně rozhodne říct pravdu. Než to ale stihne, dostane se Abby do rukou nahrávka, kterou pořídila Mimi na letišti. Zklamaná žena Buddyho obviní ze lži a vyhodí ho. Buddy se s ní marně pokouší setkat. Blíží se soudní přelíčení a letecká společnost chce, aby Buddy svědčil v její prospěch.


Podobné filmy

Až do konce dní
(All My Life) Jenn a Sol se seznámí v baru. Brzy se do sebe zamilují, sestěhují se a Sol p...
dnes 10.05
Nova Cinema
Blok 99
(Brawl in Cell Block 99) Když bývalý boxer Vince Vaughn přijde o práci a stojí před rozpad...
dnes 22.30
Nova Cinema
Křídla Vánoc
Richard Krajčo a Vica Kerekes v hlavních rolích vánočního příběhu o splněných přáních a na...
dnes 22.49
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 6. 12. 2023 Svátek má Mikuláš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz