fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Videoarchiv    Podobné filmy    

68% 334 hlasů
film / komedie, Francie, , 84 min., od 12 let
Le Retour du grand blond
DVD od 1.4.2005 Intersonic

Režie:
Herci: , , , , , více...


Archiv
02:32Ministerské pikle se kují a roztržitý houslista je v pokračování úspěšné francouzské komedie znovu uvržen do role nepřemožitelného agenta.
Houslista Francois Perrin byl zcela náhodně vybrán v davu na letišti jako vějička, na kterou se měl chytit ctižádostivý náměstek velitele tajné služby plukovník Milan. Ten se totiž chystal intrikami zkompromitovat nejvyššího šéfa a obsadit tak jeho místo. Náměstek Milan strojil na záhadného velkého blondýna ty nejdůmyslnější léčky, poslal na něj svou nejsvůdnější a nejschopnější agentku Christinu a pak už měl jediné přání - zlikvidovat ho. Ale vše se mu jaksi vymklo z rukou: Christina se do Perrina zamilovala a do pečlivě nastražených pastí padali především Milanovi lidé a konec konců i on sám.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Pierre Richard opat paroduje najme filmy 007 -ky a ide mu to. Kopa humoru, vyborna rezia, skvele hlasky ... proste Richard sa moze kludne zaradit medzi komedialnych velikanov ako Spencer, Hill. 94 %
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Návrat velkého blondýna

<>Obrázek nenalezen<> Další nechtěné dobrodružství houslisty Francoise Perrina, kterého plukovník Toulouse před časem zatáhl do léčky tajných služeb namířené proti plukovníku Milanovi, když ho vydával za obávaného vyzvědače, způsobí nový ministr bezpečnosti, který chce nejlepšího francouzského agenta osobně poznat. Když se Toulousovi nepodaří tento nápad ministrovi rozmluvit, rozhodne se houslistu sprovodit ze světa, aby nevyšla najevo pravda o smrti plukovníka Milana. Do Ria, kde Perrin právě koncertuje, jsou vysláni dva zabijáci Princ a Fešák, a Tolouse informuje ministra o tragické smrti Velkého Blondýna. <>Obrázek nenalezen<> Jenže zatímco ministr začne organizovat státní pohřeb a udělení řádu Čestné legie, nic netušící houslista najaté vrahy zcela nevědomky zlikviduje. To se Toulouse dozví až po obřadu, stejně jako fakt, že ho kapitán Cambrai podezřívá z vraždy plukovníka Milana i nepohodlného svědka - velkého blondýna. Musí okamžitě jednat a proto odletí do Ria, kde za pomoci kolegy Perrache unese Christinu a donutí houslistu ke spolupráci pod pohrůžkou její smrti.
obrazek
Jeho úkolem je navštívit ministra a předstírat při krátkém přátelském hovoru, že je velký špion. Ani kapitán Cambrai však nezahálí a přesvědčí ministra, aby Blondýna pověřil nebezpečným úkolem a prověřil tak, zda je skutečně agentem či nikoli. Zatímco se Perrin v nové roli vrací do Francie, Toulouse zjistí jaké má Cambrai plány a chce je překazit. Připraví fingované přepadení, při kterém má Perrin útočníky efektně zlikvidovat střelbou i údery karate. Posledního fingovaného útočníka však nahradil skutečným zabijákem, který má Perrina opravdu zabít. Ale i tentokrát houslista léčce unikne, když prostě místo doprava zatočí doleva.
obrazek
Když Perrinův přítel Maurice sebere jeho pistoli a před Cambraiem z ní náhodně vystřelí, vyjde najevo, že náboje při přestřelce byly slepé. Zatímco Maurice i Cambrai pochopí, jak se věci opravdu mají, Toulouse je přesvědčen, že se mu podařilo Cambraie přesvědčit o Blondýnově "pravosti", takže už mu chybí jen poslední krůček, aby zamaskoval pravdu o smrti plukovníka Milana. Musí zlikvidovat Perrina za každou cenu. Má se tak stát během večerního koncertu a smrt má přijít z těch nejméně očekávaných rukou.


Podobné filmy

Malí válečníci
(Small Soldiers) Alan pomáhá svému otci v obchodě s hračkami a teď zkouší nové sady - koma...
dnes 14.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Zelená je tráva
(Kicking & Screaming) Phil Weston je obyčejný muž, manžel a táta desetiletého syna. Jeho o...
dnes 16.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Happy Feet 2
(Happy Feet Two aka Happy Feet 2) Mistr stepu Mambo a jeho žena Gloria mají starosti - jej...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 7. 8. 2020 Svátek má Lada
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz