fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

41% 1247 hlasů
film / thriller, akční, romantický, USA, , 121 min., od 11 let
Speed 2: Cruise Control
DVD od 1.7.2006

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:23Bomba je odjištěna, kontrolu nad lodí převzal šílenec a Annie je zase u toho.
Připravte si záchranné vesty, protože energií nabité pokračování filmu Nebezpečná rychlost vyplouvá na širé moře. Sandra Bullock se znovu představuje v roli, která ji proslavila. Annie Porter je mladá žena, která se chystá společně se svým přítelem strávit prázdniny v Karibiku na palubě nejluxusnějšího výletního parníku na světě. Ale jejich výlet do ráje nabírá nečekané obrátky, když loď unáší šílený počítačový génius a vydá jí napospas zkáze.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Byť by se dalo očekávat, že hlavním hercem 'Nebezpečné rychlosti' bude Keanu Reeves, nestalo se tak. Stala se jím Sandra Bullock, ztvárňující postavu, která se vlastně k nějaké události přichomítne jen náhodou. Minule to byl autobus. Prostě do něho nic netušíc nastoupila. Co se událo již víme. Tentokrát pluje zaoceánskou lodí na dovolenou. To by tam však nesměl být také šílenec, který rozpoutá hotové peklo. Je pochopitelné, že tvůrci těžili z ohromného úspěchu předchozího snímku. Lze tedy očekávat jistou podobnost a zápletku. A právě to očekávání je pro každé pokračování problém. Ať se děj kopíruje, nebo si jde svou cestou, vždy to sráží na kolena. Nejinak je to i u tohoto pokračování, který považuji za povedený. Kdyby neměl v názvu cejch, určitě by obstál daleko lépe. Atmosféra je pro takový žánr vystižená, což je zárukou skvělé akční podívané, při které se tají dech. A to zvlášť ke konci. I zde platí, že fyzikální zákony dostali volno. Ono by to jinak ani nešlo, takže vše co se tu objeví je na popkornovou zábavu zcela dostačující.
Všechny komentáře k filmu 33+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Nebezpečná rychlost 2: Zásah

<>Obrázek nenalezen<> Annie Porterová, má opět potíže s řidičákem a tentokrát i se svým novým přítelem Alexem Shawem. Ten jí totiž tvrdil, že má poklidné zaměstnání u pobřežní hlídky, což jí vyhovuje po zkušenosti s bombou v autobuse a známostí s Jackem, který se bombu pokoušel zneškodnit (viz. Nebezpečná rychlost). Ve skutečnosti je však členem zvláštní jednotky, která řeší ty nejnebezpečnější situace. Mladík ji sice usmíří lístky na pohádkovou dovolenou v Karibiku, kterou mají strávit na palubě luxusní vyhlídkové lodě. Zpočátku idylická plavba však velmi záhy dostane značně dramatický spád. Tvůrce lodních počítačových systémů John Geiger, který dostal výpověď protože je nemocný, pronikne na loď jako turista a jako autor bezpečnostních systémů snadno na loď stane potřebné vybavení k tomu, aby zaminoval celou loď a ovládl její řízení. <>Obrázek nenalezen<> Zbaví se kapitána, oznámí prvnímu důstojníkovi Julianovi, že převzal kontrolu nad lodí a pro výstrahu odpálí některé z neškodnějších náloží. Donutí Juliana, aby vyhlásil požární poplach. Zatímco pasažéři nasedají do záchranných člunů, vyloupí lodní trezor plný diamantů a pak chce s lodí odplout. Netuší, že Alex jeho lest s požárem prohlédl, odhalil díky své všímavosti jeho totožnost a navíc zůstal na palubě spolu s Annie a dalšími pasažéry, kterým se pro poruchu jeřábu záchranného člunu nepodařilo opustit loď.
obrazek
Geiger hodlá loď zničit a zamaskovat stopy po zločinu nárazem na tanker kotvící u blízkého přístaviště a je na Alexovi a pochopitelně také Annie, aby se ho pokusili zastavit a zabránit katastrofě.


Podobné filmy

Madisonské mosty
(The Bridges of Madison County) Náhodné setkání fotografa Clinta Eastwooda a vdané ženy Me...
dnes 08.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Danielle Steelová: Kaleidoskop
(Danielle Steel´s: Kaleidoscope) Bývalý advokát se na konci života rozhodne vrátit k jedno...
dnes 10.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Stará láska nerezaví
(That Old Feeling) Všichni byli na svatbě dokonalí. Kromě nevěstiných rodičů, kteří nemoho...
dnes 13.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 10. 7. 2020 Svátek má Libuše/Amálie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz