fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

65% 1382 hlasů
film / thriller, krimi, USA, , 108 min., od 11 let
Wild Things / Sex Crimes / wildthings

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize st. 16.6. Sky Movies Crime & Thriller HD 01.05
Sky Movies Crime & Thriller HD 01.05
Ukázka
00:31Švédská trojka a sedm milionů dolarů.
Pohodlný život středoškolského učitele Sama Lombarda se zhroutí ve chvíli, kdy ho přitažlivá studentka Kelly obviní ze znásilnění. Samův výstřední právník naštěstí obvinění vyvrátí s pomocí bývalé studentky Suzie a vzápětí vymůže na bohaté matce Kelly sedm milionů dolarů odškodného. Detektiv Ray z mravnostní policie ovšem považuje celý případ za rafinované spiknutí a proti vůli nadřízených se pouští do vyšetřování, které záhy přináší řadu dramatických a zcela nečekaných překvapení. Ano, vzájemné vztahy Sama a jeho dvou studentek lze skutečně nejvýstižněji označit výrazem "švédská trojka". Ale to, co je nesmírně vzrušující při sexu, se naprosto nehodí pro dělení odškodného. Někdo musí z kola ven...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jsou tři typy filmových zvratů. Ty, které divák pro jejich neoriginalitu a předvídatelnost prokoukne ve třetině filmu, ty, které opravdu překvapí a nechají diváka s otevřenou hubou, a ty, které se motají v kole intrik a překvapení tak dlouho, že veškeré zvraty ztratí svou sílu a divák by nakonec klidně věřil, že za všechno mohl ten znuděný aligátor. Bohužel, Nebezpečné hry se podle mě řadí do třetí kategorie. Přitom prvních 90 minut je pěkně vystavěný neo-noir s dobrým poměrem překvapení a napětí, navíc zasazený v neokoukaném prostředí. Herecké výkony jsou sice trochu nekonzistentní, protože Denise Richards mě asi nikdy nepřesvědčí o svých hereckých kvalitách a pak je tady pár herecky přestřelených postav (matka Kelly a Murrayho právník, jistě alespoň částečná inspirace pro Saula Goodmana), které mezi většinou realistických výkonů podivně vyčnívají. Není to však nic hrozného a film si drží dusnou atmosféru a napětí až do konce. Jenže pak se to začne točit, motivace a charaktery postav se mění každé 2 minuty, dějová odhalení se vyvrací hned v další scéně a když už to konečně skončí, člověku už je úplně jedno, kdo, co, s kým a komu.
Všechny komentáře k filmu 14+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Nebezpečné hry

<>Obrázek nenalezen<> Ve městě Blue Bay na Floridě středoškolačka Kelly Van Ryan okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její ovdovělá bohatá matka další den ohlásí na policii, že Sam Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perez dívku vyslechnou. Jsou přesvědčeni, že si dívka všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. Sam si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Netají se svými milostnými pletkami, tvrdí však, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Toller, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim přizná, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil a na základě její výpovědi je Sam zatčen. <>Obrázek nenalezen<> Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá příliš nadějně, potom však Bowden nečekaně tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že si vše vymyslela, aby se Samovi pomstila za to, že ji jako školní poradce neuchránil před půlročním vězením, ke kterému byla odsouzena kvůli drogám. Navíc prozradí, že Kelly si také vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji Sam odmítl, ale byl milencem její matky. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opustí město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami. Ukáže se, vše bylo předem připraveno s cílem získat peníze z Kellyina dědictví po otci, které jí matka nechtěla vyplatit. Detektivové Duquette a Perezová tuší, že něco nehraje a rozhodnou se případ dál sledovat. <>Obrázek nenalezen<> Podaří se jim natočit setkání obou dívek i jejich telefonát Samovi, jako důkaz je však videozáznam nepřípustný a detektivové musejí Sama opět propustit. Vzápětí se ukáže, že v rafinovaném plánu Sama a obou dívek, má Sam a Kelly ještě jeden plán, který nepočítá se Suzie. Když dívka zmizí, objeví Ray stopy dalšího zločinu a vydá se za Kelly. Vzápětí se ozvou výstřely a z domu vyběhne postřelený detektiv. Kelly je mrtvá a Ray u soudu dokáže, že dívku zastřelil v sebeobraně. Jenže vzápětí se setká se Samem a ukáže se, že uvnitř rafinovaného plánu existoval ještě další plán. Vše bylo předem připraveno včetně falešných důkazů, které měly dokázat, že Kelly zabila Suzie. Jenže to ještě zdaleka není konec spletitého příběhu a jak se vzápětí ukáže, existují uvnitř rafinovaného spletence plánů ještě další překvapivé plány a plány v plánech, a v jejich pozadí jediný geniální mozek.


Podobné filmy

Alfa
(Alpha) Mladík, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, ut...
dnes 20.00
Nova Cinema
Dějiny násilí
(History of Violence, A) Vedl spokojený život s rodinou… dokud se nastal hrdinou a vrahem....
dnes 21.55
ČT2
Doupě zločinu
(Den of Thieves) Ray Merrimen se rozhodne se svými muži přepadnout losangeleskou banku. Je...
dnes 22.50
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 13. 6. 2021 Svátek má Antonín
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz