fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

52% 780 hlasů
film / thriller, USA, , 98 min.
Sliver / Sliver - Gier der Augen
DVD od 1.7.2006 MagicBox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:29Sharon Stone nemá klid při milování! Někdo ji sleduje! Jde skutečně o psychopatického vraha?
Americký erotický thriller o tom, že vševidoucí nemusí být v případě obyvatel jednoho přepychového manhattanského mrakodrapu jen bůh, ale také někdo mnohem konkrétnější a možná nebezpečnější. Někdo v tom domě totiž sedí před řadou monitorů a dívá se. Pozoruje nájemníky kamerami instalovanými po celém domě. A někdo v tom domě vraždí. Nic z toho však netuší nová nájemnice, krásná a osamělá Carly Norrisová, a přestože je nápadně často upozorňována na to, jak moc se podobá své mrtvé předchůdkyni v apartmá, nevěnuje tomu mnoho pozornosti. Mnohem méně než pohlednému sousedovi Zeke Hawkinsovi, s nímž naváže milostný vztah. Dostává se tak přímo do středu nebezpečných událostí.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tak takyto retardovany scenar sa len tak lahko nevidi. Reziser Philip Noyce nepredviedol dohromady nic, beznu rutinu teda rozhodne nepocitam. Aspon ze hlavna Sexica Sharon Stone tam hrala. 45 %
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Někdo se dívá

obrazek
Poté, co někdo vyhodí z balkonu v přepychovém manhattanském domě mladou nájemnici, nastěhuje se do uvolněného bytu knižní redaktorka Carly Norrisová. Hned v prvních dnech se dozví od obyvatel domu nejen o osudu její předchůdkyně, ale také to, že je jí velmi podobná. Netuší přitom, že někdo v tom domě sedí před řadou monitorů a pozoruje nájemníky kamerami instalovanými po celémobjektu. Ve stejném domě bydlí také spisovatel krimi románů Jack Landsford, který se snaží s Carly sblížit, přestože mu žena jasně dává najevo, že o něj nemá zájem. Brzy poté dojde v domě k dalšímu podivnému úmrtí. Jeho obětí se stane muž, který Carly jako první upozornil na její podobu s předchozí nájemnicí.
obrazek
Na večírku, který Carly uspořádá pro své přátelé a známé, se objeví nejen Zeke Hawkins, se kterým se žena seznámila předchozí den u výtahu, le nezván také spisovatel Jack. Carly má za sebou nešťastné manželství a cítí se osamělá, přijímá proto Zekovo dvoření a stane se jeho milenkou. Dozví se od něj, že je majitelem domu, ale už ne to, že pozoruje nájemníky kamerami instalovanými v bytech a že poslední dobou zaměřil svou pozornost hlavně na ni. Krátce poté najde ve svém bytě Jacka, který se ji pokouší před Zekem varovat. Je prý duševně chorý a nebezpečný. Carly ho vyhodí, ale začne se zajímat o vztahy mezi Zekem, Jackem a dalšími obyvateli domu. Dřív než si stihne promluvit se sousedkou Vidou, je žena zavražděna. Carly nad jejím mrtvým tělem přistihne Jacka.
obrazek
Ten se brání a tvrdí, že vše na něj nastražil Zeke. Je sice zatčen, ale brzy propuštěn na kauci. Carly se ho bojí a Zeke, aby ji uklidnil, jí prozradí své tajemství a ukáže jí místnost s monitory. Další den ji v bytě opět překvapí Jack, který tvrdí, že vrahem je Zeke a přidá několik poměrně věrohodných argumentů. Carly je na pochybách a přivolá do bytu Zeka. Oba muži se začnou vzájemně obviňovat a pak se poperou o pistoli. Té se nakonec zmocní Carly a po náhodném výstřelu jeden z mužů klesne k zemi.


Podobné filmy

Hunger Games
(The Hunger Games) V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem. Poslušnost si...
dnes 13.05
Nova Cinema
Terminátor
(The Terminator) Z budoucnosti je do Los Angeles roku 1984 vyslán zabijácký stroj podobný ...
dnes 20.15
Prima Cool
Kdo z koho
(The Score) Stárnoucí zloděj Robert De Niro se právě chystal pověsit lupičské řemeslo na h...
dnes 22.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 4. 6. 2023 Svátek má Dalibor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz