fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

52%
film / komedie, romantický, USA, , 139 min.
Simply Irresistible
DVD od 20.10.2006 20th Century Fox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:30Měli jste někdy pocit, že vás k někomu přitahuje magická síla, kterou nemůžete ovlivnit? Toma takhle láká Amanda, ale k pravé lásce jí ani kouzla nepomohou.
Okouzlující majitelka jedné restaurace Amanda se beznadějně zamiluje do sympatického Toma. Ten má však příliš práce na to, aby poznal, že právě on je mužem jejích snů. Amanda se ale jen tak lehce nevzdává. Dobře ví, že přijde čas, kdy i on podlehne jejímu vábivému kouzlu a bude navždy ztracen. Nejsilnější kouzlo je to, které vychází přímo ze srdce.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tenhle film se v některých okamžicích dá předvídat, moc se mi nelíbilo to zpracování, mohlo to být uděláno jinak, ale podstata byla dobrá. Pokud bych napsala, že se mi líbil a byla jsem s ním naprosto spokojená, to ne, na tomhle filmu hledám pořád něco, co pochválit, vyzdvihnout, kvůli čemu by se na něj měl někdo podívat, ale nevím, pořád tomu něco chybí, ale přesto, ten sál na konci, ta scéna, kdy si uvědomil, že ona je pro něj ta pravá. Pokud bych to měla shrnout, podstata tady nějaká byla, zpracování, myslím tím prostředí a zasazení děje - ušlo a ten krab, tak tomu bych jako jedinému v celém filmu udělila pět hvězdiček, díky němu totiž získala své kuchařské umění. Doporučovat tento film nebudu, dokonce jej ani nebudu vyvracet, ale divák by se měl připravit na slabší film se spoustou hluchých či nedořešených míst.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Neodolatelná

<>Obrázek nenalezen<> Amanda Shelton zdědila po své matce, vyhlášené kuchařce, věhlasnou stylovou restauraci nazvanou Jižní kříž. Na rozdíl od své matky však Amanda není obdařena kuchařským talentem, a tak přes její veškerou snahu prestiž, kterou si restaurace udržovala už od počátku sedmdesátých let, klesá a podnik se pomalu dostává do potíží. A to nejen proto, že majitel domu zvýšil restauraci nájem, ale také proto, že obchody nejdou tak dobře jak by měly. Naštěstí i Amanda má svého anděla strážného. Jednoho dne se k ní přitočí na tržnici neznámý muž a vnutí jí koš s kraby, které potřebuje pro svou restauraci. V kuchyni jeden z krabů uteče, ukryje se v jedné z polic a probudí své magické kouzlo a mimo jiné způsobí, že se Amanda setká a na první pohled zamiluje do pohledného, sebevědomého manažera Toma Bartletta.
<>Obrázek nenalezen<> Ten pracuje pro společnost Jonathana Bendela, který se chystá v blízkém obchodním komplexu slavnostně otevřít další čtyřhvězdičkovou restauraci. Když se zanedlouho objeví v restauraci Tom se svou současnou přítelkyní a objedná si kraba ala Napoleon, o kterém se mu zmínila při jejich prvním setkání, nemá Amanda ani ponětí, jak něco takového udělat. Jenže pak se něco stane a než se naděje, jídlo je hotové. Ale ať už je to láskou nebo magickým krabem, v Amandě se probudil skrytý kuchařský talent a jídla, která se od té chvíle podávají v Jižním kříži, mají nejen skvělou chuť, ale na hosty také zcela nečekané účinky. Probouzejí v nich lásku, štěstí, pláč i vzrušení, a nejen erotické. Kupodivu jediný, kdo částečně odolává kouzlu Amandina vaření je právě Tom. A dokonce to jeho vztah v Amandě komplikuje, protože ji považuje za nějakou čarodějnici.


Podobné filmy

Pozdravy ze spermabanky
(Delivery Man) Vince Vaughn se protlouká životem v mikině a teniskách, táhne mu na čtyřice...
dnes 08.30
Nova Cinema
Čtyřicítka na krku
(Flirting with Forty) Heather Locklear, rozvedená matka dvou dětí, chce oslavit čtyřicátin...
dnes 10.30
Nova Cinema
Láska na inzerát
(Must Love Dogs) Přátelé nebo snad osud tomu chtěl, aby se rozvedená Diane Lane seznámila ...
dnes 18.10
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 27. 9. 2023 Svátek má Jonáš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz