fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Podobné filmy    

63% 24 hlasů
film / komedie, pro děti, Československo, , 73 min.
DVD od 23.8.2010 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...

Česká dětská komedie o koni v činžáku, vysněné motokáře a trablech se sousedkou.
Hrdiny filmu scenáristy Zdeňka Mahlera a režiséra Jiřího Hanibala jsou jedenáctiletá dvojčata Petr a Pavel, kteří své touze po motokáře obětují veškerou energii. Poctivě sbírají starý papír, aby získali co nejvíce losů do soutěže, v níž je motokára první cenou. Vůbec nepochybují o svém vítězství. Místo motokáry však vyhrají koně. Oni i jejich rodiče prožijí s nezvyklou výhrou uprostřed velkoměsta mnoho trampot, než se podaří dát všechno do pořádku...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Dětská komedie o dvou bratrech ,kteří touží po motokáře ,která je k mání ve sběrové loterii ,ale jak už to bývá vyhrajou ,ale né motokáru ,ale koně. Z dnešního pohledu poněkud blbost nechat vyhrát koně děti bez souhlasu rodičů. Samozřejmě to skýtá spousta problému kam s koněm ve městě. Ale pěkně se na to kouká.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Neohlížej se, jde za námi kůň

<>Obrázek nenalezen<> Hlavními hrdiny úsměvné dětské komedie jsou jedenáctiletá dvojčata Petr a Pavel Skořepovi, kteří žijí s rodiči v jednom z malostranských činžáků. Jejich jediným zájmem jsou rychlá kola a jediným snem motokára. A jediným způsobem jak ji získat se zdá velká slosovací soutěž ve sběru papíru, kde je motokára hlavní cenou. Rozhodnou se štěstěně rázně napomoci a začnou pilně sbírat starý papír. S pomocí spolužačky Mihule dokonce uspořádají ve škole dražbu svých cenností, v níž se platí losy. Losy přibývají a kluci, přesvědčeni o tom, že jim výhra nemůže uniknout, vybudují v kůlně na dvorku pro motokáru depo. Jenže nejprve se objeví atraktivní sousedka Rozkošná, která si koupila auto a kůlna dvoře by se jí náramně hodila jako garáž, a potom je čeká další rána na slavnostním slosování. <>Obrázek nenalezen<> Motokáru vyhraje neznámý tlouštík, zatímco kluci si za svou hromádku losů odvádí domů jak cenu živého koně, po kterém toužila neznámá dívka s ohonem stejně jako oni po motokáře. Jejich výhra dostane jméno Ferda a vzbudí poprask nejen doma a na dvoře, kde ho "zaparkují" ve svém depu, ale také ve škole, kam musí zvíře s nimi, protože ho nemá kdo hlídat. Přestože potíží a trampot neubývá, postupně si ho celá rodina zamiluje. Přesto je zřejmé, že kůň musí z domu. Jenže když si pro něj přijde kupec, zjistí kluci, že kůň je pryč.


Podobné filmy

Není houba jako houba
Veselá pohádka o napravené chamtivosti, Houbovousově čarování i lásce (1996). Hrají: K. Tr...
dnes 13.15
ČT1
Tři mušketýři
(The Three Musketeers) Nebyli tři, ale čtyři, uměli to s kordem a chránili svou čest a fra...
dnes 13.25
Nova
Přednosta stanice
Vlasta Burian ve zcizené uniformě přednosty stanice rozvrátí disciplinovaný chod jednoho n...
dnes 13.40
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 28. 9. 2021 Svátek má Václav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz