fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

57% 1035 hlasů
film / akční, dobrodružný, USA, , 104 min., od 11 let
Bulletproof Monk
Kinopremiéra v ČR 4.9.2003

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:45Megamoc vyžaduje megaodvahu.
Tajemný mnich beze jména, mistr kung-fu, už šedesát let putuje po celé Zeměkouli. Opatruje magický svitek, v němž se skrývá klíč k neomezené moci. Cítí však, že jeho biologické hodiny už netikají tak silně jako dřív. Vydává se proto do města hledat muže, který by byl hoden stát se jeho nástupcem. Pouliční zlodějíček Kar je do sebe zahleděný sanfranciský výrostek. Ale právě Kar mnichovi jednoho dne zachrání život. Mnich rozhodne, že svitek zdědí právě on. To však ještě netuší, co je mladík zač a kolik práce a energie bude muset sám vydat, aby Kara naučil odpovědnosti. Nicméně od té chvíle spolu brání svět před zlotřilci lačnícími po neomezené moci a schopnými spáchat cokoliv, jen aby se svitku zmocnili. Síly zla představuje především fanatický nacista Strucker. Mnich a Kar ale nebudou sami: na jejich stranu se přidá i ruská mafiánská princezna zvaná Bad Girl.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Brzy po vyjití (po zhlédnutí v televizi) mě to nadchlo a dneska se mi to stále líbí. Je to takový celkem typický akčnědobrodružný, napínavý a odlehčený film hlavně pro mládež, ale z nějakého důvodu až na vizuálně strašnou úvodní scénu (boj na lávce, ze kterého počítačová grafika přímo teče) mě na něm něco vždy uchvátí. Neumím přesně říct, co, kromě opakujícího se hudebního motivu. Starším bych ale zrovna nedoporučoval, je to fakt taková "nactiletá" zábava.
Všechny komentáře k filmu 35+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Neprůstřelný mnich

obrazek
V tibetském chrámu předal roku 1943 mistr vyvolenému učedníkovi, který splnil podmínky proroctví, své poslání. Úkol chránit "Svitek završení", který dává tomu, kdo jej přečte nahlas, nesmrtelnost a moc ovládnout svět. A právě tomu má Strážce svitku zabránit. Ve chvíli, kdy je rituál dokončen, napadne klášter nacistické komando vedené fanatickým Strukerem, který se chce zmocnit svitku, a bez milostí postřílí všechny mnichy. Také mnich, který se právě stal novým strážcem Svitku, je zasažen kulkou. Zřítí se i s pouzdrem ze strmého útesu, jeho tělo však zmizí. O šedesát let později se strážce svitku, který za tu dobu nijak nezestárl objeví ve Spojených státech, kde ho náhoda svede dohromady s mladým zlodějem Karem. Ten při útěku před policisty seběhne do metra, stejně jako mnich. Při honičce spadne nešťastnou náhodou do kolejiště malá holčička a Mnich i Kar pro ni skočí. Společně ji zachrání a pak zmizí v prázdném tunelu metra. Při loučení Kar ukradne mnichovi pouzdro se svitkem. Vzápětí se ho zmocní muži místního bose, který si říká Funktastik. Ten ho chce nechat zmlátit, protože mladík kradl v jeho rajónu, ale jedna z přítomných dívek mu nenápadně přistrčí železnou tyč a mladík se ubrání. To vše pozoruje mnich, který se zmocní odhozeného pouzdra. Brzy poté se mnich a Kar opět setkají.
obrazek
Mladík mnichovi vypráví, že se naučil bojové umění ve Zlatém paláci, není to však žádná škola bojových umění, ale staré kino promítající převážně asijské bojové filmy, kde Kar pracuje jako promítač. Nina, nová ředitelka Organizace pro lidská práva, připravuje kontroverzní výstavu. Ve skutečnosti je vnučkou Strukera a snaží se pro něj najít svitek. Starý nacista se stále nevzdal touhy po omládnutí a ovládnutí světa, který chce zbavit všech podle něj méněcenných ras. Jeho muži pronásledují mnicha, kterému se i s Karem podaří ukrýt v podzemní svatyni. Ne však na dlouho. Když se později ve staré továrně zdokonaluje Kara v bojovém umění, jsou znovu napadeni a musejí prchat. Přitom však mnich přijde o pouzdro, kterého se zmocní Nina. Zatímco mnich vypráví Karovi o svitku a o tom, jak ho už šedesát let chrání, Struker ve svém sídle zjistí, že pouzdro obsahuje pouze recept na nudlovou polévku. Ten skutečný střežený text má totiž mnich vytetovaný na těle. Původně se mnich domníval, že Kar je tím, na koho by se mohlo vztahovat proroctví určující nového Strážce svitku, ale nakonec si to rozmyslí, a nechce ho dál zatahovat do svého poslání. Jenže na to už je příliš pozdě. Objeví se Strukerovi lidé a mnicha zajmou. Kar s pomocí dívky Jade, která mu pomohla v metru, se rozhodnou mnicha společně zachránit a vniknou do podzemí budovy Organizace pro lidská práva, kde Struker mnicha vězní.


O produkci

obrazek
Když byla producentům Terenci Changovi a Johnu Woovi učiněna nabídka k natočení filmu Bulletproof Monk (Neprůstřelný mnich), měli okamžitě zájem. Původně byl vydán koncem devadesátých let, jako tří komiksový seriál nakladatelstvím Flypaper Press.

"Nečtu komiksy" říká Chang "ale tenhle byl jiný. Velmi mě lákal spirituální aspekt příběhu." Bylo třeba upravit příběh na plátno. Ale producenti věděli, že tento materiál velmi zaujme jejich dlouholetého přítele a filmovou hvězdu mnoha jejich dřívějších filmů Chowa Yun-Fata. Chang a Woo požádali o napsání scénáře Ethana Reiffa a Cyra Vorise.

"Terence nás pozval s Ethanem na večeři" říká Voris. "Vybrali komiks Neprůstřelný Mnich a řekli: "Máme příběh, potřebujeme ho upravit a co byste řekli tomu, kdyby Chow Yun-Fat představoval postavu neprůstřelného mnicha?" Jelikož jsme viděli všechny jeho filmy , považovali jsme to za skvělý nápad. Byla nám nabídnuta příležitost napsat scénář k filmu s Chow Yun-Fatem v hlavní roli - nemohli jsme odmítnout."

Chang a Woo dali scénáristům dva výtisky komiksu a Reiff a Voris se dali do práce. "Vrátili jsme se do kanceláře přečetli jsme si to a líbilo se nám to. Ale bylo nutné provést jisté úpravy. Rozhodli jsme se použít tento materiál a nakonec jsme přišli s návrhem scénáře, který se Johnovi a Terencovi opravdu líbil."
obrazek
Chang přiznává, že se příběh ve filmu, podstatně liší od příběhu v komiksu. "Řekl jsem scénáristům, že by měli zachovat filozofii původního materiálu," říká "ale v první řadě a ze všeho nejvíc, záleží na tom, aby Neprůstřelný mnich byl zábavný, akční, dobrodružný příběh o hrdinovi, který se skrývá v každém z nás. Scénáristé to do puntíku splnili."

Producent Charles Roven si přečetl jeden z prvních návrhů scénáře a byl projektem nadšen. "Scénář mě zcela přesvědčil" říká Roven. "Velmi mě zaujalo to, že film nádherné spojuje současnou westernovou parťáckou komedií a tak trochu východně filozofický epos. Byl v něm humor a mnoho vzrušujících okamžiků. Když mě John a Terence pozvali, abych se účastnil tvůrčího procesu při natáčení filmu byl jsem velmi šťastný."

Nastala chvíle, kdy bylo třeba najít režiséra. Našli Paula Huntera. "Paul mimořádně přispěl ke scénáři báječnými momenty, které vám umožňují proniknout do hereckých duší a v okamžiku kdy jsem viděl jak pracuje s herci, jsem věděl, že jsme se rozhodli správně " říká Roven.

Hunter říká, že se mu scénář líbil hned z několika důvodů. "Aby mě upoutal příběh, scénář, film nebo cokoli, musím se s ním osobně ztotožnit." říká. Nejvíc se mi líbil příběh, protože je o neobvyklých hrdinech. S tím se skutečně ztotožňuji. Musím také přiznat že mě velmi potěšilo, že se na filmu bude podílet Chow Yun-Fat. Líbila se mi myšlenka , že bude hrát úlohu mentora mladíkovi, který potřebuje nasměrovat. Tato nezvyklá dvojice vytváří ve filmu spoustu nevázané komedie a diváci to skutečně ocenili."
obrazek
Pro roli mnichova následníka, Kara vybrali filmaři Seanna Williama Scotta. Scott získal uznání a úspěch za komické role ve filmech jako například Prci prci prcičky I & II a Hele vole, kde mám káru?. Ale byl nadšen příležitostí k jiné, trochu víc fyzicky náročné, práci. "Myslel jsem si, že to byl jeden z nejlepších scénářů, které jsem kdy četl" říká Scott. "Líbila se mi postava, líbilo se mi dobrodružství, líbila se mi komedie a líbilo se mi bojové umění. Úplně jsem se do té role zakousl. Řekl jsem režisérovi a producentům, "Myslím, že nikdo nebude na té roli víc dřít než já. Ten film má prvky všech filmů, které mě přiměly k tomu, že jsem se chtěl stát hercem a v tomto okamžiku mé kariéry, přesně o to jde. Chci to dělat. Musím si zahrát tuto roli."

"Nechtělo se mi věřit že budu hrát s Chow Yun-Fatem. Splnil se mi sen" říká Scott. "Ale neměl jsem tušení jak to bude zajímavé, dokud jsme spolu nenatočili první scénu. Pracuje tak lehce. Ke každému se chová úžasně. Je to pozoruhodný člověk."

Chow o svém filmovém partnerovi říká "Myslím že Seann je velmi talentovaný.Obdivuji ho jako přítel. Jsem rád že jsem měl možnost s ním pracovat. Jsem rád že máme ve filmu mnoho mladých lidí. Dodávají mi energii a inspiraci."

"Při castingu jde především o správnou chemii mezi herci" říká Roven. "A chemie - speciálně komediální chemie - mezi Seannem a Yun-Fatem je nádherná podívaná. Je vidět že se mají rádi a vzájemně se mimořádně respektují."
obrazek
Chemie hrála také velkou důležitost když jsme hledali hlavní představitelku. Okouzlující a záhadnou Jade (zvanou Bad Girl). Filmaři se podívali na spoustu dívek než se rozhodli pro Jaime Kingovou.

Kingová říká "Každá role, kterou si vyberete, je pro vás přínos. Přebíráte další postavu a musíte se s ní nějak vyrovnat a já jsem se skutečně ztotožnila s Jade , skutečně jsem ji pochopila. Chápala jsem ji v mnoha směrech."

Každý hrdina - nebo dvojice hrdinů - potřebuje anti-hrdinu. Padoucha, proti kterému vystupují, a kterého jak doufají, porazí. Filmoví tvůrci vybrali pro roli Strukera Karla Rodena. Struker byl ambiciózní mladý velitel SS jednotky odvelené do Tibetu v roce 1943 , aby ukradl důležitý spis. Struker mnicha neúnavně pronásleduje."

Roden uvádí několik důvodů, proč roli přijal. "Struker celý svůj život pronásleduje mnicha" říká "hledá jeho spis hledá jeho sílu. Teď je starý a naštvaný protože ho pořád ještě nemá." A Roden vítá hereckou příležitost zahrát šedesátiletou postavu. "Je zajímavé začít pracovat jako mladý muž a za pět hodin se podívat do zrcadla a vidět se jako velmi starého člověka. Okamžitě si musíte osvojit úplně jiný způsob pohybu, mluvy."

Režisér Hunter byl ohromen Rodenovým pojetím postavy Strukera. "Karel přišel na scénu a měl doopravdy zajímavé nápady jak ztvárnit Strukera," říká Hunter." Bavil se tou rolí a vytvořil velmi zajímavou postavu."
obrazek
"Například" říká Whiteová "chtěli jsme Yun-Fatovou garderobou - vyjádřit nadčasovost, charakteristiku muže z jiného světa. Chtěli jsme, aby jeho oblečení působilo odlišně jakoby z jiné doby. "

Hlavní natáčení filmu Neprůstřelný mnich začalo 9. března 2002. Natáčelo se v Torontu, ve Vancouveru a v jejich okolí. Další natáčení probíhalo v historickém Parkwood Estate v Oshawe . Představoval sídlo Jadiny rodiny.

K velmi náročným dekoracím patřil nádherný klášter v Himalájích, který vidíme na začátku filmu. Evansová a její tým nenašli odpovídající místo, kde by se mohlo natáčet. Vytvořili proto autenticky vypadající exteriér v jednom kamenolomu v okolí Toronta.

Jedna z nejdůležitějších filmových scén, Strukerovo "Nervové centrum" bylo postaveno v Torontském studiu Přes deset týdnů trvalo než byla tato scéna postavena a byla architektonicky vyřešena, tak aby zde bylo možno natočit náročné letecké záběry a potřebné zvláštní efekty pro špičkové filmové akční sekvence. Nervové centrum se podobá staré podzemní vodárně s labyrintem tunelů a místností a je plné vysoce účinných technických mučících prostředků. Nervové Centrum je špičkové padouchovo doupě.

O hercích

Yun-Fat Chow
obrazek Prožil dětství koncem padesátých let v rybářské vesnici Lamma Island v Hong Kongu. V deseti letech se přestěhoval do města a v sedmnácti zanechal školy a začal pracovat. Na naléhání přítele se přihlásil do hereckých kurzů na TBV - Hong Kong, nejvlivnější televizní stanici. Po roce se stal jejím stálým hercem.

V roce 1976 hrál Chow v dramatickém seriálu Hotel, díky kterému se stal špičkovou televizní hvězdou a známou osobností v rodném Hong Kongu. Za několik dalších let Chow dosáhl dalšího úspěchu v seriálu z roku 1981 The Bund, kde hrál gangstera ze Šanghaje třicátých let. Tentokrát se proslavil po celé jihovýchodní Asii.

Chow začal točit celovečerní filmy v roce 1977. Velký zlom nastal v roce 1982 kdy s ním režisér nové vlny Ami Hui natočil The Story of Woo Viet. V tu dobu zaplavily trh levné filmy Kung - fu a zničili ho. The Story of Woo Viet se stal milníkem v hong kongské filmové historii jako první "seriózní" film který dosáhl komerčního úspěchu a uznání u kritiků. Chow se stal hvězdou první velikosti.

V roce 1985 získal Chow cenu nejlepšího herce na Asian Pacific Film Festivalu a Tchai-wanského Zlatého koně za svůj výkon v dramatu Leonga Po.Chie Hong Kong, 1941. Následujícího roku ho John Woo obsadil do filmu Better Tomorrow.

A Better Tomorrow vydělal 35 milionů hongkongských dolarů jenom v Hong Kongu a Chow získal svou první cenu za hongkongské akademie za nejlepší herecký výkon. Dále hrál ve filmu A Better Tomorrow 2 v režii Johna Woo a pak ve filmu A Better Tomorrow 3 v režii Tsuie Harka.

Seann William Scott
obrazek Upozornil na sebe v úspěšné komedii Prci prci prcičky. Pak následovaly filmy: Road Trip Final Destination a Hele, vole kde mám káru? s Ashtonem Kutcherem. Nedávno si Scott zopakoval svou klasickou roli v úspěšném filmu Prci, prci prcičky II.. Tento film se stal finančně nejúspěšnějším filmem z kategorie filmů přístupných od 17 let. Dosáhl 300 milionů na hrubých tržbách.

Rovněž rozšířil řady účinkujcích v pořadu Saturday Night Live.

V roce 2002 Scott podepsal produkční smlouvu s Universal Pictures na projekty, které bude jak produkovat tak v nich bude hrát. Dále bude Scott hrát ve filmu American Wedding, třetí díl veleúspěšné komedie Prci prci prcičky, v akčním filmu Welcome to the Jungle a v nezávislém filmu Stark Raving Mad producentů Johna Baldecchiho a Lawrence Bendera.

Scott ušel od roku 1995 dlouhý kus cest. Pracoval v místním kině a zároveň dokončoval studium na střední škole v Cottage Grove v Minnesotě. Rozhodl se pro hereckou kariéru. Dostudoval školu o semestr dřív a přestěhoval se do Los Angeles, kde v současnosti bydlí.

Jaime Kingová
obrazek Hrála po boku Jasona Schwartzmana v černé komedii Slackers. Byl to debut slavného fotografa Deweye Nickse natočen v produkci Neila Moritze. V létě 2001 jsme Kingovou viděli v epickém filmu Pearl Harbor s Benem Affleckem, Joshem Hartnettem a Kate Beckinsaleovou. Kingová hrála ve filmu Teda Demmea Blow spolu s Johnny Deppem. S Joshuou Jacksonem hrála v komedii Lone Star State of Mind.

Kingová žije v Los Angeles.

Karel Roden
Slavný český herec debutoval v Hollywoodu po boku Roberta De Nira a Edwarda Burnse jako klidný chytrý a media ovládající vrah Emil Slovak ve filmu Patnáct minut.

Roden pochází z herecké rodiny. Hrál převážně v celovečerních filmech ve své vlasti. Jeho výkon ve filmu Čas sluhů byl oceněn na filmových festivalech v Cannes v Ženevě a v Montrealu.

Roden hrál také v divadle. V Městských divadlech pražských a v Pražském divadle Labyrint a od roku 1992 je členem Národního divadla v Praze.

O tvůrcích

Paul Hunter
Po dlouhé a úspěšné kariéře režiséra reklam a videoklipů je film Neprůstřelný mnich jeho filmový debut.

Díky svému nápaditému stylu je Paul jedním z nejúspěšnějších současných režisérů videoklipů. Spolupracoval se slavnými hudebními umělci jako je: Jennifer Lopezová, Lenny Kravitz, Christina Aguilera Eminem D´Angelo, Courntey Love, Marilyn Manson, Sean "Puffy" Combs a mnoha dalších.

Narodil se v Kalifornii. Studoval Rozhlas, TV a Film na Cal. State Northridge. Kariéru začal tak, že stavěl scény a natáčel speciální reklamy. Pokračoval režií reklam, uváděním spotů na vysoko rozpočtové produkty pro velké společnosti včetně The Gap a Coca Cola (Dasani).

Paul dosáhl za svou práci na projektech pro Nike a Jordan obrovské uznání. Reklama na The Nike byla oceněna cenou Emmy. Paul režíroval hudební video na píseň Michaela Jacksona You Rock My World. Režíroval spoty pro současnou kampaň Dr. Pepper a 6 spotů pro nadcházející reklamní kampaň Nike.

Ethan Reiff a Cyrus Voris
Seznámili se na NYU filmové škole na absolventském večírku jejich společného přítele. Brzy na to začali pilovat své schopnosti a od té doby spolu píší téměř nepřetržitě.

Jejich první spolupráce - Demon Knight - se stal jejich prvním původním scénářem, podle kterého uvedlo major studio celovečerní film Tales from the Crypt. Produkce Joel Silver Walter Hill Richard Donner a Robert Zemekis. Ve filmu hráli Billy Zane a Jada Pinkett. Od té doby Reiff a Voris píší spolu, prodávají původní scénáře a provádějí úpravy a přepisují pro všechna major studia v Hollywoodu.

Charles Roven
Je zakladatel společnosti Atlas Entertainment a její spřízněné společnosti Atlas /Third Rail Management, která se v roce 1999 stala součástí Mosaic Media Group.

Roven převzal otěže společnosti Atlas po osmi letech partnerství s hudebním manažérem Robertem Cavallem, který v roce 1998 odešel. K úspěchu společnosti přispěla také Rovenova zesnulá manželka Dawna Steelová, která v minulosti zastávala funkci prezidentky společnosti Columbia Pictures. Roven se podílel na mnoha projektech, dohlížel na produkci, nebo pracoval jako producent na: Sestra v akci II, Město andělů, Three Kings ...
Roven začal kariéru v oblasti hledání talentů, následně přenesl vytříbenou citlivost pro práci s umělci do říše produkce.

Terence Chang
Studoval architekturu na University of Oregon. Poté se začal orientovat na filmovou tvorbu na New York University. V roce 1978 se vrátil do rodného Hong Kongu a stal se produkčním manažérem pro dva filmy společnosti Golden Harvest films, Itchy Fingers a Game of Death II. Pak pracoval v RTV (Rediffusion Television). V roce 1981 začal působit ve společnosti Johnny Mak Productions jako producent. Za svého působení v Johnny Mak, produkoval filmy jako: Lonely 15, Dragon Force a Everlasting Love, který byl vybrán k účasti na filmovém festivalu v Cannes v roce 1984.
Od roku 1986 do roku 1988, pracoval jako ředitel distribuce v D&B Films. V té době velmi přispěl k odstartování kariéry Brandona Lee a Michelle Yeoh. V roce 1988, se stal generálním manažerem společnosti Film Workshop.

V roce 1990 Chang založil Milestone Pictures s režisérem Johnem Woo a spolu vytvořili filmy Once a Thief a Hard-Boiled. Současně se stal manažérem asijské superstar Chowa Yun-Fata a světové proslulé spisovatelky Lilian Leeové, která napsala například tyto knihy: Farewell My Concubine a The Last Princess of Manchuria.

John Woo
Woova závratná filmařská kariéra začala v Hong Kongu, kde strávil více než dvě desetiletí, v centru vzkvétajícího filmového průmyslu režíroval více než dvacet šest filmů.

Woo se narodil v Guangzhou v Číně, a ve čtyřech letech se s rodinou přestěhoval do Hong Kongu. Studoval na Matteo Ricci College a v devatenácti letech začal natáčet experimentální filmy.

V roce 1983 začalo úspěšné partnerství s režírujícím hercem Chow Yun-Fatem. Natočili gangsterské filmy A Better Tomorrow A Better Tomorrow II a komediální ztřeštěnost Once A Thief. Woo debutoval v U.S. filmem Hard Target v hlavní roli Jean-Claude Van Damme. V roce 1994 založil WCH Entertainment se svým produkčním partnerem Terencem Changem. Pod touto hlavičkou natočil Woo svůj první hollywoodský hit, Broken Arrow v hlavní roli John Travolta a Christian Slater. Spolu s Changem, Woo působil jako výkonný producent úspěšných nízko rozpočtových filmů The Big Hit a Replacement Killers.

Jeho třetí hollywoodský film Face / Off v hlavní roli John Travolta a Nicolas Cage, byl kritiky po celém světě považován za mistrovské dílo. Woo pak režíroval Toma Cruise ve filmu Mission Impossible II, který vydělal po celém světě sta milionů dolarů. Jeho nejnovější film Windtalkers ho znovu spojil s Nicolasem Cagem. Woo a Chang pojmenovali. svou produkční společnost po známé hoře v Hong Kongu - Lion Rock Productions.

Eric Serra
Narodil se v Paříži. V 11 letech začal hrát na kytaru a v 15 letech hrál profesionálně s nahrávajícími umělci jako je Didier Lockwood, Catherine Lara a Youssou N´Dour. V roce 1981 hrál na basovou kytaru a řídil francouzského zpěváka J Higelina, pracoval pro něj mnoho let.
V té době se Serra poprvé sešel s francouzským filmovým režisérem Lucem Bessonem. Besson požádal Serru aby složil hudbu k jeho prvnímu filmu, The Last Battle a mezi oběma muži se zrodila pozoruhodná spolupráce.

Podobné filmy

Letadla
(Planes) Práškovací letoun s velkým srdcem a rychlými křídly Prášek sní o tom, že se zúčas...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Asteroid zkázy
(Asteroid: Final Impact) Vědec Steve Thomas přišel o práci poté, co vynesl na veřejnost ci...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Harry Potter a Ohnivý pohár
(Harry Potter and the Goblet of Fire) Harry Potter zahajuje svůj čtvrtý školní rok na Škol...
dnes 20.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 4. 12. 2020 Svátek má Barbora
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz