fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    

60%
komedie / romantický, USA, , 96 min., od 11 let
Unfaithfully Yours

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:35Že je mi nevěrná? To za prvé není možné a za druhé jí to neprojde!
Americká komedie o žárlivém manželovi, nic netušící manželce a plánu pomsty vskutku ďábelské.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Ďábelský plán v představách Dudleyho Moora a následně jeho skutečná realizace, to byla lahůdka. Souboj houslistů, nádherná Nastassja... velice vtipné a naprosto bezchybné.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Nevěrně tvá

obrazek
Hlavním hrdinou je světoznámý dirigent Claude Eastman, který se rozhodl zabít svou krásnou manželku Daniellu, protože je přesvědčen, že je mu nevěrná. Všechno to začalo před pár dny, kdy se vrátil z evropského turné a dozvěděl se od svého manažera Normana Robbinse, že jeho ženu sledoval soukromý detektiv, což zavinil jeho horlivý sluha Claude a špatně pochopený vzkaz. Detektivova zpráva prý obsahuje závažné informace, ale než si ji Claude stačí přečíst, zmizí v drtiči odpadků. Přestože dirigent nemá žádný důvod manželku z nevěry podezírat, červík pochybností přece jen začne hlodat.
Netrvá dlouho a nahlodá Clauda natolik, že uvěří a v každé bezvýznamné drobnosti začne vidět důkazy potvrzující jeho podezření. Všechna se přitom opírají o nepříliš kvalitní videonahrávku, na které opouští jeho byt neznámý muž, identifikovaný Claudem podle ponožek jako slavný houslista Max Stein. Dirigent se rozhodne manželku zabít a vše nastražit tak, aby byl za vraždu odsouzen Max. Netuší, že v noci, kdy byla nahrávka pořízena, půjčila Daniella byt manželce jeho manaražera Carle Robbinsové. Naštěstí se jeho ďábelsky vražedný plán začne velmi záhy hroutit a místo zabíjení se začne s blížícími se závěrečnými titulky rýsovat spíše objímání.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 23. 4. 2024 Svátek má Vojtěch
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz