fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    

15%
pohádka / rodinný / fantasy, Irsko/Velká Británie/USA, , 94 min.
A Very Unlucky Leprechaun

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:32Zrovna se přestěhovala a nový dům se jí moc nezamlouvá. Z neštěstí jí pomůže záhadný skřítek, na kterého ale bohužel nikdo jiný nevěří.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu O potrhlém skřítkovi - pokud jste toto dílo někdo viděli, pak vás lituji, pokud se na to někdo nedej bože chystá, tak si dovolím zachránit váš život a dopředu vás varovat - nedělejte to za žádných okolností. Ono je to i strašidelné takovým tím bizarním způsobem.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu O potrhlém skřítkovi

obrazek
Malá americká holčička Molly neprožívá zrovna nejšťastnější období. Před rokem jí zemřela maminka a její otec Howard nevydělává psaním příruček pro kutily dost peněz, aby mohli dál bydlet ve svém domě v Chicagu. A tak se Howard a Molly stěhují do Irska, kde zdědili po strýčkovi starý dům. Molly má strach z nového prostředí a nejraději by se vrátila domů. Její přístup k neznámému místu se změní teprve ve chvíli, když pozná místního skřítka. Táta Howard ale na skřítky nevěří a navíc má strach, že si Molly svou bujnou fantazií jen kompenzuje svou těžkou situaci. O to usilovněji se snaží dopsat novou příručku. Zdědil totiž dům, ale s ním zdědil i strýčkovy dluhy. A pokud je rychle nezaplatí, starosta nechá dům zbořit. Howard do poslední chvíle doufá, že se finančních problémů zbaví tím, že mu vydají jeho novou příručku.
obrazek
Jenže vydavatel ji odmítne. Neodmítne však Howardovu pohádku "O potrhlém skřítkovi", kterou napsal jenom proto, aby vzbudil Molly, která byla dlouho v bezvědomí po úrazu hlavy. Dům je zachráněn, Molly má nového přítele a Howard přítelkyni Charon, která mu pomáhá nejen zařídit dům, ale i porozumět dětské duši jeho dcerky.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 20. 6. 2024 Svátek má Květa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz