fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

61% 1004 hlasů
film / komedie, USA, , 110 min., od 12 let
Beerfest

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:22Bratři Todd a Jan Wolfhouseovi přijíždějí do Německa v době Oktoberfestu a bratranci je zasvětí do tajné pivařské soutěže. Napoprvé to nedopadne nejlíp, ale američtí mládenci mají svou hrdost a rozhodnou se, že to proradným bratránkům pořádně natřou.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Démon alkoholu se zde projevil v plné míře. Jestli by to někdo chtěl zkoušet, tak by doopravdy měl usilovně trénovat. Je to sice film, ale zkoušet na nějaké chlastací akci tyhle hry je určitě větší zábava než se bezhlavě opíjet. Objevil jsem zde několik metod, které se v reálu dají skutečně znamenitě uplatnit. Co se týče střeštěností a nahotinek a děje s nic moc smyselm, je to celkem v pohodě a skousnutelné.
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Oktoberfest

Během pohřbu Johanna von Wolfhausena se jeho vnukové Jan a Todd Wolfhouseovi dozvědí, že podle rodinné tradice musí odvézt urnu s popelem do jeho rodného Německa. Do Mnichova dorazí právě v době Oktoberfestu a pan Schniedelwichsen, který jim měl pomoci, je zavede na tajný mezinárodní turnaj v pití piva, organizovaný baronem Wolfgangem von Wolfhausenem. Tady bratři zjistí nejen to, že jejich dědeček byl baronovým příbuzným, ale že kdysi jako kluk ukradl recept na nejlepší pivo na světě a se svou matkou, prostitutkou Gam Gam, utekl do Ameriky. Německý tým bratry hravě porazí, a pak společně s publikem poníží a zneuctí památku jejich dědečka. Jan a Todd přísahají pomstu a vrátí se do Colorada, kde sestaví americký tým pro příští ročník turnaje. Jeho členy se stanou obézní Phil Krundle, bývalý zaměstnanec pivovaru a šampión jídelních soutěží, bývalý pijácký šampión Barry Badrinath, který je nyní bezdomovec, a židovský šprt Charlie Finklestein, jenž má rozsáhlé znalosti piva a chemie. Během náruživého tréninku bratři zjistí, že dědeček recept neukradl. Baron Wolfhausen ho před smrtí ukryl do panenky, a tu dal chlapci krátce předtím, než ho Gam Gam vzala do Ameriky, protože právě on byl baronovým prvorozeným synem, a tedy dědicem rodinného pivovaru v Bavorsku. Bratři použijí znovunalezený recept, aby uvařili po více než padesáti letech legendární pivo, a pošlou jednu láhev německým soupeřům. Ti se okamžitě vydají do Ameriky, aby se receptu zmocnili, což se povede Cherry, kterou sice odhalí Phil, ale na své odhalení doplatí životem. Nešťastný tým se rozhodne vzdát, vtom se však objeví Philovo dvojče Gil. Americký tým vyráží do Mnichova, aby pomstil Phila a ukázal nafoukaným Němcům, jak se pije pivo.


Podobné filmy

Zamilovaný Shakespeare
(Shakespeare in Love) Joseph Fiennes se vášnivě zamiloval do mladičké Gwyneth Paltrow. S l...
dnes 17.40
Nova Cinema
Madagaskar
(Madagascar) Lev Alex, zebří sameček Marty, hrošice Gloria a žirafák Melman si žijí poklid...
dnes 20.00
Nova Cinema
Až tak moc tě nežere
(He's Just Not That Into You) Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a...
zítra 02.10
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 22. 10. 2021 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz