fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

61% 1189 hlasů
film / thriller, akční, USA, , 108 min., od 12 let
Broken Arrow

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:28Americký akční trhák s jadernou zbraní v nepravých rukou a Johnem Travoltou poprvé v roli padoucha.
Vic Deakins a Riley Hale jsou piloti, kteří byli pověřeni přísně tajnou misí. Konflikt mezi nimi nastává, když jsou nukleární hlavice, které převážejí, uneseny. Hale si uvědomuje, že Deakins je ten, kdo tahá za nitky celé akce. V sázce jsou miliony životů a hodiny rychle ukrajují čas hrozící apokalypsy - zániku světa. Hale využívá absolutně všeho, co se kdy naučil od Deakinse, aby ho porazil jeho vlastní smrtelnou zbraní.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Film ve kterém si myslel John Travolta že si vydělá balík peněz z teroristy ale spletl se..Akce,děj,výborná kamera vše na výbornou..
Všechny komentáře k filmu 13+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Operace Zlomený šíp

<>Obrázek nenalezen<> Armádní piloti major Victor Deakins a kapitán Riley Hale jsou vysláni na zkušební let se dvěma jadernými střelami na palubě "neviditelného" bombardéru Sealth. Podle plánu měli simulovat přelet hranic, nikdo však netuší, že Deakins má vlastní plány. Nad utažskou pouští se zrádný pilot zbaví Hala, kterého po krátkém souboji katapultuje, potom shodí bomby do míst, kde čekají jeho komplicové a sám se katapultuje. V Pentagonu je vyhlášen poplach. To, co původně vypadalo jako pouhá havárie, se ukazuje mnohem vážnějším problémem. Jaderné zbraně zmizely. A zatímco kapitán Hale se snaží přesvědčit o vážnosti situace strážkyni Národního parku Terry Carmichaelovou, Deakins postupuje podle dokonale připraveného plánu a s nadhledem likviduje jednu překážku za druhou.
obrazek
Pobaveně přitom sleduje Halovu snahu získat zpět jaderné hlavice. Méně zkušený kolega ho však překvapí, když se mu podaří zmocnit auta převážejícího obě rakety a veden Terry zamíří s nimi k nedalekému měděnému dolu, kde chce nálože ukrýt. Netuší, že Deakins přeprogramoval rozbušku a při pokusu o zneškodnění raket jednu z nich aktivuje. Aby zabránil škodám, spustí hlavici do dolu, kde by její výbuch nenapáchal větší škody, ocitne se však s Terry v pasti, když nestačí důl opustit před Deakinsovým příchodem. Zatímco se v ohrožení života pokouší uniknout z podzemní prastarými štolami, Deakins se zmocní druhé bomby a oznámí Pentagonu požadavek na obrovské výkupné, jinak prý odpálí bombu v jednom z hustě obydlených měst.
obrazek
Zatímco Deakins se zmocní Terry, Hale se dostane plukovníkovi Wilinsovi pověřenému pátráním po Deakinsovi a bombách. Pomůže jim odhalit Deakinsovy plány a přesvědčí je, že ví kde psychopatického vyděrače hledat. Ten mezitím míří v nákladním vlaku do Denveru a právě se chystá zabít Terry. Než to však stačí udělat, zaútočí na vlak Hale podporován Wilkinsem. Začíná rozhodující střetnutí.


O filmu

Nejúspěšnější akční film roku 1996, tržby v USA 75 mil. USD návštěvnost v kinech u nás 78. 126, rekordní tržby 2. 835, 646 Kč

Podobné filmy

Greenland: Poslední úkryt
(Greenland) Gerard Butler s manželkou a malým synem se vydávají na útěk před obrovskou kom...
dnes 17.00
Nova
V srdci moře
(In the Heart of the Sea) V zimě 1820 napadl velrybářskou loď Essex z Nové Anglie naprosto...
dnes 20.00
Nova Cinema
Válka policajtů
(36 Quai des Orfevres) Gérard Depardieu a Daniel Auteuil – dva rivalové, dva pohledy na po...
dnes 21.50
ČT2
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 28. 1. 2023 Svátek má Otýlie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz