fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    

67%
drama / romantický, USA/Austrálie/Velká Británie, , 132 min.
Oscar and Lucinda

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:50Oscar je kněz, ale také hazardní hráč, který výhru rozdává chudým. Lucinda je australská podnikatelka, která statečně vzdoruje konvencím a její chování je... zvláštní. Jednoho večera se potkají u partičky karet a tato jediná hra jim navždy změní život. Film plný skvělých hereckých výkonů a neočekávaných scén je kritiky označován za překvapivě dokonalý a velice originální.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Film je trochu nezáživný, ale je zároveň i netradičním snímkem, který v televizích a na plátnech jen málo vidíme. Velice se mi líbily role Oscara a Lucindy. I když jsem se trochu nudila, tak to bylo i v celku zajímavé a místy i dojemné nebo úsměvné.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Oscar a Lucinda

obrazek
Tento příběh se podobá snu, je to romance o osudu a silné vůli dvou hazardérů, kteří dokázali vdechnout život fantazii. Oba jsou svým způsobem jiní než ostatní, mají své problémy a rádi riskují. Jediné, v čem riskovat nechtějí, je vzájemná touha. Když se někdejší hazardní hráč Oscar Hopkins šíleně a beznadějně zamiluje do emancipované Lucindy Leplastrierové, vidí jediný způsob, jak ji získat _ tím, že uzavře nejodvážnější sázku svého života. Jeho vyvolená miluje třpytivou krásu skla, Oscar miluje boha, který dal jeho předešlé existenci řád a smysl. Ona vsadí své jmění, on svůj život na neuvěřitelný podnik: na stavbu skleněného kostela, který má být symbolem všeho, čemu oba věří. A ten kostel má stát na odlehlém a nebezpečném australském severu...

obrazek

obrazek

obrazek

obrazeklogo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 5. 3. 2024 Svátek má Kazimír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz