fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

65% 58 hlasů
drama / romantický, USA, , 98 min.
Fallen Angel

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:03Úspěšný Terry McQuinn, který je plně pohroužen do své práce, se dozvídá o smrti svého otce a vrací se do rodného domu. Jeho život se zcela změní, když potká ženu, kterou od dětství neviděl.
Devítiletý Terry McQuinn žije samotářský život s mlčenlivým otcem Macem, správcem výletních rezidencí v Rose Pointu. Přestože otec svého syna do světa letních hostů zásadně nepouští, udělá výjimku o Vánocích, když do sídla se jménem Poklidná vila přijíždějí zámožní Wentworthovi se čtyřletou Katherine. Těsně před Štědrým dnem je chlapec svědkem tragédie, která rodinu Charlese Wentwortha zničí. O třicet let se Terry vrací do rodného domu, aby dal do pořádku otcovu pozůstalost. Do Rose Pointu se ale chystá i Katherine, kterou od dětství neviděl. Na první pohled se do ní zamiluje a současně ji opatrně připravuje na setkání s jejím otcem, kterého nikdy nepoznala.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Zcela objektivně přiznávám, že mé hodnocení je ryze subjektivní. Výborně jsem se bavila. Gary Sinise mě opět ošarmil, což je tak polovina úspěchu tohoto filmu v mých očích. Navíc jsem až konsternována, že si tvůrci dali tu práci a vymysleli pro americký romantický film něco jiného, než ty dva, co se nejdřív nemají rádi, chvíli spolu o tom tlachají a tím se do sebe zamilují.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 29. 5. 2020 Svátek má Maxmilián
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz