fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

61% 55 hlasů
film / komedie, akční, USA, , 97 min., od 12 let
Man of the House
DVD od 1.8.2005 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:23Komedie plná energie, pýchy a radosti o tom, co se stane z policajta mezi samými ženskými.
Pět univerzitních roztleskávaček se stalo svědky vraždy informátora z drogového podsvětí. Aby neskončily jako nepohodlní svědci, musí je policie ochránit. K týmu proto nastupuje nový "asistent" trenéra - drsný člen texaské jízdní policie - poručík Roland Sharp. Jak ale uhlídat holky, které se chtějí pořád jen bavit? Poněkud upjatý Sharp zjišťuje, že udržet nekontrolovatelné školačky v pozoru a ubránit je před nebezpečím, nebude snadný úkol.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Texaský Ranger musí chránit skupinku pubertálních roztleskávaček, které jsou svědky vraždy a že je to práce nejednoduchá nám přibližuje tento film. Roland Sharp, v podání Tommy Lee Jonese, se nijak nezadá se známějším Cordellem Walkerem. Holt to jsou tvrďáci. Se zločinci si poradí levou zadní a v podstatě ani nemrkne, ale roztleskávačky ve své nejdivočejší pubertě, to už je jiná káva. Jedná se o skvělou komedii, kde Tommy Lee Jones opět prokázal, že ani tento žánr mu není cizí. Jeho postava rangera je vlastně takový milý mužík ve zralých letech se smyslem pro zodpovědnost a dodržování zákona, který má náhle co do činění s dívčí omladinou mající svůj vlastní pohled na věc a která nejlépe ví, co je pro ně dobré a co ne. Film vyniká svou živostí, humornými situacemi a svým přístupem pobavit. Netlačí se na pilu v komediálnosti za každou cenu, ale naopak se všemu nechává přirozený vývoj. Při sledování se dá dobře odpočinout a přijít na zcela jiné myšlenky, nejsou každodenní starosti.
Všechny komentáře k filmu 18+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka 1, Oficiální stránka 2, Oficiální stránka 3    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Pán Domu

Drsný polda poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie, a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha však jsou k ničemu. A to zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Sharp je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Jeho snahy často končí trapasem, smích však dívky přejde, když jim jednoho dne zachrání život. A tak zatímco on je učí odpovědnosti, ony jeho zase užívat si života. A když si všimnou, jak se mu líbí jejich učitelka Molly, dokonce mu pomáhají sbalit ji. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná, a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. Navíc se zmocní Emmy a pod hrozbou její smrti nutí Sharpa, aby splnil jeho podmínky. Do dramatické situace se ale zapojí "Sharpovy dívky" a dokáží, že to umějí rozpálit nejen na hřišti nebo na diskotéce.


Podobné filmy

Od kolébky do hrobu
(Cradle 2 The Grave) Dcera šéfa skupiny lupičů je unesena a držena jako rukojmí. Únosci po...
dnes 22.10
Nova Cinema
Expendables: Postradatelní 3
(The Expendables 3) Skupina Postradatelných opět v akci! Sylvester Stallone a jeho žoldáci...
zítra 00.10
Nova Cinema
Prázdniny pro psa
Malý Tomáš Holý tráví prázdniny na venkově u babičky a dědy a s ním je tam i jeho psí kama...
zítra 05.30
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 7. 6. 2023 Svátek má Iveta a Slavoj
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz