fb  Sdílet
   Informace    Recenze    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

napsáno 14.12.2015 

Recenze

A jsou tu zase! Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) jedou na Stuovu svatbu. A tentokrát, přestože žádná opojná rozlučka nebyla v plánu, to dopadlo... úplně stejně jako předtím.  
 
Jsou zpět. A ještě dospělejší než kdy dřív! Co to? Ano, tentokrát se chlastat nebude, jen si dáme pivo na pláži u ohýnku a k sobě pozveme i bratra nevěsty, vždyť je kluk pořád tak sám. *** Ráno probuzení v cizím městě, kocovina jako blázen, jeden s holou hlavou, jeden s tetováním kolem oka (no jestli to vždycky neodnese nejvíc Stu), v misce prst, v koupelně opice a starý známý zfetlý kamarád z Vegas spí na zemi. A aby bylo ještě hůř, jeden kamarád nám schází.  
Zní to povědomě? Ne, ono to je povědomé. Pařba v Bangkoku je totiž totéž jako ta ve Vegas, jen o pár kiláků dál. Se stejnými lidmi, s podobnými zápletkami, se stejným problémem. Ke všemu hraje podobná hudba a všechny vtípky vyvolávají podobný smích.  
 
Todd Phillips ovšem moc dobře ví, co dělá. Pařba vydělala velké peníze a nikoho neurazila. Jak by mohla, jednička taky ne. Režisér použil stejný recept jako prve a i tentokrát ta vtipná kaše chutná skvěle. Takže vše odpuštěno. 102 minut v životě uteklo zase jednou jako voda a ještě z toho bolí břicho. Bohužel, celý film je kvůli tomu smutně předvídatelný. Pořád se v něm něco děje, Vy však víte, že zcela prvoplánově a úplně zbytečně. Ale už kvůli neotřelým hlodům a malému zavzpomínání na Pařbu roku 2009 tenhle film prostě stojí a stojí za shlédnutí. Druhý díl je totiž stejně vtipný a stejně svůj jako první díl.  

Sniper.girl, 7 z 10


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 20. 6. 2021 Svátek má Květa
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz