fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

66% 1410 hlasů
film / komedie, romantický, USA, , 127 min.
The Parent Trap
DVD od 3.11.1999 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:16Rodinná komedie o setsrách, které se rozhodly vzít osud rozvedených rodičů do vlastních rukou.
Identická dvojčata Hallie a Annie byla po narození rozdělena kvůli rozvodu rodičů. Po několika letech se dívky náhodou setkávají v prázdninovém táboře v Maine. Nejprve jsou šokovány svou podobou, a brzy jim dojde, že jsou sestry, což jim rodiče zatajili. Annie vyrůstala v Anglii, v Londýně s matkou Elizabeth, Hallie žije s otcem Nickem v Kalifornii v Napa Valley. Dosud dívky žily s rodiči samy, Annie nikdy neměla otce a Hallie matku. Společně se tedy rozhodnou dát rodiče opět dohromady. Jenže je tu překážka: otec Nick se rozhodl oženit se s krásnou Meredith, ženou, která jde po jeho penězích - to ale Nick samozřejmě netuší...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Skvělé zpracování knihy Luisa a Lotka. Film jde vidět víckrát a nepřestává bavit. Lindsay Lohanová naprosto bravurně zvládla dvojroli. Film je místy dost absurdní-třeba když dívky sami vytahají postele na střechu chatky, ale je to točené pro děti, tak proč ne. Elaine Hendrixová si natáčení jistě velmi užila a má opravdu komediální talent.
Všechny komentáře k filmu 33+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Past na rodiče

<>Obrázek nenalezen<> V letním táboře Camp Walden se kurážná jedenáctiletá Hallie, která žije se svým otcem, pěstitelem vína Nickem Parkerem v Kalifornii, setká se stejně starou elegantní Annie, která žije s matkou, úspěšnou módní návrhářkou Elizabeth Jamesovou v Londýně. Střetnou se v šermířském souboji, a když si po jeho skončení sundají přilby, zjistí, že jsou si k nerozeznání podobné. Zatímco v šermu byla úspěšnější Annie, Hallie zvítězí v partii pokeru. Dívky si vyhlásí válku společně se svými partami si začnou provádět různé naschvály. Když se však obětí nastražené pasti stane jedna z vychovatelek, jsou obě dívky potrestány domácím vězením. Přes vzájemnou nevraživost se dívky dají do řeči o svých rodičích a překvapeně zjistí, že jsou ve skutečnosti sestry, dvojčata.
obrazek
A když jim dojde, že ani jeden z rodičů si po rozvodu nenašel nového partnera, rozhodnou se dívky, že dají otce a matku opět dohromady. A protože každá z nich by ráda poznala druhého z rodičů, rozhodnou se začít tím, že si při odjezdu z tábora vymění místo. Zatímco Hallie se vydává do Anglie jako Annie, její sestra se vydává za otcem do Kalifornie. Obě dívky jsou svými nově objevenými rodiči nadšené. Jenže zatímco dojatá Hallie se seznamuje s dědečkem a matkou, představí otec Annie svou snoubenku, nafoukanou vydavatelku Meredith, které jde zjevně jen o Nickův majetek. Když dívka zjistí, že svatba se má konat už za čtrnáct dní, volá Hallie do Anglie. Je jim jasné, že nemohou ztrácet čas a rozhodnou se připravený plán urychlit. Zatímco Annie potvrdí obětavé chůvě Chessy, která tušila pravdu, že opravdu není Hallie, její sestra v Londýně prozradí matce a dědečkovi, že není Annie.
obrazek
Elizabeth se s Annie vydá za Nickem do Ameriky a setká se s ním právě ve chvíli, kdy se ho Meredith chystá představit rodičům. Ujasní si s dcerami situaci a odmítne uvažovat o tom, že by si Nicka znovu vzala. Dívky se však nevzdávají a uspořádají s pomocí Chessy a dědečka pro rodiče romantickou večeři na jachtě. Nick a Elizabeth si tu sice vyjasní některá nedorozumění vedoucí k rozpadu jejich krátkého manželství, ale nadále hodlají zůstat pouze přáteli. A tak Hallie a Annie nezbývá než přesvědčit rodiče, aby spolu s nimi strávili společně ještě víkendový pobyt v přírodě. Objeví se však Meredith, která tuší, že její svatba s Nickem je ohrožena. Elizabeth jí přenechá své místo v autě, zklamané dívky však záhy vymyslí, jak této nečekané situace využít ve prospěch svého plánu.


Podobné filmy

Croodsovi
(The Croods) Pravěká rodinka Croodsových žije v jeskyni pod ochranou veleopatrného táty Gr...
dnes 18.15
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Zoufalci
Komedie o třicátnících hledajících únik ze stereotypů i neměnnosti svých životů. Koprodukč...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Čtvery Vánoce
(Four Christmases) Každý rok na Vánoce unikají Vince Vaughn a Reese Witherspoon svým rozve...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 8. 7. 2020 Svátek má Nora
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz