fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

film, USA, , 85 min.
The Letter Writer

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize ne. 11.6. Filmbox Extra HD 06.40, po. 12.6. Filmbox Family 14.50, út. 13.6. Filmbox Premium 06.35
Filmbox Extra HD 06.40
Filmbox Family 14.50
Filmbox Premium 06.35
Ukázka
02:13Když Maggy Fullerová, rebelující a problémová teenagerka, najde ve schránce staromódní dopis od neznámého odesílatele, nedokáže si představit, kdo o ní mohl napsat tolik úžasných věcí. Koneckonců pro svého otce je neviditelná a pro matku jen zklamání. Hledání záhadného autora dopisu ji zavede k Samu Worthingovi, stárnoucímu muži v domově důchodců, kterého nikdy nepotkala - ale který ji, jak se zdá, zná lépe, než kdokoli jiný v jejím životě. Film Christiana Vuissy ověnčený cenami je hřejivým snímkem, který by vám klidně mohl změnit život.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Dnes tj.27.11.2015 jsem ta tv kino Barrandov shlédl film pisatel. Tento snímek poukazuje na život mládeže v dnešní uspěchané době. Poukazuje na život mladé dívky, která po rozvodu rodičů žije s matkou , vztahy mezi nimi nejsou nikterak růžové. Dcera ve škole nejeví zrovna moc velkou pozornost a občas i klimbá při výuce, jelikož po vyučování se schází s kapelou se kterou zpívá. Jednoho dne ji přijde dopis, nad kterým se sama zamyslí a snaží se najít onoho PISATELE. Nejdříve pátrá ve své rodině setká se i s otcem kterého od rozvodu neviděla. Pátrá dál dojde až na poštu a tam se konečně dozví, že onen pisatel je z domova důchodců. Navštíví onen domov seniorů a s pisatelem se seznámí. Bylo by to na dlouhé povídání,ale stručně řečeno je to příběh nad kterým je třeba se zamyslet a možná to pro spoustu z nás bude ponaučením do života a k pochopení vztahů mezi lidmi. Mě osobně film zaujal a hodnotím ho pozitivně.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Pisatel

Když Maggy Fullerová (Aley Underwoodová), rebelující a problémová teenagerka, najde ve schránce staromódní dopis od neznámého odesílatele, nedokáže si představit, kdo o ní mohl napsat tolik úžasných věcí. Koneckonců pro svého otce je neviditelná a pro matku jen zklamání. Hledání záhadného autora dopisu ji zavede k Samu Worthingovi (Bernie Diamond), stárnoucímu muži v domově důchodců, kterého nikdy nepotkalalogo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 7. 6. 2023 Svátek má Iveta a Slavoj
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz