fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

63% 1088 hlasů
film / komedie, USA, , 110 min., od 12 let
The Game Plan
DVD od 3.9.2008 Disney

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:25Komedie s The Rockem o hvězdě amerického fotbalu, který si užívá slávy a života . . . dokud mu malá holčička neřekne "Aho, tati." V amerických kinech vydělal film 90 milionů dolarů. Joe Kingman žil úplně normální život hvězdného hráče amerického fotbalu - ženy šílí po jeho vypracovaném těle, užívá si obrovské peníze i celosvětovou slávu a má skvělý plán - vyhrát šampionát. Prostě život, jak má být. V zástupu Joeových obdivovatelek se objeví i sedmiletá dívenka Peyton, která mu převrátí jeho až doteď "poklidný" život fotbalové star narouby. Zaklepe mu na dveře a místo žádosti o autogram ze sebe vysype prosté: "Ahoj tati".
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu No, nebýt pár silných momentů, byla by to strašná kokotina. Od začátku do konce příšerné klišé a hlavně scény s fotbalisty, kteří se netváří na rodičovskou změnu svého slavného quatrbacka a pak zjihnou jak čokoládové pralinky na slunci, to byl nefalšovaný děs. Popravdě ani velký oblíbenec Dwayne Johnson filmu nijak nepomohl. Spíš naopak. Film se tak musel držet sám bez pomoci herců a naštěstí to celkem zvládl.
Všechny komentáře k filmu 19+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Plán hry

Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu, králem každého večírku a snem skoro každé ženy ve městě Boston. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Jednoho dne se vjeho luxusním bytě objeví malá holčička jménem Peyton a řekne mu, že je jeho dcera zprvního manželství. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy, Peyton mu řekne, že se o ní musí jeden měsíc postarat , protože její maminka odjela do Afriky. U Joeho se všechno začíná převracet naruby: malá Peyton mu dělá ze života peklo, vkuchyni i v celémjeho luxusním bytě spoušť. Jeho manažerka Stella Pecková není vůbec nadšená, že se provalí jeho utajované dítě, ale musí to akceptovat. Nikdo ovšem netuší, že malá Peyton přijela do Bostonu potají a nikdo neví, že je u svého pravého otce... Joe Kingman se snaží o malou Peyton starat. Musí ji brát s sebou třeba na trénink, kde si všichni holčičku zamilují, včetně trenéra Maddoxe. Soužití Peyton a Joea začíná skřípat, a tak Joe vymyslí plán hry, podobný, jako používají vamerickém fotbale. Joe není zvyklý na péči o dítě, a tak třeba zapomene Peyton vjednom nočním klubu, kam sním musela jet. Samozřejmě jsou toho hned druhý den plné noviny, a tak Joe na přání manažerky Stelly uspořádá tiskovou konferenci, kde malá Peyton jenom září a všechny vsále si získá na svoji a Joeho stranu. To samozřejmě prospívá i manažerce Stelle, která usiluje o smlouvu sjedním výrobcem hamburgerů. Malá Peyton musí ještě zařídit jednu důležitou věc: své tetě totiž řekla, že je na baletním výcviku, a tak řekne Joemu, že potřebuje do baletní školy. Hned druhý den ji Joe vezme do vyhlášené baletní školy Monique Vasquezové, ta zpočátku nechce Peyton přijmout, ale když vidí, jak je přirozená, nakonec jí dovolí doplňkovou přijímací zkoušku. Peyton je přijatá. Joe Kingman se pomalu mění knepoznání svůj luxusní mercedes vymění za rodinné kombi, a chodí sdcerou na balet. Tam mu lektorka nabídne, aby hrál vjejich představení, a on přijímá. Představení dopadne na výbornou a jako překvapení se na něj přišli podívat jeho spoluhráči ztýmu, kteří jsou nakonec dojati. Joe a lektorka Vasquezová jdou pak společně sPeyton na oběd. Joe si bohužel neuvědomí že je Peyton alergická na oříšky, a když je sní, začne se dusit. Joe ji vezme do náruče a běží sní přes město do nemocnice. Tam však přijíždí i sestra jeho bývalé manželky Karen.


Podobné filmy

Deník princezny 2: Královské povinnosti
(The Princess Diaries 2: Royal Engagement) Okouzlující princezna Anne Hathaway právě oslav...
zítra 00.30
Nova
Múza
(The Muse) Steven Phillips, neurotický hollywoodský scénárista nominovaný na Oscara, je vy...
zítra 05.30
Nova Cinema
Holka nebo kluk?
Adina Mandlová, od jejíhož úmrtí v těchto dnech uplynulo 30 let, se v přestrojení stává ad...
zítra 06.30
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 12. 6. 2021 Svátek má Antonie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz