fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

62% 401 hlasů
film / akční, krimi, thriller, USA, , 90 min., od 15 let
Control
DVD od 17.10.2005 MagicBox

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize út. 13.6. CineStar TV Action & Thriller 13.40
CineStar TV Action & Thriller 13.40
Ukázka
01:55Psychopat odsouzený k smrti dostane druhou šanci v podobě revolučního léku na agresivitu. Jeho účinky však nemají dlouhého trvání.
K smrti odsouzený mnohonásobný vrah Lee Ray má být popraven. Těsně před popravou dostane jako poslední šanci nabídku k účasti na nebezpečném experimentu. Za svolení, aby mu byla místo jedu vstříknuta do žíly substance, která má údajně vyléčit jeho zločinecké sklony, je mu přislíbena nová identita.

A Ray souhlasí. Zpočátku se zdá, že se jeho povaha skutečně mění. Prožívá nikdy nepoznanou lítost a pocity viny, ale když mu není medikament podáván v pravidelných dávkách, dochází u něj k psychickému zvratu a znovu se vynořuje na povrch starý Lee Ray. Ještě horší než kdy dříve!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nenáročná vykopávka Mechanického pomeranče s docela zajímavým koncem, který však ale kvůli zbytečně dojemnému nádechu zase klesá.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Pod kontrolou

obrazek
Lee Ray Oliver je brutální, násilnický sociopat, který byl za vraždu několika obchodníků s drogami a nevinných lidí, kteří se náhodou ocitli ve špatnou dobu na špatném místě, odsouzen k trestu smrti. Když je popruhy připoután k lůžku a kat se mu chystá vstříknout smrtící injekci, má možná Lee Ray vedle strachu také pocit osvobození z pout toho nepříliš dobrého života. Jenže tak lehké to mít nebude. O několik hodin později se Lee Ray navzdory tomu, že ho vězeňský lékař prohlásil za mrtvého, probudí v okresní márnici. Popletený a překvapený zjistí, že mu do žil nenapumpovali jed, ale silné sedativum. Od významného vědce dr. Milese Copelanda dostane na výběr: buď pravou smrtící injekci, nebo druhou šanci na život, která je podmíněna jeho účastí na tajném vládním experimentu s revolučním lékem, který ho má vyléčit ze všech násilnických sklonů. Lee Ray samozřejmě souhlasí, ale zpočátku se zdá, že lék nepůsobí.
obrazek
Teprve poté, co se vrah pokusí několikrát uprchnout a jsou mu zvýšeny dávky léku se zdá, že se jeho povaha začíná měnit v mírného, lítostí a pocitem viny zmítaného muže, který se v ničem nepodobá svému starému já. Dr. Copeland je přesvědčen, že lék zabírá a přistoupí k druhé fázi plánu, kterou je vytvoření nové identity, pod níž může Lee Ray začít nový život. Usadí se v malém městě, kde si rychle najde práci a zamiluje se do své sympatické kolegyně Teresy. Brzy se však začnou se projevovat nečekané vedlejší účinky léku, zvlášť, když Lee ray ještě dávku několikrát vynechá. Pak objeví svědek jeho popravy a také zločinecká banda, která se hodlá pomstít. U Lee Raye dojde k psychickému zvratu a starý násilnický sociopat se znovu začne vynořovat na povrch, ještě šílenější než dřív. Dokáže nad sebou získat kontrolu, nebo se dá znovu do zabíjení?


Podobné filmy

Hunger Games
(The Hunger Games) V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem. Poslušnost si...
dnes 13.05
Nova Cinema
Chaos
(Chaos Walking) V roce 2258 byli kolonisté planety Nový svět postiženi stavem zvaným Hluk,...
dnes 20.00
Nova Cinema
Kdo z koho
(The Score) Stárnoucí zloděj Robert De Niro se právě chystal pověsit lupičské řemeslo na h...
dnes 22.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 4. 6. 2023 Svátek má Dalibor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz