fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

72% 744 hlasů
drama / romantický, Velká Británie/USA, , 121 min., od 12 let
Playing by Heart

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:28Americký romantický film o několika dvojicích uprostřed velkoměsta.
Herečka Joan se právě rozešla s přítelem. Gracie už ani nedoufá, že by se její manželství mohlo změnit k lepšímu. Tyto a další postavy však něco spojuje - a není to jen štěstí, láska, bolest, smrt a naděje, o nichž tento zajímavý film vypráví.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu 3.4 || Trochu moc dlouhé, trochu to drhlo, občas trochu divné, trochu nudné, trochu vážné i trochu trapné. Zkrátka příliš mnoho trochu. Chybělo mi u toho více osobitosti, spádu a uvolněnosti.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Podoby lásky / Srdce ti napoví

obrazek
Americký snímek scenáristy a režiséra Willarda Carrolla s hvězdným obsazením se skládá s několika paralelních příběhů dvojic v Los Angeles. Sledujeme milostné "ztráty a nálezy" lidí různých generací a povah. Všech jedenáct aktérů zde zažívá své srdeční aféry, které mají jednoho společného jmenovatele. Talentovaná režisérka Meredith tráví většinu času v divadle a jen těžko může uvěřit, že se v jejím životě ocitne muž, který nepřinese jen smůlu a zklamání. Excentrická kráska Joan působí jako fatální žena, které každý padne k nohám. Přitom zažívá jen samé rozchody. Opravdová láska ji zastihne nečekaně, silně a svým způsobem krutě. Gracie nachází pravidelný únik ze svého vychladlého bezdětného manželství v náruči milence, protože se jí ze vztahu vytratila snaha porozumět si a komunikovat.
obrazek
Hannah a Paul po desítkách společných a vcelku spokojeně prožitých a láskyplných letech otevírají některé staré rány a nevěry. Paralelně vedené příběhy se v závěru snímku nečekaně prolínají. Křehký, civilní, a přesto svou výpovědí o našem každodenním životě neobyčejně silný snímek o různých podobách vztahu muže a ženy, je založen i na vynikajících hereckých osobnostech.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 23. 2. 2020 Svátek má Svatopluk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz