fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

58%
film / romantický, komedie, Česká republika,
Kinopremiéra v ČR a SK 25.11.2021

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:05Pětice mužů a žen na Štědrý den zjistí, že život umí nadělovat tvrdé lekce. V tento svátek se ale dějí i zázraky, pro každého a bez rozdílu.
24. prosince, v den, kdy se dějí zázraky, se protnou osudy pěti mužů a pěti žen. Nezodpovědný floutek, jehož životní náplní je obšťastňování žen, zjišťuje, že existuje i otcovská a partnerská odpovědnost. Spokojenému manželskému páru, kterému zdánlivě nic nechybí, postaví osud do cesty malou uprchlici z dětského domova. Úspěšný a sebevědomý manažer svou spřízněnou duši už našel, ale představit ji rodičům je pro něj noční můra. Dva osamělí lidé, kteří už rezignovali na štěstí a hledání toho pravého, možná dostanou ještě jednu šanci.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Zase český průměr. Těch vánočních filmů už je xy, a stejně je to jedno a to samé furt dokola.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Přání Ježíškovi

Začíná ráno Štědrého dne a Brno se probouzí. K příjemné atmosféře svátečního dne přispívá i rozhlasový moderátor Mikuláš Konečný, který diváky svého rádia ránem provází. Méně příjemné ráno má kriminalista Štěpán, který na střeše domu rozmluví pokus sebevraždy muži, jenž chce skoncovat se svým životem. Jeho skvělý výkon ale dopadne tak, že sám Štěpán ze střechy po záchraně sebevraha skočí. Naštěstí se mu nic nestane. Dopadne na korbu nákladního auta s vánočními stromečky. Policistům a lidem, kteří se k němu seběhnou, namluví, že mu ujely nohy, nechá si od řidiče dát jeden ze stromků a vyrazí domů za rodinou. Štěpán sice ví, že ho jeho žena Karin podvádí s příležitostným hercem Oliverem a že ho jeho dcera Laura doslova nesnáší, ale Štěpán chce začít nový život a rozhodne se rodině udělat pěkné svátky. Moderátor Mikuláš se právě rozčílil, z rozpisu služeb v rádiu se dozvěděl, že dnes večer bude vysílání moderovat on. Je to pro něj problém. Mikuláš žije sám se svým desetiletým synem Davidem, manželka mu umřela. Mikuláš proto ihned vtrhne do kanceláře ředitelky rádia Markéty, bohužel si moc nepomůže, Markéta je nekompromisní. Večer bude vysílat. Sama Markéta není příliš šťastná, vůbec se na svátky netěší, prožije je jen se svým manželem Vojtou, nemohou mít děti. Vojtovi, který se vrací ze služební cesty domů do Brna, vleze ale do auta malá holčička Terezka. Předvede mu scénku s mobilem a přesvědčí Vojtu, že jí ujel autobus a že ji Vojta může odvézt autem. Vojta neváhá a malou Terezku skutečně do auta naloží. Mikuláš ve vzteku před budovou rádia hází sněhové koule. Jedna z koulí zasáhne Nelu, která s kamarádkou míří do zážitkové agentury, kde pracuje. Dnes večer bude na náměstí představovat anděla společně s Oliverem, který bude vystupovat jako Santa Claus. Mikuláš i Nela jsou oba překvapeni. Právě mezi nimi přeskočila jiskra. Nicméně stydlivá Nela před Mikulášem doslova uteče.


Podobné filmy

Dožeň, co se dá!
(Blast From the Past) Brendan Fraser vyrostl v atomovém krytu a po letech vychází ven, aby...
dnes 12.25
Nova Cinema
Alibi na klíč
(Alibi.com) Greg je šéfem Alibi.com, agentury, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, ...
zítra 00.45
Nova Cinema
Šílený rande
(My Boss's Daughter/The Guests) Ashton Kutcher je nečekaně pozván dcerou svého přísného šé...
st. 6.3. 11.50
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 4. 3. 2024 Svátek má Stela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz