fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

63%
film / komedie, romantický, USA/Německo, , 96 min., od 11 let
American Wedding / American Pie: The Wedding
Kinopremiéra v ČR 23.10.2003, DVD od 23.2.2004 Universal, Blu-Ray od 14.3.2012 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize zítra HBO2 (hr) 00.05, ne. 21.7. HBO3 22.40, po. 22.7. HBO3 (hr) 23.35Ukázka
02:10Vzrušující vyvrcholení Prcičkové ságy.
Bouřliváci, známí divákům celého světa z filmů Prci, prci, prcičky 1 a Prci, prci, prcičky 2, se znovu setkávají ve třetím volném pokračování této divácky úspěšné série. Studentská léta jsou již jen ve vzpomínkách, z dětí se stali dospělí, avšak jsou připraveni zařádit si při další velké události. Jim a Michelle se budou brát _ jak jinak, než ve spěchu. Jimova nemocná babička by ještě ráda viděla jeho svatební obřad, a tak se mladí rozhodnou vše zařídit za neuvěřitelné dva týdny. Stifler plánuje poslední loučení se svobodou (na řadu přijdou striptérky v netypických rolích). Finch je rozhodně pro všechny svatební rituály, ale v žádném případě nechce dopřát Stiflerovi "dvorní dámu", kterou nemá být nikdo jiný než Michellina sexuálně přitažlivá sestra Cadence. Zatímco všichni propadají šílenství, Jimův otec je v pohodě, jako vždy rozdává rady a připravuje se na nejlepší den svého života.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Třetí volné pokračování je krapet vyzrálejší co se týče charakterů postav, až na jednu výjimku. A tím je Steve Stifler, u kterého tvůrci přitlačili více na pilu a tak vypadá, jako by zešílel. Ne že by před tím byl jiný, ale tady jeho chování již přesahuje míru únosnosti a vcelku vážnému ději, opět s průraznou romantickou linkou, nemálo škodí a vyloženě působí jako pěst na oko. Jim a Michelle chystají svatbu a tak celý příběh je o předsvatebních událostech jako obvykle plných neřestí a sexuálních klišé. Sexuálního a bohužel i přímo fekálního humoru je tu opět více dost, ale stejně jako minule, opakovaný vtip už prostě není vtipem. Obzvlášť, když po uvedení prvního dílu této série inspiračně vzniklo nemálo podobných snímků. Příběh jednoduchý, skopičiny mladých ničím nepřekvapující, atmosféra pro mravokárce zásadně nevhodná. Inu, puberťáky pobaví určitě, ostatní asi s odstupem.
Všechny komentáře k filmu 66+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka 1, Oficiální stránka 2    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba

obrazek
Jednou k tomu muselo dojít. Ztřeštění a roztomilí hrdinové ze dvou dílů divácky úspěšných filmů Prci, prci, prcičky se k tomu jednou museli dopracovat _ tedy zatím to plánují, ale brzy se to uskuteční. Svědky budou všichni, kteří je znají a bude to velká událost. Jim a Michelle se budou brát. Michelle si přeje, aby všechno bylo perfektní. Není to zrovna lehký úkol, zejména s těmi všemi, kteří je obklopují. Přibyla ještě např. Michellina sestra Cadence, která chce sestře pomoci s přípravou svatby a má být její družičkou. Stifler a Finch okamžitě zaznamenají přítomnost Cadence a už je tu jejich vzájemná rivalita.

Pro nervózního Jima je solidní jistotou jeho otec, který předává své dobře míněné, ale někdy poněkud nesmyslné rady, jak svému synovi, tak budoucí snaše ...
Třetí díl filmu Prci, prci, prcičky - Svatba se řadí svým humorem k divácky úspěšným a oblíbeným "svatebním" komediím.O filmu

<>Obrázek nenalezen<> Největší výzvou pro tvůrce filmu bylo napsat takový příběh, který by měl rychlé tempo, byl nový a vtipný, a zároveň aby se v něm vyskytlo co nejvíce původních postav. Scénárista Adam Herz k tomu říká: "Napsat završení předchozích dvou dílů jsem se moc nebál, takhle jsem o tom nepřemýšlel. Prostě jsem se ptal: Je to, co následuje, přirozeným vývojem v životě těchto hrdinů? Je to opravdové? - a samozřejmě - Je to vtipné?". A dále dodává: "Tato trilogie je o různých fázích života hlavních hrdinů. První díl byl o ztrátě panictví. Druhý o té zvláštní proměně a počáteční fázi dospělosti. Třetí díl - svatba - přirozeně, co jiného?"

O produkci

obrazek
Mnozí příznivci prvního dílu filmu Prci, prci, prcičky nedočkavě očekávali třetí pokračování, chtěli se dozvědět, jak se osudy hrdinů vyvinou. Avšak pro Adama Herze (autora a producenta těchto filmů) a jeho tým, znamenalo vytvořit třetí pokračování na takové úrovni, aby nebylo možno je považovat jen za komerční uspokojení publika. Jako každý, kdo si přeje úspěch, když sleduje dráhu milovaného dítěte, také filmoví tvůrci přistupovali ke tvorbě třetího dílu s odpovědností a promyšleně.

"Neměl jsem obavy jak završit osud hrdinů, protože jsem o tom přemýšlel od začátku," říká Herz, "jenom jsem si kladl otázku. Je to to pravé, jak by se vyvinuly životy mých hrdinů? Je to věrohodné? A pochopitelně: Je to komické?" Producent Chris Moore potvrzuje: "Všichni jsme byli velmi pyšní na to, co jsme dokázali v obou předchozích dílech Prciček a proto jsme nechtěli být jako ti "ostřílení profesionálové", kteří se snaží z nějakého úspěchu vytřískat co nejvíce kapitálu tím, že stále opakují jedno a totéž". Adam Herz stále přemýšlel a s každým se radil o tom, k jakým komickým situacím, které poznamenají osudy hrdinů, by mohlo dojít během svatby."

obrazek
Producent Craig Perry vzpomíná: "Bylo to během natáčení druhého dílu, když spolu hovořili Adam Herz a Chris Moore a já jsem je přerušil výkřikem: proboha, neříkejte, že uvažujete o dalším pokračování! Herz se mi ale zmínil o záměru, zobrazit svatbu a když mi vyprávěl podrobnosti, řekl jsem na to jen: To je po čertech dobré!"

Herz vysvětluje: "Tato trilogie je jednoduše běh života našich hrdinů. První díl byl o ztrátě nevinnosti (panictví). Druhý díl líčil ten zvláštní úsek života, který lze také nazvat dospíváním, kdy se mladý člověk táže sama sebe: Kdo jsem, kdo jsou moji přátelé a co se s námi děje? A třetí - to musí být logicky svatba."

Producent Chris Bender říká: "Každý může najít podobnost svého života s charaktery hrdinů Prciček. Tím myslím, že každý má nějakého přítele jako je Stifler nebo Finch a také je mezi nimi "malý" Jim. A každý někdy zažil první zkušenost se sexem ... a většinou i tu, se svatbou. Skoro každý těmito zkušenostmi projde v určitém úseku svého života a většinou přitom prožije řadu komických ale i trapných situací."
"Když jsme natáčeli Prcičky 2, uzavřeli jsme dohodu," říká Moore. "Budeme-li pokračovat třetím dílem, pak to musíme udělat na úrovni. A doufám, že jsme tomuto svému závazku dostáli."

obrazek
Pro filmaře tím "na úrovni" znamenalo vytvořit takový příběh, který by byl svěží a komický, odehrával se v tempu a současně zobrazil osudy co nejvíce postav z předchozích dílů. Bylo samozřejmě obtížné vybrat postavy, na které se poslední díl soustředí - a u těch pak bylo třeba jejich osudy nějak završit."
"Je to skutečně jakýsi testament Herzova scénáře," říká Moore, "mohli jsme do něj přivést kohokoli, koho jsme si přáli. S několika hrdiny jsme se bohužel museli rozloučit, ale není to proto, že bychom je tam mít nechtěli, ale bohužel se do konečného příběhu prostě "nevešli". Jejich představitelé to pochopili."

Producent Perry dále říká: "Myslím, že úspěch Prciček závisí kompletně na výkonu talentovaných představitelů a na báječně postavených charakterech, které měli k dispozici. Jsou s nimi nerozlučně spjati."

Ke svým postavám z předchozích dvou dílů se vrací Jason Bigs jako Jim, Alyson Hanniganová v roli Michelle, Thomas Ian Nicholas jako Kevin, Seann William Scott v roli Steva Stiflera, Eddie Kaye Thomas jako Finch, Molly Cheeková a Eugene Levy v roli Jimových rodičů. Na scénu vstupuje také rodina Michelle (nově se objevuje January Jonesová jako Michellina sestra Cadence a Fred Willard s Deborah Rushovou jako rodiče Michelle).

<>Obrázek nenalezen<> Stejně jako v předchozích dílech je středem všech bláznivých situací Jim, jehož svérázný přístup k životu a snaha vyrovnat se s trapasy, které ho potkávají, nakonec vyústí ve svatbu.

Biggs říká. Pokud jde o příběh, měl jsem na začátku určité pochybnosti, ale Adam Herz, který napsal výborné scénáře k prvním dvou dílům, odvedl i zde skvělou práci a svatba tak skutečně završuje Jimův - tedy můj filmový osud.

Thomas Ian Nicholas, opět v roli Kevina, komentuje třetí díl. "Když jsem se dozvěděl, že budeme pokračovat v tomto příběhu, byl jsem zvědav, jestli to ještě bude fungovat. Obvykle se v takovém případě v každém díle v podstatě opakuje totéž. Např. v Indiana Jonesovi je to vždy putování za nějakým posvátným artefaktem. V Prcičkách v podstatě šlo od začátku o sex. Je tomu vlastně i v tomto díle, jde o svatbu, a to je také o sexu, ale je to komické. A příběh je úplně nový a zcela odlišný od těch předchozích. Těší mě, že jsem jedním z těch, kteří na filmu pracovali."

Seann William Scott, jako Stifler se svými věčnými komentáři, souhlasí. "Myslím, že jsme měli velké štěstí, když si diváci zamilovali první i druhý film. Asi bych nechtěl dělat něco, co by lidem nepřineslo zábavu a potěšení z filmu. Když jsem přečetl scénář ke třetímu dílu, úplně mě dostal. Je to určitě nejkomičtější příběh, jaký jsem kdy četl."

Eddie Kaye Thomas shrnuje své dojmy. "Je to velmi vzácné, když se objeví skutečně komediální scénář a dokonce tentokrát ve třech pokračováních. Taky myslím, že je vzácné, když komedie nedělá z lidí tupce a idioty. Náš příběh si zaslouží uznání asi v takovém smyslu. Divák si totiž řekne: -Člověče, něco podobného jsem taky zažil.-"<>Obrázek nenalezen<> Film o přátelství
Středem všech příběhů Prciček jsou čtyři mladí lidé, povahově velmi rozdílní, kteří však jsou navzdory tomu dobrými přáteli. Jim je od přírody dobrák, který vždycky všechno uchopí za nesprávný konec. Stifler představuje toho "zlého chlapce", Kevin je ten, který je všechny spojuje a Finch převádí situace do svých mystických úvah.
Z této jednoty všech čtyř čerpá právě Jason Bigs.
"Měl jsem okolo sebe v těchto filmech velké množství lidí, které považuji za své přátele. Seann je skvělý, je to nejmilejší kluk, jakého jsem kdy poznal. Eddie Kaye Thomas je taky báječný kluk a takoví jsou všichni ostatní... Byl jsem velmi šťastný, že jsem s nimi mohl pracovat ještě po třetí. Všichni jsme si to užili."

Pro většinu představitelů pokračovalo přátelství, které navázali při natáčení, i po skončení filmu.
Eugene Levy měl pocit, že spolupráce s Jasonem Biggsem je stejná, jako kdyby spolupracoval opravdu s vlastním synem. Říká: "Cítil jsem, že jsme si velmi blízcí již v prvním filmu a v obou dalších to pokračovalo. Třetí díl byl pro mne nejzajímavější, protože jsem v něm měl více příležitosti být s Jasonem a ostatními kluky a bylo to velmi zábavné."
Autor Adam Herz poznamenává: "Šlo mi o to, abych lidi rozesmál Aby si při odchodu z kina řekli, - byla to výborná komedie - a znova se zasmáli."

O hercích

Jason Biggs
obrazek V létě 1999 dostal tento poměrně neznámý herec roli v prvním díle divácky veleúspěšné komedie Prci, prci, prcičky a stal se rázem hollywoodskou hvězdou a jedním z nejžádanějších představitelů.
Biggs vytvořil tuto roli i v druhém, stejnojmenném pokračování této komedie, ale současně se objevil i v řadě dalších filmů. S partnerkou Christinou Ricciovou vytvořil roli ve filmu Woody Allena Anything.
V roce 2002 hrál Biggs spolu s Kathleen Turnerovou a Alicií Silverstoneovou na Broadwayi v divadelní verzi The Graduate.
Za postavu ve filmu Prci, prci, prcičky byl Biggs dvakrát nominován na MTV Movie Awards (jako nejlepší herec v komedii a jako nejnadějnější začínající herec), dále byl odměněn cenou Blockbuster Award a Movieline Magazine Award.

Narodil se v New Jersey - Hasbrouck Heights, a začal s herectvím již jako pětiletý, hrál v reklamách a působil též v modelingu. Ve 13 letech se objevil na Broadwayi v kritikou oceněné hře Conversation with my father.

Alyson Hanniganová
obrazek Vyniká mezi mnoha svými vrstevnicemi díky svému osobitému zjevu. Je velmi půvabná a má také výrazný smysl pro humor a komiku. S herectvím začala vlastně již ve čtyřech letech.
Narodila se ve Washingtonu D.C., ve dvou letech se odstěhovala s rodiči do Atlanty, kde později vystupovala v reklamách pro různé firmy, např. McDonalds. V 11 letech se odstěhovala do Los Angeles s nadějí, že se uplatní v televizi a ve filmu. Její příležitost nadešla když jí bylo 13 let, byla obsazena do role dcery Dana Aykroyda ve filmu Krásná mimozemšťanka.

Thomas Ian Nicholas
obrazek Uvědomil si, že se chce stát hercem, když v sedmi letech ztělesnil mladého Tony Danzu ve filmu Who´s the boss,. Od té doby vytvořil řadu malých i hlavních rolí v televizi a později i ve filmu např. Rookie of the year, A Kid in king Arthur´s court a v pokračování A Kid in Aladdin´s palace.
Od roku 1993, kdy hrál v úspěšném filmu Rookie of the year, do kasovního trháku Prci, prci, prcičky 1 a 2 směřuje kariéra tohoto mladého herce strmě vzhůru.
Thomas miluje hudbu stejně jako herectví. Píše písně, hraje na kytaru a pro roli Todda ve filmu Party of five se naučil hrát i na housle.

V roce 1998 vydala jeho skupina, která se jmenuje The T.I.N. men své první album "Something More". V současné době pracuje Thomas na svém sólovém albu. V listopadu 2002 natočil Thomas svůj režijní filmový debut pod názvem L.A.D.J., k němuž napsal scénář spolu se svým bratrem Timem - oba také ve filmu hrají.

Sean William Scott
obrazek Udivuje obecenstvo svým všestranným talentem. Nedávno vytvořil po boku herce Chow Yun-Fata postavu ve filmu Neprůstřelný mnich. Historka vychází ze stejnojmenné komedie, hrdinou je mistr bojových umění, který se stane učitelem pouličního zlodějíčka (Scott). Měl také malou roli zloděje v komedii Old school vedle Willa Ferrella.
V létě 2001 opakoval Scott svou klasickou roli Stiflera ve filmu Prci, prci, prcičky 2. Postava Steva Stiflera v prvním díle filmu Prcičky, který režírovali Chris a Paul Weitzovi, byla jeho první velkou rolí.

Scott urazil na své dráze velký kus cesty od roku 1995, kdy dokončoval střední školu v Minnesotě - v Cottage Grow a současně pracoval v místním kině. Množství filmů, které zde zhlédl, ho inspirovalo k profesi herce. Ukončil školu a opustil rodinu - svých šest bratrů a sester a odstěhoval se do Los Angeles.

Eddie Kaye Thomas
obrazek Je dnes již zavedeným hercem, který je stejně populární ve filmu jako v televizi nebo na divadelní scéně. Narodil se v New Yorku a začal profesionálně vystupovat již v sedmi letech.

Je asi nejznámější díky své roli Fínche ve filmu Prci, prci, prcičky.
V sedmi letech debutoval v divadle na Broadwayi v Deníku Anne Frankové (rež. James Lapine) a následovaly další inscenace.

Fred Willard
obrazek Narodil se a vyrostl v Ohiu.
Jeho improvizovaný výkon ve vedlejší roli Bucka Laughlina ve filmu Best in show, mu vynesla řadu prestižních ocenění, Cenu Boston Society of Film Critis´s, dále cenu American Comedy za nejkomičtější výkon, ocenění Newyorských filmových kritiků, Cenu The National Film Critic´s Society aj.
Předtím vystupoval ve filmu Christophera Guesta Waiting for Guffman, což mu též vyneslo ocenění American Comedy a nominaci Guildu filmových herců na nejkomičtější výkon ve vedlejší roli.
V USA je populární i z TV pořadů, např. více než 50krát vystoupil v pořadu The Tonight Show s Jayem Leno.
Má za sebou i četné divadelní - především komická - vystoupení, za něž získal rovněž řadu ocenění.

January Jones
obrazek Nová tvář ve filmu Prci, prci... se nedávno objevila po boku Jacka Nicholsona a Adama Sandlera ve filmu Kurz sebeovládání.

Eugene Levy
obrazek Je patrně nejznámější právě díky své roli otce ve filmech Prci, prci, prcičky.
Začal svou dráhu jako herec a autor populárních komediálních seriálů v nichž po 8 sezón také vystupoval. Některé z TV inscenací také sám režíroval.

Nikki Zieringová
obrazek Narodila se v Jižní Kalifornii a je typickou představitelkou kalifornských dívek. Pracovala jako zubní asistentka, když ji objevil agent pro modeling. V krátké době se stala Nikki populární předváděním plavek a začala pracovat pro řadu známých firem. V roce 1997 se objevila v časopisu Playboy jako Miss September a v roce 2003 dokonce na titulu a její fotografie vyšly i v dalších známých magazinech.

O tvůrcích

Jesse Dylan
Představitel nové generace hollywoodských režisérů, věnoval se jak hudebním videosnímkům, reklamám tak i nyní hraným filmům. Má smysl pro vkus současného mladého publika. Film Prci, prci, prcičky - Svatba je jeho druhou režií. Jeho úkolem bylo přinést nové nálady a oživit tento třetí díl nesmírně populárního snímku, který již vydělal pro společnost Universal Pictures půl miliardy dolarů.
Jeho režijním debutem v oblasti hraného filmu byla komedie How high, která získala velkou diváckou popularitu a vynesla Dylannovi místo v hlavním proudu hollywoodské produkce.
Začínal s fotografií, která je dodnes jeho koníčkem, pracoval pro Elvise Costella a Toma Vaitse, kteří použili jeho fotografie na obaly svých alb. Orientuje se též v architektuře, jeho návrhy byly publikovány v řadě odborných publikací o architektuře.
Úspěšná hudební videa mu umožnila práci na reklamách pro velké firmy jako Coca-Cola, Pepsi, Energizer aj.

Adam Herz
Po absolvování Michiganské university se přestěhoval do Los Angeles a začal pracovat jako asistent produkce. Ve volném čase se pustil do psaní scénáře . Inspiroval se jednak filmy 80. let, které provázely jeho mládí a svými vlastním i zážitky ze studií. Tak vznikl první díl filmu Prci, prci, prcičky, který se stal populárním hitem. Herz pokračoval druhým dílem, který svým diváckým ohlasem původní snímek ještě předčil. To ho inspirovalo ke třetímu dílu, v němž se odehrává svatba hrdiny příběhu.

Podobné filmy

Když si Chuck bral Larryho
(I Now Pronounce You Chuck & Larry) Chlouby brooklynského hasičského sboru Adam Sandler a ...
dnes 15.30
Nova Cinema
Návrat velkého blondýna
(Retour du grand blond, Le) Když hraje na housle, je obdivuhodný, když si hraje na agenta,...
dnes 17.25
ČT2
Líbáš jako ďábel
Helena s Františkem se pokoušejí začít nový život, ovšem pouto s tím bývalým nelze zpřetrh...
dnes 17.45
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 18. 7. 2024 Svátek má Drahomíra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz