fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

60% 1217 hlasů
film / komedie, krimi, USA, , 95 min., od 11 let
Analyze That
Kinopremiéra v ČR 27.2.2003, DVD od 1.8.2003

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:43Polepšený gangster a jeho nedobrovolný psychiatr musí v pokračování úspěšné gangsterské komedie čelit nejen problematické minulosti.
Mafiánský boss Paul Vitti je pár dní před propuštěním z věznice Sing Sing a agenti FBI se začínají rojit. Vypadá to na další zhroucení, a tak je opět povolán doktor Sobel, aby nahlédl do temnot gangsterovy duše. A dojde k nejhoršímu. Vitti je podmínečně propuštěn s tím, že se o něj dr. Sobel bude starat dnem i nocí. A co hůř ubytuje si ho u sebe doma. Vitti se snaží začlenit se do běžného života seč mu síly stačí, jenže práce ve zlatnictví, restauraci, či prodejně aut se dá jen těžko sladit s návyky všemocného mafiána ...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Mafiánská komedie o mafiánském bossovi majícího zapotřebí psychiatra přichází s druhým volným pokračováním a dá se říci, že je svižnější a plnější humorem než ten předchozí. Robert de Niro a Billy Crystal se opět výborně doplňují a ostatní jim v gagech velmi dobře nahrávají. U Billa je takováto role samozřejmost, ale Robert tu opět prokázal, že ani komediální role mu nejsou cizí a že takového mafiána umí zahrát po psychologické stránce v jakémkoliv stavu. Byť snímek opakuje již vyřčené, i tak se najdou nové nápady k pobavení. Humoru není nikdy dost. Holt, dějově zařadit mafiánského bosse do běžného pracovního života není v žádném případě nic jednoduchého. Je to zábava která pobaví a o to tu šlo především.
Všechny komentáře k filmu 12+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Přeber si to znovu

obrazek
Mafiánského bose Paula Vittiho, který má být za měsíc podmínečně propuštěn, se ve federální věznici Sing Sing, kde si odpykává zasloužený trest, pokusí někdo zabít. Není to první pokus a Paul mu unikl nejen díky své předvídavosti, ale také notné dávky štěstí. Volá proto svému psychiatrovi, doktoru Benu Sobelovi, ten se s ním však odmítne bavit. Přesto vzápětí najde doma dvojici agentů FBI, kteří se ho na Paulův telefonát vyptávají. Když se pak gangster nervově zhroutí, je doktor Sobel povolán do věznice, aby ho vyšetřil a zjistil, zda svůj stav pouze nepředstírá. Podrobí gangstera řadě bolestivých testů a pak prohlásí, že Paul trpí psychosomatickou poruchou, která se může vyvinout ve schizofrenii. Aby se tak nestalo je nutno, aby ho dal doktor Sobel do pořádku. Přestože se Ben brání, je mu mafián nastěhován domů. <>Obrázek nenalezen<> Cestou z vězení se mu přizná, že všechno jen hrál a také mu vysvětlí, že měl být zavražděn, protože celá mafie je prý rozhádaná a všichni se bojí, že by se po svém propuštění přidal k některé ze znepřátelených stran. Doktor mu doporučí, aby zločin pověsil na hřebík a začal nový život. Paul navštíví Patty LoPresti, která místo něj šéfuje mafiánské rodině. Nepohodne se sice s jejím mladým přítelem Eddiem, ale ujistí ženu, že se rozhodně nechce po svém propuštění vrátit do čela mafiánské organizace. Doktor Sobel najde Paulovi práci. Ani jako prodavač aut, ani jako číšník, ani ve zlatnictví však příliš neuspěje, protože se nedokáže zbavit mafiánských způsobů. Nakonec ho stresovaný doktor seznámí s producentem gangsterského televizního seriálu, který ho najme jako odborného poradce. A hned na místě se může přesvědčit jak to mezi mafiány chodí. Do restaurace totiž vtrhne vražedné komando, které na Paula spustí palbu. Naštěstí nepříliš úspěšnou. Paul se svým osobní strážcem Jellym jednoho ze střelců dopadnou a zjistí, že je poslal mafiánský bos Rigazzi. Patty se pokouší zjistit, jestli Paul neplánuje nějakou akci a ten jí přizná, že ano. Krátce poté Paul za dramatických okolností zmizí. Doktor Sobel dostane od FBI příkaz, aby ho do čtyřiadvaceti hodin našel. S pomocí syna se mu ho podaří najít, je však proti své vůli přinucen zúčastnit se spolu s mafiány loupežného přepadení. Mafiáni pak nastraží uloupené zlato do Rigazziho firmy a zavolají policii. A aby toho nebylo málo, připlete se k tomu všemu ještě filmový štáb, pro který Paul pracuje.


Podobné filmy

Mámy na pařbě
(Moms' Night Out) Allyson a její kamarádky jsou unaveny jednotvárným a vyčerpávajícím rodi...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Prci, prci, prcičky: Na táboře
(American Pie: Band Camp) Matt Stifler, mladší bratr Steva Stiflera, chce pokračovat v rod...
dnes 21.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Utta Danella: Pozor na doktora!
(Utta Danella: Achtung Arzt!) Do nemocnice přivezli jako pacienta vedoucího lékaře kliniky...
zítra 01.05
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 19. 2. 2020 Svátek má Patrik
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz