fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

50% 23 hlasů
akční / thriller, Kanada, , 92 min.
Artificial Lies / Le Manipulateur

Režie:
Herci: , , , , , více...

Jeden psychoanalytik je mrtev, druhý se pokouší v kanadském psychothrilleru pomoci obviněné dívce zjistit pravdu.
Ve městě je vyšetřována vražda záletného psychiatra dr. Palmera. Hlavní podezřelou je jedna z jeho pacientek Karen. Ta si ale není schopna vybavit události toho večera. Protože je psychicky labilní, s obnovou paměti jí pomáhá její přítel Roger a dr. Drexel. Mezitím Palmerova sekretářka Rachel objeví soukromý Palmerův deník, ve kterém jsou zajímavé záznamy o jednotlivých pacientech. Než se ale Roger k deníku dostane, je Rachel zavražděna. Podezření opět padá na Karen. Aby se vyhnula vězení, je prohlášena nesvéprávnou a umístěna do zvláštního ústavu pro choromyslné. Vrah ale ví, že živá Karen je pro něj stále nebezpečná. Navíc se Karen v ústavu rozpomene na klíčové okamžiky svého života. Co bude dál?
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Předstírané lži

obrazek
Hlavní postavou napínavého příběhu je Karen Wettering, dcera velmi bohatých ale také přehnaně ochranitelských rodičů, kteří ji sice zahrnuli přepychem, ale nikdy ji nenechali jít vlastní cestou a opustit jejich až příliš veliká autoritativní křídla. Není divu, že si se svými problémy nedokázala poradit a musela se obrátit na psychoanalytika. Stala se pak nejen jeho pacientkou, ale také, podobně jako řada dalších žen, jeho milenkou. Když je však jednoho dne psychoanalytik zavražděn, stává se Karen hlavní podezřelou. Nejenže byla poslední, se kterou měl schůzku, ale byla také jeho milenkou a vyšetřovatelé zjistí, že v době smrti byl doktor se ženou. Karen však tvrdí, že si na nic, co se ten den stalo, nemůže vzpomenout.
<>Obrázek nenalezen<> Na radu svého právníka Rogera Bellamyho se Karen svěří jinému lékaři, psychiatrovi Peterovi Rexlerovi, v naději, že by jí mohl pomoci oživit vzpomínky na její poslední schůzku s doktorem. Zatímco jeho snaha vyznívá naprázdno, policie zjistí, že žena, která byla s doktorem v době smrti, byla opravdu Karen. Důkazy jsou přesvědčivé, Karen je zatčena a obviněna z vraždy. Zaplatit milionovou kauci není pro jejího otce problém, takže Karen místo za mřížemi tráví dny ve společnosti ovdovělého doktora Rexlera, který se snaží využít všech svých psychiatrických dovedností, aby jí pomohl najít ztracené vzpomínky, které by ji zbavily podezření z vraždy.
obrazek
A protože Karen je velmi atraktivní žena, není divu, že se oba velmi rychle sblíží. Dochází však k další vraždě a stopy opět vedou ke Karen.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 2. 7. 2020 Svátek má Patricie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz