fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

59% 129 hlasů
komedie / drama, USA, , 108 min., od 13 let
I Ought to Be in Pictures

Režie:
Herci: , , , , , více...

Americká komedie o scenáristovi, do jehož nezodpovědného života nečekaně vtrhne jako tornádo dcera, kterou opustil krátce po jejím narození.
Na dveře hollywoodského domu nevrlého scenáristy Herberta Tuckera jednoho dne zaklepe jeho devatenáctiletá dcera Libby, kterou neviděl od doby, kdy před šestnácti lety utekl od rodiny.
Herberta z toho není nadšený, právě naopak. Mladá žena nepříjemně zasahuje do jeho zaběhnutého pořádku a životního stylu, protože mu zakazuje různé věci. Mezi otcem a dcerou jsou stovky nevysvětlených maličkostí, ale i závažné otázky, které si musí navzájem položit, než se mohou smířit. Za několik měsíců se Libby vrací domů, ale je si vědomá, že má skutečného otce.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Na dveře hollywoodského domu nevrlého scenáristy Herberta Tuckera jednoho dne zaklepe jeho devatenáctiletá dcera Libby, kterou neviděl od doby, kdy před šestnácti lety utekl od rodiny. Herberta z toho není nadšený, právě naopak. Mladá žena nepříjemně zasahuje do jeho zaběhnutého pořádku a životního stylu, protože mu zakazuje různé věci. Mezi otcem a dcerou jsou stovky nevysvětlených maličkostí, ale i závažné otázky, které si musí navzájem položit, než se mohou smířit. Za několik měsíců se Libby vrací domů, ale je si vědomá, že má skutečného otce
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Příběh z Hollywoodu

obrazek
Tvrdohlavá devatenáctiletá Libby se rozhodne opustit New York a vydat se do Los Angeles, aby tu našla svého otce, hollywoodského scenáristu Herberta Tuckera, který opustil rodinu před šestnácti lety a naposledy svou dceru viděl jako dvouletého caparta. Herbert, kterému se nepodařilo prosadit tak, jak si představoval, vyměnil psaní za chlast, karban a urputnou snahu vyhnout se jakékoli zodpovědnosti. Jeho věrná a laskavá přítelkyně Stephanie, která pracuje jako kadeřnice herečky Jane Fondové, a mohla by mít na každé prstu deset horlivých nápadníků, však chce mít jistotu a proto se rozhodne dát Herbertovi jednoznačné ultimatum ohledně jejich budoucnosti a je odhodlána odejít, pokud se nerozhodne pro budoucnost společnou.
obrazek
Herbert je však příliš mrzoutský a zahleděný do sebe, než aby si dokázal její chování vysvětlit. A tak hrozí, že Stephanii ztratí navždy. A to je chvíle, kdy se na jeho prahu objeví Libby, odhodlaná poznat otce a odhodlaná změnit svůj i jeho život. Herbert pochopitelně není příliš nadšený, protože energická dívka se rozhodne dát jeho život do pořádku a během krátké doby zcela rozvrátí jeho pohodlný životní styl. Cesta k cíli je bouřlivá, bolestivá a plná emocí a vzájemného obviňování, ale odhodlání růže přináší a tak se nakonec vše v dobré obrátí.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 29. 2. 2020 Svátek má Horymír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz