fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

59% 708 hlasů
film / komedie, USA, , 108 min.
Henry's Crime

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:02Když sis to odseděl, tak to udělej.
Henry nezúčastněně proplouvá svým životem dokud se neočekávaně nestane svědkem bankové loupeže. Odmítne prozradit jména skutečných pachatelů a najde svoje skutečné poslání. Henry se rozhodne, že když už si odseděl za zločin ve vězení, rovnou ho může i spáchat. Objeví starý tunel spojující banku s nedalekým divadlem, najme svého bývalého spoluvězně z cely Maxe, aby mu pomohl s loupží a zároveň hraje hlavní roli v právě uváděné divadelní hře, kde se zamiluje do představitelky hlavní role, Julie.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tohle byla totální mizérka. Lámu si hlavu jen s tím, jak na to mohly kývnout všechny ty hvězdy..? A co že nás to tolik dokoukalo? Já osobně jsem to dal na potřetí, třikrát jsem se nechal zlákat tím slibným názvem. A teprve napotřetí jsem tomu dal šanci i po scéně, kdy toho debila bez mozku a mimických svalů zašili. Pak to jde kvalitativně jakoby nahoru, debil už nepůsobí tak debilně, snad že už tolik nemluví, a když, tak čte nebo přednáší ze scénáře ruského klasika, což ho pochopitelně činí vznešenějším, nebo minimálně přijatelnějším. Konec téhle sračky má ale diváky znovu vrátit na pevnou zemi a maximální intenzitou jim osvětlit, že tady skutečně 108 minut jen ztráceli čas, a že tohle je fakt od A do Z na hovno film, a že ty prvotní dojmy byly správný a v ničem nelhaly.
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Příležitost dělá zloděje

Henry, který pracuje na noční směně jako výběrčí mýtného na osamělém kousku dálnice v Buffalu ve státě New York, je muž zdánlivě bez ambicí, snů nebo smyslu života; muž, který náměsíčně prochází životem. Brzo jednoho rána ho někdo probudí, když se stane nechtěným participantem na špatně promyšlené bankovní loupeži. Než aby řekl jména skutečných zločinců, Henry to vezme na sebe a jde do vězení. Tam se setká s neodolatelným Maxem, vězně, kterému se začal až příliš líbit známý a bezpečný "idylický" život za mřížemi, ale který také pomůže do Henryho mysli zasít myšlenku, která změní jeho život navždy: aby muž našel svůj smysl, musí mít nejdříve sen. Rok po jeho propuštění Henry svůj smysl najde. Poté, co si odseděl svůj trest, si uvědomí, že by klidně mohl udělat ten zločin. Objeví dlouho zapomenutý pašerácký tunel, který vede z té samé banky do divadla přes ulici a přesvědčí váhavého Maxe, aby podepsal své dlouho odkládané propuštění, a pak rekrutuje svého bývalého spoluvězně, aby mu pomohl naplánovat loupež. Jejich plán je jednoduchý - díky infiltrování divadla a jeho současné produkce Čechovova Višňového sadu neobvyklé duo získá dostatek času an to, aby si prokopalo cestu do vzdáleného sejfu banky a ujelo s lupem. Bohužel plán také zahrnuje Henryho jako herce v hlavní roli, kde se pomalu zamiluje do osudové hlavní dámy produkce, Julie.


Podobné filmy

Kadetka Kelly
(Cadet Kelly) Hilary Duff, pubertální svobodomyslná holka s uměleckými sklony, po rozvodu ...
dnes 05.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně
(Scooby-Doo & Batman: The Brave and the Bold) Tajemný zločinec v rudém plášti se chystá ov...
dnes 05.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Královská romance
(Royal Hearts) Hank, kovboj z Montany, a jeho dcera Kelly se jednoho dne dozvědí, že zdědi...
dnes 07.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 28. 9. 2020 Svátek má Václav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz