fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

45%
film / drama, akční, USA, , 94 min., od 15 let
Bounty Hunters

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:21Lovec lidí Michael Dudikoff a jeho bývalá přítelkyně jsou na sebe jako pes a kočka. Při stíhání zločinců se však doplňují přímo ideálně.
Lovec lidí Jersey Belini se rozhodne chytit známého zloděje aut Isadora Snidermana - doufá totiž v tučnou odměnu. Touto aktivitou však nenadchne svoji bývalou přítelkyni Belindu, zvanou B. B., která pracuje ve stejném oboru a Isadorovi je už prý na stopě. Jersey se tím nenechá ani na vteřinku odradit a nakonec se oba společně pověsí Isadorovi na paty. V řadě akčních scén se mu snaží dostat na kobylku. Při sledování najdou v kufru auta striptérku Star, kterou chtěl gang jako svědkyni vraždy odstranit. B. B. jí nabídne azyl ve svém bytě, což Jersey považuje za značně nebezpečné. A gangsteři také Star v tomto bytě hledají. B. B. si s nimi však poradí. Zbývá ještě splnit hlavní cíl - dopadnout Isadora...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Sledováno jedním okem a i to mně začalo tikat... nechtíc urazit průjem, nechám bez přirovnání... WTF Dudikoff?
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Profesionální lovec

Jersey Bellini přijme úkol najít a zadržet zloděje aut Izzyho, který nedodržel podmínky propuštění na kauci. Pro tak zkušeného lovce odměn to není velká námaha. Netrvá dlouho a muže dopadne v garáži, kde právě prodává další kradený vůz. Vzápětí ale zjistí, že není sám. Nárok na odměnu si činí i jeho kolegyně a bývalá přítelkyně B. B., která pracuje pro stejnou agenturu. Když se hádají, Izzymu se podaří uprchnout. Lovci z kufru kradeného auta zaslechnou podivné zvuky. Uvnitř objeví prostitutku Starr, která se stala svědkem vraždy, spáchané vlivným gangsterem Deimosem, jemuž auto patří. Protože s nimi odmítne jít, nabídne jí B. B. nocleh. Jenže to už se Deimosovi muži zmocní Izzyho, který jim prozradí, že jejich svědkyni má teď nejspíš Jersey. Oba lovci tak musí odrážet útoky gangsterů. Daří se jim to dobře, proto Deimos unese Jerseyho kamaráda Worda a vzkáže, že když mu lovec nepřivede Starr, zabije ho. Dívka to vyslechne a při nejbližší příležitosti uteče. Teď musí Jersey kamaráda najít a osvobodit dřív, než gangster splní svou hrozbu. První stopou se stane účtenka z videoprodejny, kterou našel v autě. Dostane se do rapového klubu v centru a k Deimosovu přisluhovači Claytonovi, který ho sice zavede na místo, kde gangster Worda ukrýval, jenže skrýš je už prázdná. Jersey požádá B. B., aby se přestrojila za Starr a pomohla mu kamaráda osvobodit. USA 1997, akční.


Podobné filmy

Policajt ze sámošky 2
(Paul Blart: Mall Cop 2) Paul dostane jednoho dne pozvánku na sjezd bezpečnostních pracovn...
dnes 18.10
Nova Cinema
Erin Brockovich
Julia Roberts místo milostných romancí prožívá svoji životní šanci rozvedené matky tří dět...
dnes 20.00
Nova Cinema
Cesta draka
Bruce Lee přijíždí do Říma, aby pomohl příbuzným v rodinné restauraci. Péct pizzu a vařit ...
dnes 22.00
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 29. 2. 2024 Svátek má Horymír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz