fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

64% 1276 hlasů
film / komedie, USA, , 102 min.
Be Kind Rewind
Kinopremiéra v ČR 17.7.2008

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize čt. 20.5. Sky Movies Comedy HD 08.20
Sky Movies Comedy HD 08.20
Ukázka
02:23Neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech, jednom elektromagnetickém poli a všech vašich oblíbených filmech.
Jerry a Mike jsou kámoši už od dětství. Jerry je mechanik a žije v karavanu v blízkosti elektrárny. Mike bydlí a pracuje ve videopůjčovně a snaží se zachránit skomírající obchod. Žádný div, když se uprostřed jejich nicotných životů v Jerryho hlavě zrodí představa, že mu elektrárna ničí mozek. Po jeho neúspěšném pokusu o sabotáž se však něco doopravdy stane. Jeho zmagnetizovaný mozek vymaže všechny kazety v Mikově videopůjčovně. Protože nechtějí hrstku posledních zákazníků zklamat, nenapadne je nic lepšího než smazané filmy přetočit. Vzniknou tak jedinečné verze filmů jako King Kong, Krotitelé duchů nebo Robocop.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Milá komedie, která pro absurdní zmagnetizování Jacka Blacka nejde daleko. Ale ono to nějak záhadně funguje a jako manifest lásky ke kinematografii to pobaví i dojme. A spousta těch způsobů, jimiž hrdinové přetáčejí ikonické scény ze známých filmů, je opravdu nápaditá. Konec už jde sice dost na dřen, aby z vás vymlátil nějakou tu slzu, ale jinak překvapivě originální a zábavné, takže jestli se vám občas zasteskne po videu a VHSkách, není nad čím dumat.
Všechny komentáře k filmu 23+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Prosíme přetočte

V městečku Passaic, které je údajně rodištěm jazzu díky tlusťochovi Thomasovi Wallerovi, žijí dva kamarádi Jerry a Mike. Ti se snaží pomocí graffiti připomenout zmíněného muže a historii čtvrtě a také zlepšit návštěvnost místní Fletcherovy videopůjčovny, kde Mike pracuje. Té hrozí zavření, protože nesplňuje moderní normy, a pan Fletcher nemá peníze na nápravu nedostatků. Má pouhé dva měsíce na to, aby problém vyřešil. Na výročí úmrtí tlusťocha Wallera Fletcher odjíždí a obchod svěřuje Mikeovi. Nastal ideální čas pro uskutečnění Jerryho plánu - myslí si totiž, že na lidi v městečku působí místní elektrárna a vlny, které vysílá. Chce ji tedy vyřadit z provozu a k pomoci přemluvil právě Mikea. Ten ho ale v průběhu akce opustí a Jerry dostane zásah proudem. Mají na to den a děj čerpají z knihy. Začíná jedna veliká improvizace. Vše se jim podaří v termínu stihnout. Během natáčení přiberou dalšího člena - dívku z čistírny Almu a Jerry se snad definitivně zbaví magnetismu. Jejich Krotitele duchů zatím zhlédl synovec zákaznice se svými kamarády a Jerry s Mikem a Almou mají další zákazníky. Zájem lidí ještě zvyšuje Jerry, když přijde oblečený jako Robocop. Tam jsou ale přesvědčeni, že několika změnami nevydělá peníze na nutné opravy domu a za šest týdnů ho čeká demolice. Když ale přichází k půjčovně, nestačí se divit tomu, co se tu děje. Když se proplete lidmi a zjistí, co se v jeho nepřítomnosti odehrálo, sděluje ostatním nemilou skutečnost o demolici domu, pokud nevydělají v termínu dostatečnou částku. Problém je, že pan Fletcher chce zavést změny, které vypozoroval u konkurence, mimo jiné také zavést DVD a prodávat DVD přehrávače. S filmy Jerryho, Mikea a ostatních by tak byl konec. To oni ale nechtějí dopustit a přicházejí s plánem zkrátit filmy, aby jich natočili více, a lidi použít jako herce, aby si nepřipadali ošizeni délkou filmu. Plány začnou realizovat a úspěch na sebe nenechává dlouho čekat, peníze se jen hrnou. Problém ale nastane, když přijíždí čtveřice agentů zabavit kazety a DVD kvůli autorským právům.


Podobné filmy

Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje!
Ladislav Potměšil se vydal na zkušenou za velkou louži a doma má pak z toho jen problémy. ...
dnes 10.40
Nova Cinema
Plán hry
(The Game Plan) Hráč amerického fotbalu Dwayne Johnson má slávu, respekt spoluhráčů, vypra...
dnes 12.50
Nova Cinema
Šíleně bohatí Asiati
(Crazy Rich Asians) Rachel doprovází svého dlouholetého přítele Nicka na svatbu jeho nejle...
dnes 20.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 12. 5. 2021 Svátek má Pankrác
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz