fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

83% 568 hlasů
film / komedie, rodinný, Československo, , 82 min.
DVD od 1.4.2003

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:48Komedie o třech kamarádech, kteří se místo zamýšlené pánské jízdy musejí na horách starat o své malé potomky.
Komedie o rodinné dovolené v malebné beskydské chalupě, kde se tři přátelé starají o šest malých dětí. Muži jsou přesvědčeni, že právě jejich výchovné metody jsou mnohem lepší než pedagogické působení matek. Když ale manželky přijedou „na kontrolu“, dojde v rodinách na čas k vážným sporům..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Každoroční pánská jízda tří otců se vlivem razantního zásahu manželek stává něčím jako mateřskou školou v zimní přírodě. Ukáže se, že v jistých situacích jsou otcové lepšími mámami nežli mámy samé, což platí hlavně tehdy, když mámy nejsou v dohledu. Jejich výchovné metody jsou velmi svérázné a vyvolávají plno zmatků a úsměvných situací.
Všechny komentáře k filmu 112+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu S tebou mě baví svět

Tři letití kamarádi - Albert Horák, Michal Adámek a Pepa Bednář - se jako každý rok chystají na pánskou jízdu do Beskyd. Jejich manželky jim však udělají čáru přes rozpočet, když se spolu domluví a nechají pánům na krku všechny malé děti. Každoroční chlapské povyražení se tak stane něčím jako mateřskou školou v zimní přírodě. Ukáže se, že v jistých situacích jsou otcové lepšími mámami nežli mámy samé, což platí hlavně tehdy, když mámy nejsou v dohledu. Jejich výchovné metody jsou velmi svérázné a vyvolávají plno zmatků a úsměvných situací. Zvláště když přijedou manželky na kontrolu…Rodinná komedie je filmovým debutem úspěšné televizní autorky a režisérky Marie Poledňákové. Trojici odvážných otců si zahráli Július Satinský, Václav Postránecký a Pavel Nový, jejich protějšky pak Jana Šulcová, Eliška Balzerová a Zdena Studenková. O tom, že si film získal srdce diváků, svědčí jeho vítězství v anketě Volíme veselohru století.


O filmu

Jsou komedie, které nestárnou, neokoukají se a pokaždé, když se objeví na obrazovce, přitáhnou všechny generace diváků. Rodinná komedie režisérky Marie Poledňákové je jednou z nich a navíc byla velkým hlasováním televizních diváků vyhlášena jako nejlepší komedie století.
Zdařilá situační komedie s charakteristickým rukopisem Marie Poledňákové, která ji nejen režírovala, ale je také autorkou námětu a scénáře, se opírá nejen o řadu humorných situací a atraktivní prostředí zasněžených Beskyd, ale ve velké míře také o herecké výkony dospělých i dětských herců.

Podobné filmy

Jsem božská
(I Feel Pretty) Renee je mladá chytrá žena, které v životě nic nechybí. Tedy kromě sebedův...
dnes 13.55
Prima
Příšerky z vesmíru
(Luis and the Aliens) Planetu Zemi čeká nelítostná invaze kosmické zábavy. Pokud jste si m...
dnes 14.55
Nova Cinema
Návrat do budoucnosti III
(Back to the Future, Part III) Tentokrát putuje Marty s pomocí doktora Browna a stroje čas...
dnes 16.20
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 28. 1. 2023 Svátek má Otýlie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz