fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

64% 883 hlasů
film / komedie, romantická komedie, Německo/USA, , 127 min., od 6 let
DVD od 14.11.2012 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize st. 8.2. Sky Movies Greats HD 15.25
Sky Movies Greats HD 15.25
Ukázka
01:37Moderní pohádka o Popelce a lásce, která přišla ve správný okamžik.
Sabrina je dcerou šoféra miliardářské rodiny, která se vášnivě zamilovala do jejich syna Davida. Ten však o chudobné děvče ani pohledem nezavadí. A tak zklamaná Sabrina odchádzí do Paříže, kde se ze škaredého káčátka promění v půvabnou, sebavědomou mladou dámu. Po triumfálním návratu domů se jí podaří očarovat nejen Davida, ale i jeho bratra Linusa. Vznikne tak nečakaný milostný trojuhelník a tentokrát si může vybírat Sabrina...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Harrison Ford a Julia Ormond povýšili tuhle předvídatelnou naivní romantiku na skvělou a příjemnou podívanou.
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sabrina

obrazek
Titulní postavou romantického, téměř pohádkového příběhu o Popelce nebo spíš o ošklivém káčátku, je Sabrina Fairchild, dcera řidiče, který celý život pracuje pro velmi zámožnou rodinu Larrabeeových. Té vládne rázná Maud, které s vedením miliardového rodinného podniku pomáhá starší syn Linus, výtečný obchodník, ovšem zdánlivě muž bez srdce. Jeho mladší bratr David jakoby byl jeho pravím opakem. Lehkomyslný sukničkář, který se o podnik příliš nezajímá. A Sabrina od malička sleduje jejich pohádkový život a sní o tom, že se jí David všimne. Ten však o nevzhlednou a poněkud nemotornou dívku ani okem nezavadí.
obrazek
To se ovšem změní poté, co Sabrina odjede na čas "na zkušenou" do Francie, kde pracuje jako asistentka pro časopis Vogue. Osamělá nemotorná dívka tu získá přítelkyni v elegantní šéfce Irene a s její pomocí a pomocí fotografa Louise, se postupně mění z ošklivého káčátka v okouzlující a elegantní krásku. Když se vrátí do Ameriky, David ji vůbec nepozná a přestože má před svatbou, zcela okouzlen ji pozve na večerní párty. Davidova nevěsta Elizabeth Tysonová však není jen vhodnou nevěstou, ale také velmi výnosným obchodním spojením, které by přinesla fůze obou rodinných podniků.
obrazek
A protože obchod nesmí být ohrožen, rozhodne se Linus společně s matkou zakročit a elegantně dívku odklidit z cesty. Linus se rozhodne dívku bratrovi odloudit a potom ji uklidit mimo jeho dosah, například do Francie. Samotářský morous (o kterém se vypráví že je "jediný žijící dárce srdce") se však ve svých plánech poněkud přepočítá. Půvabná a inteligentní Sabrina ho proti jeho vůli zcela okouzlí a on se do ní zamiluje natolik, že je ochoten i nevídaného, totiž vzdát se výhodného obchodního spojení.


Podobné filmy

Beethoven
O chlupatém štěňátku, které přerostlo pánovi přes hlavu, a proradném veterináři, kterého s...
dnes 08.15
Nova Cinema
Šílená matka
(The Meddler) Marine je osamělá vdova, které po manželovi zbylo tučné bankovní konto, a ta...
dnes 09.45
Nova Cinema
Addamsova rodina
(The Addams Family) Addamsova rodina je jiná než všechny ostatní. Její členové jsou divní ...
dnes 15.25
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 5. 2. 2023 Svátek má Dobromila
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz