fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

66% 306 hlasů
film / drama, dobrodružný, romantický, USA, , 108 min., od 12 let
A Far Off Place

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:52Rodinný dobrodružný film o dvojici dětí, které se po smrti rodičů musí s pomocí křováckého lovce dostat přes rozpálenou poušť Kalahari.
Dvě děti přežily řádění pašeráků slonoviny na osamělé farmě. Vydaly se do nehostinné pouště a musejí prchat před bandou, která se chce zbavit nepohodlných svědků...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Na odlehlé farmě v Botswaně žije se svými rodiči Paulem a Elizabeth Parkerovými jejich bystrá dospívající dcera Nonnie. Ta se chce připojit k radikálnímu ochránci přírody Mopanimu a pomáhat mu v pronásledování pytláků a pašeráků slonoviny. Do cesty se jí však postaví rodina Johna Winslowa, dávného přítele jejich rodičů. Přijíždí z New Yorku na návštěvu a rodiče očekávají, že se Nonnie postará o jejich syna Harryho, vztahovačného a poněkud namyšleného městského chlapce. Dívka se uprostřed noci tajně vyplíží ze svého pokoje, aby se pokusila připojit k Mopanimu. Zvědavý Harry ji však sleduje a společně s ní narazí v buši na dívčina křováckého přítele Xhabba, který byl zraněn levhartem.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sami v poušti

obrazek
Na odlehlé farmě v Botswaně žije se svými rodiči Paulem a Elizabeth Parkerovými jejich bystrá dospívající dcera Nonnie. Ta se chce připojit k radikálnímu ochránci přírody Mopanimu a pomáhat mu v pronásledování pytláků a pašeráků slonoviny. Do cesty se jí však postaví rodina Johna Winslowa, dávného přítele jejich rodičů. Přijíždí z New Yorku na návštěvu a rodiče očekávají, že se Nonnie postará o jejich syna Harryho, vztahovačného a poněkud namyšleného městského chlapce. Dívka se uprostřed noci tajně vyplíží ze svého pokoje, aby se pokusila připojit k Mopanimu. Zvědavý Harry ji však sleduje a společně s ní narazí v buši na dívčina křováckého přítele Xhabba, který byl zraněn levhartem.
obrazek
Zatímco ošetřují Xhabbo v nedaleké jeskyni, farma Parkerových je přepadena pytláky a pašeráky slonoviny, kteří se obávají, že se Paul Parker, který pracuje jako strážce rezervace, chystá rozbít jejich organizaci. Když se pak vrátí domů, zjistí, že pytláci bez lítosti zavraždili nejen její rodiče, ale také Winslovovy. Aby se dostali k úřadům a mohli nahlásit zločin, musejí projít téměř tisíc mil napříč pouští Kalahari, aby se dostali do nejbližšího města. Přestože se zdá nemožné, aby to dokázali, vydávají se Nonnie a Harry, provázeni Xhabbou na cestu, pronásledováni pytláky, kteří jsou odhodláni zbavit se jediných dvou svědků svého zločinu. Zejména když jedno z letadel pytláků letí příliš blízko při zemi a Nonnie zahlédne v kabině dávného přítele jejího otce Rickettse. <>Obrázek nenalezen<> Po strastiplné cestě, během které se Harry naučí od Xhabba vše, co je nutné pro přežití a Xhabbo se snaží hrát si na dohazovače mezi Harry a Nonnie. Když trojice konečně potká Mopani, řeknou mu o Rickettsovi a v jeho dole pak objeví obrovskou zásobu slonoviny. Pokusí se pytláka a vraha zadržet, ale když muž při pokusu o zatčení zahyne rozhodne se Nonnie zničit zásoby slonoviny pomocí dynamitu, vrátit se na farmu svých rodičů, znovu ji postavit a pokračovat v jejich práci. Otázkou je, co udělá Harry.


Podobné filmy

Cesta na tajuplný ostrov 2
(Journey 2: The Mysterious Island) Josh Hutcherson dostane zakódované tísňové volání ze zá...
dnes 13.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Ocelová pěst
(Real Steel) Skvělý boxer Hugh Jackman se jen těžko vyrovnává se skutečností, že jeho milo...
dnes 15.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Jupiter vychází
(Jupiter Ascending) Mila Kunis, zrozená na Zemi, nemá ani tušení, že je dědičně předurčena...
dnes 17.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 26. 2. 2020 Svátek má Dorota
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz