fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

82% 3388 hlasů
film / thriller, komedie, krimi, Velká Británie, , 105 min., od 13 let
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
DVD od 1.10.2001 Columbia Tristar

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:59Londýnské podsvětí jako na dlani!
Eddy je brilantní karbaník. Sto tisíc liber, které dal společně s kamarády dohromady, by mohl během jediného večera několikanásobně rozmnožit. Risk je zisk, ale ne vždycky. Eddy narazil na profesionály a za několik hodin prohrál 600 000 liber. Počty profesionálních hráčů jsou jednoduché. Eddy a jeho kámoši Tom, Bacon a Soap musí do týdne sehnat půl miliónu nebo začnou pomalu přicházet o prstíčky. I v tak velkém městě jako je Londýn se tak velký balík nedává dohromady snadno. Naštěstí bizarní londýnské podsvětí nabízí šikovným chlapíkům pár možností, jak rychle přijít k penězům...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Formule, kterou Ritchie posléze zdokonalil ve Snatchi a RocknRolle. Banda drobných kriminálníků, co se snaží vysekat z průseru vs. banda větších kriminálníků vs. zločinecký boss. Fungovalo to už tady a fungovalo to i dál. Jenom v Lock, Stock ještě chybí vypilovaný režisérský styl. Ale základy tu jsou a scénář je možná lepší než jinde. Akorát těch scén, kde se dva lidi vzájemně zastřelí, kdyby bylo méně.
Všechny komentáře k filmu 31+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sbal prachy a vypadni

<>Obrázek nenalezen<> Čtveřice kamarádů z londýnského East Endu, šmelinář Tom, kuchař přezdívaný Mejdlo, Bacon a karbaník Eddy, se rozhodnou vydělat pořádný balík. Chtějí obehrát v kartách gangstera Harryho, který si právě objednal prostřednictvím svého brutálního zabijáka Barryho u dvou zlodějíčků aut krádež dvou vzácných starožitných pušek. Harry převeze Eddyho partu, protože vidí Eddymu do karet pomocí videokamery. Místo velké výhry tak parta dluží po několika hodinách hry gangsterovi půl milionu liber. Dohlédnout na zaplacení peněz má jeho vymahač dluhů Chris. <>Obrázek nenalezen<> Aby peníze získali a zachránili si tak život, rozhodnou se přepadnout Eddyho souseda, drogového překupníka přezdívaného Pes. Eddy totiž větrací mřížkou, která oba byty spojuje, zaslechne, jak se Pes chystá se svými komplici přepadnout pěstitele marihuany Winstona. Tom opatří partě od překupníka dvě pušky, aniž by tušil, že jde právě od dva vzácné starožitné kousky, které si objednal Harry. Přes značné potíže se Winstonovi krvavé přepadení povede a také Eddyho parta se vzápětí úspěšně zmocní ukradených peněz i drog, které pokusí prodat prostřednictvím překupníka nebezpečnému drogovému bosovi Rorymu. <>Obrázek nenalezen<> Ten však pozná, že pocházejí od jeho dodavatele a vymlátí z překupníka adresu lupičů. Mezitím se zuřící Pes osvobodí a vnikne do bytu Eddyho, kde najde své peníze. Eddyho parta se tak ocitá v poněkud nepříjemné situaci. Jde po nich totiž bezohledný překupník Pes a jeho banda a současně také jde po nich Harryho tvrdý vymahač Chris, a také zabijáci drogového bose Roryho a ještě navíc oba zlodějíčci aut, kteří nutně potřebují zpět ukradené pušky o jejichž hodnotě zpočátku vůbec neměli tušení. Nic netušící čtveřice se tak ocitá ve velmi prekérní situaci, která má však pro londýnské podsvětí zcela nečekané důsledky.


Podobné filmy

Tři muži a nemluvně
(Three Men and a Baby) Mít rovnou tři tatínky, to je terno! Dokážou hravě zastat práci mam...
dnes 18.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Město
(The Town) Ben Affleck stojí v čele bandy nelítostných bankovních lupičů a chlubí se tím, ...
dnes 21.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Pane, vy jste vdova!
Panovník sousedního státu přijíždí na státní návštěvu. Incident, který má za následek vážn...
dnes 21.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 4. 12. 2020 Svátek má Barbora
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz