fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

61% 123 hlasů
film / krimi, akční, drama, romantický, thriller, USA, , 115 min., od 18 let
The Don Is Dead
DVD od 8.6.2009 Řitka video

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:12Smrtící milostný trojúhelník, který rozpoutá válku gangů.
Křehkou rovnováhou seskupení mafiánských rodin v jedné korporaci otřese nečekané úmrtí jednoho z jejích představitelů - Dona Paola Regalbuta. Podle dávných kriminálních tradic je proto svolána národní rada, aby vykázala důležité rozhodnutí založené na nestranném posouzení věci. Regalbutův výbušný syn Frankie podle názoru rady zatím není připravený převzít rodinný podnik, ale kmotr Don Angelo mu nabídne, že ho dočasně vezme pod svá křídla se slibem, že mu později nebude stát v cestě. Nové mocenské uspořádání ale vezme rychle zasvé, protože se oba osudově zamilují do stejné dívky. Série zrad, intrik a nedorozumění vyústí v krvavou válku gangů, ve hře je totiž lákavá kořist v podobě vlivu nad celým městem.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Těch pár komentářů, které jsou na CSFD, si stěžuje na rozvláčnost a pomalost, ale já si myslím, že to je přesně to, co k mafiánksému filmu tohohle druhu patří. Přece to nemůže být praštěná akčňárna videoklipového střihu. Jednak si je třeba uvědomit dobu vzniku a jednak žánr. Děj je tu popsaný dost slušně a věrně, AQ se do role hodí. Snaha vyřešit situaci, z níž chce těžit ten třetí, zatímco se budou dva prát, je vroubená narůstajícími hromadami mrtvol až do kdo se směje naposled... - pokud tedy zbyde někdo, kdo se ještě může smát. Solidní záležitost pro staromilce.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Šéf je mrtvý

Frankie, syn mafiánského bosse Dona Paola, a Tony Fargo právě uskutečňují důležitý "obchod", když dovnitř vtrhne skupina maskovaných mužů, která se chce zmocnit drog i peněz za ně. Nebýt toho, že ve skrytu čekal i Tonyho bratr Vince, oba muži by byli mrtví. Tony ale prohlašuje, že s drogami nechce mít nic společného. Ostatně ani společenství se surovým a pudově jednajícím Frankiem mu nesedí. V téže chvíli se ale Frankie dozvídá, že zemřel jeho otec Don Paolo... Zanedlouho se scházejí mocné mafiánské rodiny, aby se poradily, jak si rozdělí město Las Vegas. Jelikož Frank je ještě příliš mladý, než aby vedl rodinu, Don Angelo navrhuje, aby se zatím spojil s ním. Až do své role doroste, on mu vše přenechá a Frank zaujme otcovo místo. Všichni naoko souhlasí, chamtivý a ambiciózní Luigi Orlando se svou ještě ambicióznější ženou Marií se ale rozhodou, že dostanou polovinu města pod svou kontrolu. A Orlando ihned začne jednat...Frankie velice miluje mladou Irku Ruby, se kterou se dokonce hodlá oženit, přestože nepatří do "rodiny". Právě se ale chystá na měsíc odjet, a tak Maria půvabnou blondýnku, která se chce stát zpěvačkou, vyhledá. Dohodne jí schůzku s Donem Angelem, který by jí mohl pomoci. Tomu se dívčiny písně skutečně líbí, a když se mu Ruby nabídne, udělá z ní svou vydržovanou milenku. To se ovšem okamžitě dozví Frank, pochopitelně zase "díky" Orlandovi, který mu podstrčí anonymní dopis... Frank se rozzuří a Ruby surově zmlátí. Dívka musí do nemocnice. Když se Frank dozví, kdo je jejím milencem, nemůže věřit svému sluchu: jeho "skoro otec" Angelo! Když naopak Angelo navštíví Ruby v nemocnici a zjistí, co jí Frank udělal, chce ho nechat okamžitě zabít. Přestože Angelo nevěděl, že Ruby byla Frankova dívka, pochopí, že od této chvíle stojí oba na opačných stranách barikády...


Podobné filmy

Nádherné bytosti
(Beautiful Creatures) Ethan žije v malém nudném městečku Gatlinu a těší se, až bude moct o...
dnes 08.15
Nova Cinema
Pasažéři
(Passengers) Vesmírná archa Avalon cestuje ze Země na planetu Homestead II. Přepravuje pět...
dnes 10.40
Nova Cinema
Warcraft: První střet
(Warcraft) Mírumilovné a vzkvétající království Azeroth se z ničeho nic ocitne na pokraji ...
dnes 15.20
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 29. 5. 2023 Svátek má Maxmilián
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz